Skocz do zawartości

MLB 2022


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 months later...

Boston Red Sox - Chicago White Sox

 

Typ: 1    Kurs: 1.60

 

Typ:  1(-1.5)    Kurs: 2.25

 

STS

 

Dobra rzućmy pare groszy na baseball.

Za ciut ponad godzinę rozpoczną się "skarpetkowe derby"

Czerwone Skarpety kontra Białe Skarpety i pytanie zasadnicze .... Czy znów górą będą białe?

Według mnie czas aby to jednak Bostońskie Skarpety wyszły zwycięsko. 3 porażki na własnym terenie to jednak za dużo i dziś licze na konkretnie granie.

Po stronie gospodarzy dziś wychodzi Wacha który jeszcze nie dał się w tym sezonie pokonać i na to licze dziś. Rywal ziemniakiem nie jest ale jednak póki co nie szaleje a te porażki z tego weekendu powinny determinować gospodarzy do walki o win

 

Wynik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LA Dodgers - Philadelphia Phillies

 

Typ: 1(-1.5)    Kurs:2.35. :minus:

 

STS

 

Nie ma co trzeba próbować. Dodgers od 4 spotkań beż winu. W dodatku 3 spotkania z Phillies to porażki więc dziś spinamy poślady i pokazujemy grę. 

 

Wynik:   5:4

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wieczór dubelek

Boston Red Sox ( Eovaldi ) - Seattle Mariners (Gilbert )

Typ: 2 Kurs: 2.05. :minus:

STS

Chicago Cubs ( Miley ) - Arizona Diamondbacks (Kelly )

Typ: 1 Kurs: 1.80 :plus:

STS

Zarówno Cubs jak i Mariners mają 3 porażki więc typowo próbujemy na przełamanie. Już wczoraj powinni wygrać gdyż obie ekipy miały sporą przewagę ale nie dowiozły do końca.
Mam nadzieje, że tym razem większe skupienie i uda się osiągnąć pozytywny wynik.

Wynik: 8:4  ; 5:4

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Chicago Cubs(Thompson) - Atlanta Braves (Morton)

Typ: 1. Kurs: 2.50  :plus:

STS 

Spróbujmy dziś tak. Jeśli się nie uda to będziemy ponawiać ale po takim kursie trzeba spróbować. Obie ekipy mają serię porażek ale to Cubsi nie wygrali od 10 spotkań. Każda seria kiedyś się musi skończyć i liczę że to będzie właśnie dziś. Narzuca Rhompson który całkiem dobrze sobie radzi. Rywal najsłabszy nie jest ale liczę że koledzy dopomogą

Wynik: 1:0

Edytowane przez Przemo1866
rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś idę w dubel

Chicago Cubs(Steele) - Atlanta Braves (Wright)

Typ: 2 Kurs: 1.50 :minus:

Dziś odwrotnie.Wczoraj Cubsi przełamali ale ... dziś już raczej wrócą na ścieżke porażek. Miotacze zdecydowanie daja przewagę gościom i myśle,że dziś może się to skończyć ciężkim nokautem. Zdecydowanie Atlanta win i każdy inny wynik będzie dla mnie zaskoczeniem.

Washington Nationals(Gray) - Philadelphia Phillies(Nola)

Typ: 1 Kurs: 2.65 :minus:

Oba typy z oferty STS-a

Waszyngton ewidentnie ma problem z rywalem z Phily stąd pewnie ten kurs ale tak jak wczoraj trzeba w końcu się przełamać.
Wczoraj 2 mecze i 2 porażki i licze,że dziś chłopaki się postarają. Gram tylko z racji kursu bo żal nie spróbować a wiadomo,że MLB to ....
Jak będzie to się okaże w nocy

Wynik: 6:3 ; 1:2

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minnesota Twins (Smeltzer) - Cleveland Guardians (Plesac)

TYP: 1 Kurs:1.75  :plus:

STS

Spróbujmy co nam szkodzi. 3 mecz i póki co 2 zwycięstwa Guardians więc gramy na przełamanie. Oba mecze na styku decydował jeden pkt więc może dziś się odmieni jak to często bywa w MLB tak więc grajmy. Mecz po godzinie 19 więc zysk powinien być jeszcze dziś

Wynik: 1:0

Edytowane przez Przemo1866
rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

LA Dodgers (White) - Colorado Rockies (Urena)

 

Typ: 2 Kurs: 3.50. :minus:

 

fortuna 

 

A co tam Spróbujmy ogólnie to Dodgersi mają dosyć często problemy z rywalami. Fakt ostatnie 2 mecze wygrane ale jak się spojrzy w historie to wygląda to dosyć ciekawie. Miotacze można powiedzieć z czystymi kartami tak więc jak dla mnie wszystko się może zdarzyć a po takim kursie żal nie spróbować choćby za symboliczną sumę

 

Wynik: 2:1

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Houston Astros(Urquidy J) - Bostn Red SOx(Bello)

Typ: 1 Kurs: 1.49 :plus:

Typ: 1(-1.5) Kurs: 1.99 :plus:

Betfan

Ja spróbuje sukcesu w tym meczu. Houston póki co 0:2 w tym starciu, a to raczej oni powinni wieść prym. Cóż dziś może uda się pokazać swoją wyższość nad rywalem.
Mysle,że Urquidy powinnien im to zagwarantować,a właściwie to rywal który delikatnie mówic nie ma się czym pochwalić w tym sezonie.
Bello póki co 3 porażki i licze,że dziś będzie trzymał dotychczasowy trend. Urquidy zdecydowanie lepszy więc widze duże szanse na sukces a jak będzie dowiemy się wieczorem

Wynik: 6:1

Przyjrzeć się jeszcze można:

Philadelphia Phillies @ 2.18 :plus:
Texas Rangers @ 1.63 :minus:

Wszystko kursy od Betfan

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pittsburgh Pirates (Thompson Z) - Milwaukee Brewers(Woodruff B)

 

Typ: 2     Kurs: 1.39

 

Typ: 2(-1.5)    Kurs: 1.65

 

Betfan

 

Prawde mówiąc zawiodłem się dziś na kursach jakie nam daje Betfan. Liczyłem,że dostaniemy podobne do dnia wczorajszego a tu za hcp mamy ledwie 1.65 ... no cóż skoro tak to myśle,że chyba jednak nie ma co szaleć z handi aczkolwiek jeśli ktoś ma chęć to można probować.

A co do meczu dziś idziemy w strone gości. Znów mamy 2 winy Pittsburga więc standardowo na przełamanie w końcu to MLB

Miotacze nastrajaja pozytywnie co do typu. Zdecydowanie lepiej to wygląda po stronie gości i licze, że Woodruff poprowadzi ekipe do zwycięstwa.

 

Wynik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chicago WS (Kopech) - Houston Astros ( Valdez)

 

Typ: 2    Kurs: 1.66. :plus:

 

Typ: 2(-1.5)    Kurs: 2.06 :minus:

 

Wkładamy fundusze na hcp dla Houston. Póki co górą "białe skarpety" więc dziś liczymy na zwrot sytuacji i wygraną gości.

Narzuca Valdez który ma zdecydowanie lepszy sezon od rywala tak więc tym bardziej przekonuje mnie gra na Houston

Wchodze w handi i licze na [ICONPLUS][/ICONPLUS]

 

Atlanta Braves ( Odorizzi) - NY Mets (Scherzer)

 

Typ: 2      Kurs: 1.66 :plus:

 

Tak jak wyżej. Scherzer zdeycydowanie lepszy sezon i licze,że poprowadzi Mets dziś do zwycięstwa. Tu wystarcza mi czysta 2 tak więc gramy i czekamy na "księgarnie"

 

Oba mecze grane z betfanem

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NY Yankees (Cole ) - Toronto Blue Jays ( White)

 

Typ: 1.    Kurs: 1.55 :minus:

 

Typ: 1(-1.5) Kurs: 2.15 :minus:

 

STS 

 

Wracamy do MLB i dziś atakujemy Yankees. 2 porażki z rywalem na własnym terenie to jednak za dużo. Dziś próbujemy odwrócić los. Narzuca Cole - sezon zdecydowanie lepszy od rywala tak więc dziś mocno na niego liczymy

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Atlanta Braves (Morton C) - NY Mets(Bassitt C)
Typ: 2 :minus:
Kurs: 2.12
Bukmacher: fortuna


Dziś próbujemy szczęścia w MLB
Ostatni mecz dnia i Lecimy z grą na Mets.
Trzecie Spotkanie serii i standardowo wchodzimy w zakład na przełamanie gości. Póki co dwie porażki więc ... dziś oby lepsza gra i zwycięstwo. Miotacze po obu stronach całkiem przyzwoici więc Spotkanie może być bliskie ale licze, że jednak goście dziś ogarną , a jak będzie okaże się nad ranem.

