kubakopl Posted August 15, 2021 Report Share Posted August 15, 2021 REGULAMIN KONKURSU: https://foxbet.pl/topic/35784-nowy-regulamin/ Wzór podawania typów:Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)Spotkanie:Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)Kurs:Godz:Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie) **PEWNIAK - TAK **Dodatkowo, jeżeli Twój typ to "pewniak" W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera dany typ nie będzie liczony, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu. WAŻNE! Jeśli zauważyłeś/aś błąd w swoim typie (błędna godzina, jakaś literówka etc.) - napisz o tym w temacie a moderator naniesie poprawkę https://foxbet.pl/topic/20827-pytania-i-uwagi/?do=getLastComment Link to comment Share on other sites More sharing options...
smika Posted August 19, 2021 Report Share Posted August 19, 2021 Dyscyplina: Piłka nożna Spotkanie: Radomiak-Warta Typ: x Kurs: 3.60 Godz: 20.30 Bukmacher: Fortuna Link to comment Share on other sites More sharing options...
huge Posted August 19, 2021 Report Share Posted August 19, 2021 Dyscyplina: Piłka nożna, Polska - Ekstraklasa Godzina: 18:00 Spotkanie: Wisła Płock - Zagłębie Lubin Typ: Remis Kurs: 3.50 Bukmacher: ETOTO Link to comment Share on other sites More sharing options...
dariuszmer Posted August 19, 2021 Report Share Posted August 19, 2021 Dyscyplina: Piłka nożnaSpotkanie: Radomiak-WartaTyp: OBIE STRZELĄ GOLA TYP TAKKurs: 1,73Godz: 20.30Bukmacher: FORTUNA Link to comment Share on other sites More sharing options...
maer Posted August 19, 2021 Report Share Posted August 19, 2021 Dyscyplina: - Francja - National Spotkanie: Sedan - Bastia Borgo Typ: 1 Kurs: 2.13 Data: 20.08.2021 Godzina: 19:00 Bukmacher: Fortuna Link to comment Share on other sites More sharing options...
mariusz133 Posted August 19, 2021 Report Share Posted August 19, 2021 Dyscyplina: Piłka nożna 1.Niemcy Spotkanie: Leipzig - VFB StuttgartTyp: obie strzelą TAKKurs: 1.60Godz: 20:30Bukmacher: Fortuna Link to comment Share on other sites More sharing options...
Przemo1866 Posted August 19, 2021 Report Share Posted August 19, 2021 (edited) Dyscyplina: Piłka nożna HiszpaniaSpotkanie: Betis - CadizTyp: under 2.5 golaKurs: 1.80Godz: 21:00Bukmacher: fortuna Edited August 19, 2021 by Przemo1866 brak bukmachers Link to comment Share on other sites More sharing options...
vidok Posted August 19, 2021 Report Share Posted August 19, 2021 Dyscyplina: Baseball USA: MLB Spotkanie: New York Yankees - Minnesota Twins Typ: New York Yankees(-1.5) Kurs: 1.74 Godz: 01:05 Bukmacher: Betclic Link to comment Share on other sites More sharing options...
jack13 Posted August 19, 2021 Report Share Posted August 19, 2021 Dyscyplina: Piłka nożna - Korea Płd, K-LeagueSpotkanie: Daegu - Gwangju Typ: over 3 azjan bramkiKurs: 3.15Godz: 12:30Bukmacher: fortuna Link to comment Share on other sites More sharing options...
kubakopl Posted August 20, 2021 Author Report Share Posted August 20, 2021 Dyscyplina: Piłka nożna,Polska - EkstraklasaSpotkanie: Radomiak-WartaTyp: 2Kurs: 3.70Godz: 20.30Bukmacher: Fortuna Link to comment Share on other sites More sharing options...
Nika 2001 Posted August 20, 2021 Report Share Posted August 20, 2021 Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Ekstraklasa Godzina 18:00 Spotkanie : Wisła Płock : Zagłębie Lubin Typ : czerwona kartka lub rzut karny Kurs : 2.10 Bukmacher : ETOTO Link to comment Share on other sites More sharing options...
GrzegorzAgo Posted August 20, 2021 Report Share Posted August 20, 2021 Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy - BundesligaSpotkanie: Leipzig - VFB StuttgartTyp: Liczba goli powyżej 2.5Kurs: 1.53Godz: 20.30Bukmacher: Fortuna Link to comment Share on other sites More sharing options...
zibi16 Posted August 20, 2021 Report Share Posted August 20, 2021 Dyscyplina: Piłka nożna plażowa - Mistrzostwa ŚwiataSpotkanie: Szwajcaria - BrazyliaTyp: Szwajcaria powyżej 3,5 Kurs: 2,10Godz: 19:30Bukmacher: STS Link to comment Share on other sites More sharing options...
Sztabson93 Posted August 20, 2021 Report Share Posted August 20, 2021 Dyscyplina: Tenis - WTA - CincinnatiGodzina: 17:00Spotkanie: Barty - KrejcikovaTyp: Krejcikova zdobędzie setaKurs: 1.84Bukmacher: fortuna Link to comment Share on other sites More sharing options...
Shadow89 Posted August 20, 2021 Report Share Posted August 20, 2021 Dyscyplina: Tenis - WTA - Cincinnati Godzina: 17:00 Spotkanie: Barty - Krejcikova Typ: Krejcikova wygra swój pierwszy gem serwisowy Kurs: 1.63 Bukmacher: fortuna Link to comment Share on other sites More sharing options...
tomas231 Posted August 20, 2021 Report Share Posted August 20, 2021 Dyscyplina : Piłka nożna Polska Ekstraklasa Godzina: 20:30 Spotkanie: Radomiak Radom - Warta Poznań Typ : suma goli do przerwy powyżej 1,5 Kurs : 3,60 Buk: ETOTO Link to comment Share on other sites More sharing options...
supcio Posted August 20, 2021 Report Share Posted August 20, 2021 (edited) p.nozna niemcy bundesliga rb lipsk - vfb stuttgart typ over 4,5 gola kurs 3,95 godz 20 30 buk: forBET Edited August 21, 2021 by kubakopl Link to comment Share on other sites More sharing options...
Plamiacz Posted August 20, 2021 Report Share Posted August 20, 2021 Dyscyplina : Siatkówka ME Kobiet Godzina: 20:00 Spotkanie: Rosja-Francja Typ : mniej 131.5 pkt Kurs : 3,20 Buk: fortuna Link to comment Share on other sites More sharing options...
foksik Posted August 20, 2021 Report Share Posted August 20, 2021 Dyscyplina: Piłka nożna Spotkanie: Moreirense - BragaTyp: Obie drużyny strzelą gola w 2.połowie takKurs: 3.50Godz: 21:00Bukmacher: Fortuna Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts