Skocz do zawartości

[<font color=green>KD</font>] Typki od czajkamilenium


czajekmilenium

Rekomendowane odpowiedzi


Typuje tylko tenis, poniwaz 3 lata temu doszedłem do wniosku , ze musze sobie wybrac jedna dyscypline w której bede na bierzaco i tak sie stało . Od 3 lat na powaznie typuje tylko tenis , ogladam turnije , interesuje sie zawodnikami . Mysle ze moje typki przyniosa wam zyski . Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupon nr 1

 

 

 

1#Tursunov D. - Moya C. # 1 # 1.55 :t:

2#Williams V. - Safina D # 2 # 2.50 :n:

 

AKO:3.88

Stawka:10j

Ew wygrana 38.80j

 

 

No troche jestem zdziwiony tak łatwa przegrana safiny , ale to obrazuje forme Amerykanki . Dzisiaj postaram sie zeby kupon juz wszedł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupon nr 2

 

1#Williams V. - Jankovic J. # 1 # 1.50

2#Petrova N. - Azarenka V. # 1 # 1.53

 

 

AKO:2.25

Stawka : 10j

Ew wygrana; 22.50

 

 

Na dzisiaj polecam grac Williams Venus , jezeli ktos jest zainteresowany analize znajdzie w dziale tenisowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupon nr 2

 

1#Williams V. - Jankovic J. # 1 # 1.50 :t:

2#Petrova N. - Azarenka V. # 1 # 1.53 :n:

 

 

AKO:2.25

Stawka : 10j

Ew wygrana; 22.50

 

 

Na dzisiaj polecam grac Williams Venus , jezeli ktos jest zainteresowany analize znajdzie w dziale tenisowy

 

Gdybym powiedział , ze jestem zdziwiony to uzyl bym nie własciwego słowa . Moze niektórzy to przewidzieli , ale ja jestem szokowany . Jankovic zagrał jeden z najlepszych meczy w tym roku . Serwis pierwsza klasa , mimo przegranego seta grał do konca . Gratuluje jej wejscia do finału , bo to nie przypadek ze pokonała Venus Williams .Mi pozostaje typowac dalej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupon nr 3

 

 

1#Tursunov D. - Mathieu P.-H. # 1 # 1.70

2#Jankovic J. - Petrova N. # 1 # 1.50

 

 

AKO: 2.55

 

Najbardziej obawiam sie mecz Tursunowa , który jest w dobre dyspozycji . Francuz gra u siebie w kraju wiec zrobi wszystko zeby wygrac ten mecz . Jankovic po tym co pokazała dzisiaj z Petrova powina sobie poradzic , pozatym na numer 1 od poniedziałku nei wypada przegrywac z nizej notowanymi przeciwniczkami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupon nr 3

 

 

1#Tursunov D. - Mathieu P.-H. # 1 # 1.70

2#Jankovic J. - Petrova N. # 1 # 1.50

 

 

AKO: 2.55

Stawka;10j

Ew; 25.50

 

Najbardziej obawiam sie mecz Tursunowa , który jest w dobre dyspozycji . Francuz gra u siebie w kraju wiec zrobi wszystko zeby wygrac ten mecz . Jankovic po tym co pokazała dzisiaj z Petrova powina sobie poradzic , pozatym na numer 1 od poniedziałku nei wypada przegrywac z nizej notowanymi przeciwniczkami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupon nr 3

 

 

1#Tursunov D. - Mathieu P.-H. # 1 # 1.70 :t:

2#Jankovic J. - Petrova N. # 1 # 1.50 :t:

 

 

AKO: 2.55

Stawka;10j

Ew; 25.50

 

Najbardziej obawiam sie mecz Tursunowa , który jest w dobre dyspozycji . Francuz gra u siebie w kraju wiec zrobi wszystko zeby wygrac ten mecz . Jankovic po tym co pokazała dzisiaj z Petrova powina sobie poradzic , pozatym na numer 1 od poniedziałku nei wypada przegrywac z nizej notowanymi przeciwniczkami .

 

 

Moje przypuszczenia do meczu tursunowa częsciowa sie sprawdziły , ale ostatecznie mecz został przez niego wygrany . Smieszna sytuacja zdarzyla sie w 1 secie , a dokładnie w tebreeku gdzie francuz prowadzil 6-3 i przegral 6-8 . Jankovic wygral bez problemu , Petrova byla zbyt mocna spieta , popelniajac duzo błedów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupon nr 4

 

1#Melzer J. - Ljubicic I. # 1 # 1.55

2#Mauresmo A. - Cornet A # 1 # 1.55

 

AKO:2.40

Stawka;10j

Ew : 24.00j

 

 

MOJE WSZYSKIE TYPKI PODAJE OD BUKMACHERA BET-AT-HOME

 

 

Na jutro wykombinowałem dosc ciekawy dubelek . Ameli napewno jutro zrobi wszystko , aby po raz 3 z rzedu nie odpasc z turniju w 1 rundzie . Na swojej drodze ma ostatnio słąba spisujaca sie Cornet .Z Alize ma bardzo dobry bilans 2 wygrane . Malzer zagra z słabym Lubicicem w tym sezonie , przed własna publika w wiedniu powinien sobie poradzic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupon nr 4

 

1#Melzer J. - Ljubicic I. # 1 # 1.55 :t:

2#Mauresmo A. - Cornet A # 1 # 1.55 :t:

 

AKO:2.40

Stawka;10j

Ew : 24.00j :t:

 

 

MOJE WSZYSKIE TYPKI PODAJE OD BUKMACHERA BET-AT-HOME

 

 

Na jutro wykombinowałem dosc ciekawy dubelek . Ameli napewno jutro zrobi wszystko , aby po raz 3 z rzedu nie odpasc z turniju w 1 rundzie . Na swojej drodze ma ostatnio słąba spisujaca sie Cornet .Z Alize ma bardzo dobry bilans 2 wygrane . Malzer zagra z słabym Lubicicem w tym sezonie , przed własna publika w wiedniu powinien sobie poradzic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupon nr 5

 

 

1#Wozniacki C. - Chakvetadze A. # 1 # 1.55 :t:

2#Gonzalez F. - Gulbis E. # 2 # 1.95 :n:

 

AKO:3.02

Stawka:10j

Ew :30.20

 

Niestety bardzo sie spiesze i nie moge skomentowac wam tych typków .

 

 

No naprawde Gulbis to dziwak miał 5 piłek meczowych i przegral mecz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupon nr 6

 

 

1# Petrova N. - Wozniacki C. # 1 # 1.60

2# Del Potro J.M. - Kohlschreiber P. # 1 # 1.55

 

 

AKO:2.48

Stawka :10j

Ew :24.80

 

 

Na jutro polecam grac Pietrova , ostatnio w znakomitej dyspozycji .Wozniacki w bardzo nie ustabilizowanej formie . Obawiam sie troche Del potro , który dzisiaj meczył sie z Fischerem , ale wygladalo tak jak zabawa pod kontrola. Mysle ze kuponik powinien wam wejsc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...