Wynik: 5:3

P.S Na wieczór Boston Red Sox :minus: po fajnym kursie można spróbować

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...


San Diego Padres - LA Dodgers
Typ: LA Dodgers (-1.5) :minus:
Kurs: 
2,36
Bukmacher: Fortuna

Dziś Krótko i na temat. 3 mecz serii PO i póki co remis ale Dziś wydaję mi sie, że Dodgersi wyjdą na prowadzenie.
Podstawą do tego zwycięstwa jest miotacz. Po stronie gości prawdziwy "kocur" w tym sezonie. Gonsolin (o nim mowa) tylko raz musial uznać wyższość rywali tak wiec i dziś liczę na niego bo rywal sezon nie może uznać za aż tak udany.
Czy tak będzie jak myślę okaże sie rano.

 

Wynik: 2:1

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Ruszył sezon 2023 w rozgrywkach MLB tak więc czas rozpocząć typowanie.


Houston Astros - Detroit Tigers
Typ: Houston (-1.5) :plus:
Kurs: 1.87
Bukmacher: fortuna

Dobra ruszyło MLB więc próbujemy. Obrońcy tytułu 2 porażki z Detroit więc standardowo według moich zasad próbuje dziś na przełamanie. Z racji marnego kursu na czysty win dokladam delikatne handi. Poczatek sezonu wiec poki co o miotaczach cieżko cokolwiek powiedziec.

Wynik: 8:2

Patrzę jeszcze dziś w stronę ekipy z Bostonu :minus: Do jakiegos fajnego AKO myślę, ze mozna dołożyć

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś atakuje taki oto dubel

Houston Astros + San Francisco Giants

AKO: 2.96 STS :plus:

A jeśli ktoś lubi adrenalinę to obs mecze z hcp (-1.5) po kursie 5.28 :plus:

Cóż idę standardowo w 3 spotkania serii. Póki co obie ekipy mają 2 porażki więc czas na zmianę tendencji.
W moim odczuciu zarówno Astros jak i Giants powinny to dziś ogarnąć po fajnym kursie w dubelku

Wynik: 5:1 Houston ; 3:1 Giants 

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tampa Bay Rays - Boston Red Sox

Typ: Boston Red Sox

Kurs: 2.75 :minus:
Bukmacher: 
Fortuna

 

Już wczoraj postanowiłem , że jeśli Boston poniesie porażkę to w 4 spotkaniu będę grał. No i jak postanowiłem tak też robię.

Wszystko wiem Tampa w mega formie na początku sezonu dodatkowo miotacz również na plus po stronie gospodarzy ale ja jednak na przekór

4 spotkanie serii i 4 porażka "czerwonych skarpet"? No cóż być może ale jednak ja wierze , że dziś się mocno postawią i będą w stanie urwać ten jeden win. Kluber to nie jakiś "ziemniak" i na czym polega gra wie mimo , że w sezon wszedł słabo.

Ja stawiam i czekam na to co się wydarzy! 

 

e: załatwili sprawę na 5 zmianie

 

Wynik: 9:3

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś lecimy "na ostro" może się uda

Tampa Bay Rays (-1.5) + LA Dodgers (-1.5)

Kurs: 4.26  :minus:

STS

Dziś się nie ograniczam i wchodzę w hcp w obu spotkaniach. Co do historii serii to się nie rozpisuje bo zbytnio nie mam czasu (można sobie sprawdzić) więc krótko. Miotacze dają dziś nadzieje na fajne granie. Tampa od początku sezonu fajnie po tej "zwieszce" liczę , że wrócą. Dodgers męczą się niemiłosiernie. Dziś rzutem na taśmę ogarnęli więc tym razem mam nadzieje , że będzie o wiele łątwiej i przyjemniej.
Ogólnie jak coś to można grać czyste winy - kurs też będzie całkiem fajny

Wynik:

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Chicago Cubs - St.Louis Cardinals

 

Typ: 1    Kurs: 1.95 :plus:

 

STS

 

Dziś próbuje gry na Cubsów. Wiele razy mnie niestety zawiedli ale dziś dam im kolejną szansę.

Dzis do gry wchodzi Steele który jak dotąd nie poniósł żadnej porażki więc kto wie może pociągnie to dalej.

Cubs póki co 0:2 więc tym bardziej pasuje w końcu zwyciężyć.

Rywal aż tak dobrze nie gra. W tym sezonie 2W - 4L tak więc póki co bez szału.

Cóż zobaczymy rano jak to się zakończy

 

Wynik: 10:4

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

San Diego Padres (Wacha) - Boston RS (Kluber)

Typ: 1(-1.5) Kurs: 2.30 :plus:

STS

Ja dziś atakuje handi ale jeśli ktoś chce coś do dubla to czysta 1 po 1.65
Cóż Padres ostatnio 4 porażki Najpierw z Kansas teraz z Bostonem więc wypada powiedzieć dość..
Dziś wystawiają Wachę który ma dać pewny i spokojny win i właśnie na to liczę bo kiedy jak nie teraz.
Rywal bez szału więc są sporę szanse
Ja w to wchodzę

Wynik: 7:0

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minnesota Twins (Ryan) - San Francisco Giants(DeSclafani)

 

Typ: 1(-1.5)   Kurs: 2.30 :plus:

 

STS

 

Dziś padło na Twins. Póki co 0:2 na Giants więc standardowo lecimy w strone Twins. Oba mecze dość wyrównane i o zwycięstwie decydowały jednostki i właśnie na tą "jednostkę" dziś liczę. Twins wystawiają do gry Ryana który sezon ma świetny i właśnie na niego dziś liczę. Na przeciw DeSclafani który sezonu nie zaliczy do udanego i oby się to dziś nie zmieniło.

Dodatkowo Twins przeważnie sobie dobrze radzili z rywalem więc dziś pełne skupienie i oby wynik był po mojej myśli

 

Wynik:

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle tak nie gram ale dziś wyjątkowo spróbuje

Cubs + Milwaukee + Houston @ 3.66  :minus:

STS

Nazwijmy to przeczuciem , wizją czy jak tam kto woli ale próbuje grać na ekipy które do gry wystawiają miotaczy z mega statami w tym sezonie versus rywal który szału nie robi. Tylko tyle i aż tyle ale spróbuję to w ako. Jadę tylko i wyłącznie na swego rodzaju przekonaniu , że dobra passa wszystkich trzech miotaczy będzie trwała nadal. W przypadku Milwaukee można by mieć lekkie wątpliwości ale .... gram

Cubs ( Steele 6W - 1L)
Milwaukee ( Peralta 5W - 3L)
Houston ( Brown 4W - 1L)

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Tampa Bay Rays - Kansas City Royals

 

Typ: 1(-1.5)   Kurs: 1.75 :plus:

 

STS

 

Dobra wczoraj mielismy cud bo jak inaczej nazwać win Kansas z Tampą?!

Dziś widzę wzięcie srogiego rewanżu. Nie rozczulam się nawet w to kto narzuca bo nie widze tu drugiej porażki z rzędu Tampy z takim rywalem jak Kansas

Myślę , że nawet można spróbować -2.5 po 2.15 :plus:

 

Wynik: 11:3

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pakuje fundusze w taki oto dubel

San Diego(-1.5) + NY Mets (-1.5)

AKO: 3.79  :minus:

STS

Bezpieczniejszą opcją gra na czyste winy ale ja dziś spróbuje atakować hcp
Padres póki co 0:2 w serii więc liczę dziś na ich lepszą grę zwłaszcza że narzucać będzie Musgrove który osiąga całkiem fajny sezon
Z kolei Metsi wymieniają się winami ale dziś wychodzi Scherzer i tu jak dla mnie hcp jest mega pewne gdyż rywal nie ma podejścia
A jak będzie.....

Wynik:

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Detroit Tigers (Manning M) - LA Angels (Sandoval)

Typ: 1 Kurs: 2.05 :minus:

STS

Aktualnie trwa 2 spotkanie serii i póki co na 9 zmianie Angels gromi 6:0 . Wczorajszy mecz również zapisany na stronę "Aniołów"
Kolejne spotkanie zaraz po tej dzisiejszej potyczce i tu spróbuje pograć Detoit. Do gry wystawiają Manninga który ciut lepiej spisuje się od rywala. Kurs wystarczający więc próbuje kto wie może coś z tego wyjdzie

Wynik:

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Baseball MLB
Godzina: 01:07
Spotkanie: Toronto Blue Jays - Baltimore Orioles
Typ: Toronto (-1.5) :plus:
Kurs: 2,55
Bukmacher: Fortuna

Tym razem próbujemy zahaczyć się o MLB. Ostatnio dosyć słabo w tym temacie ale tym razem liczę na poprawkę.
Jedziemy do Toronto gdzie mamy trzeci mecz serii. Póki co 0:2 dla Baltimore dodatkowo porażka z "Aniołami" z LA więc tym razem liczę na lepszą postawę.
Na "górce" dziś Kikuchi i to właśnie ma być motor napędowy ekipy. Całkiem fajne staty w sezonie więc szanse są spore zwłaszcza , że rywal już tak dobrze nie grywa.
Zatem próbujemy hcp na korzyść Toronto i oby rano nam się zazieleniło

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Baseball MLB
Godzina: 03:38
Spotkanie: LA Angels - Seattle Mariners
Typ: LA Angels (-1.5) :minus:
Kurs: 2.28
Bukmacher: Fortuna

Kujemy żelazo póki ruszyło. Znów zaglądam do rozgrywek MLB.
Tym razem początek serii i próbuje grać na "Aniołki". Zasadniczo rzadko gram początki ale dziś się skusiłem ze względu na miotaczy.
Po stronie LA zdecydowanie lepszy zawodnik wystapi i to głównie na tym opieram swoje typowanie. Ohtani bije pod każdym względem swojego rywala tak więc mam nadzieje , że sie nie wykoleje na tym becie.
Próbuje hcp bo jeśli mają wygrać to będzie to win przekonywujący

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Miami Marlins - Houston Astros

Typ: 2. Kurs:1.80 :plus:

STS

Krótko bo nie ma się co rozpisywać

W Miami zagra Cueto który w tym sezonie ma 0:3 więc raczej dość słabo to wygląda.
Dla Astros narzuca Javier .. no i tu zdecydowanie lepiej to wygląda. 8 win i 2 lose więc wniosek nasuwa się prosty
A że Kurs przyzwoity to ja próbuje

Wynik: 5:6

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbujmy ponownie. Tym razem dubel

St.Louis Cardinals - NY Mets
Typ: 1 Kurs: 1.7 :plus:

Pierwsza podstawowa rzecz to w obu spotkaniach mamy 0:2 w serii dla gości więc jak to mam w zwyczaju gram na przełamanie. No i tu dochodzą miotacze. U Cardinals wychodzi Hudson który jeszcze porażki nie poniósł więc w gruncie rzeczy liczę na podtrzymanie passy. Rywal aż tak dobrze sobie nie radzi

Texas Rangers - Milwaukee Brewers
Typ: 1 Kurs: 1.5 :minus:

Tutaj jestem pewniejszy i w singlu grałbym hcp ale jednak próbuje ugryźć w dublu więc "czyscioch" . Scherzer po stronie Texas który rywala zjada i wiadomo co później z nim zrobi. Każdy inny wynik będzie dla mnie niespodzianką

Dubel grany w STS

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Texas Rangers (Gray ) - Minnesota Twins (MAeda)

TYp: 1 Kurs: 1.7 :plus:

Póki co 0:2 i tak jak pisałem wyżej ... na przełamanie zwłąszcza , że przegrać serie na własnym terenie to trochę słabe.
Gray jednak sezon może i nie wybitny ale napewno lepiej od rywala.

LA Dodgers(Miller) - Atlanta Braves(Morton)

Typ: 1 Kurs: 1.9 :plus:

Kolejny raz na Dodgersów oby tym razem szczęśliwie. Tej nocy było blisko. Mega wyrównane spotkanie i porażka w dodatkowym inningu. Kolejny raz wytaczają mocne działa więc nie wiadomo co z tego wyjdzie ale mocno licze na gospodarzy. W końcu trzeba wygrać.

Cleveland Guardians(Curry) - Tampa Bay Rays(Bradley)

Typ: 2 Kurs: 1.7 :plus:

Tampa wiadomo co to za ekipa w tym sezonie i trzeba to udowodnić. Miotacze bez szału po obu stronach więc coś innego musi tu zadecydować. Biorę Tampe i czekam ...

Houston Astros(Janvier) - NY Yankees(King)

Typ: 1(-1.5) Kurs: 2.20 :minus:

Jedyny mecz w dniu dzisiejszym którego gram bez żadnych obaw. King bez podejścia do rywala i tu powinno zakończyć się na spokojnie , a jak będzie ..... okaże się rano.
Zapowiada się ciekawy wieczór z MLB

Sponsorem dzisiejszego dnia w MLB jest STS ;-)

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...