Skocz do zawartości

Serie B (Brazylia) 2022


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 months later...

Cruzeiro - Nautico 

 

Typ : DW 0:0   Kurs : 14.25  :plus:

 

STS 

 

Takie coś sobie dziś wymyśliłem. Wiem , że jeśli to wejdzie to będzie cud ale wiadomo kto nie ryzykuje ten ....

Dobra o ile dobrze licze to jest to chyba ostatni mecz wiec trzeba zagrac i skończyć sezon. Żadnej ekipie nic nie grozi wiec można na lajcie przetrwać 90 min nie szkodząc ani sobie ani rywalowi. Zastanawiają mnie trochę kursy gdyż zdecydowanym faworytem są gospodarze ale co tam ja probuje. Można ewentualnie pograc poprostu remis. Mecz o północy wiec w razie problemów ze snem można popatrzeć i w okolicach 2 w nocy skasować fajny pieniądz 

 

Wynik: 0:0

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

 

Spotkanie: Sport Recife - Cruzeiro
Typ:1 :plus:
Kurs: 2.46

STS 

 

Spróbujmy szczęscia tym razem w Brazylii na drugim szczeblu rozgrywkowym.

Sezon powoli zmierza ku końcowi tak więc poszukajmy gry na drużyny które muszą(powinny) zbierać punkty jeśli myślą o czymś więcej aniżeli spokojnym dograniu do końca sezonu.

Tak właśnie przedstawia się sytuacja w dzisiejszym meczu. Goście już pewni awansu więc tu liczę na ciut mniejsze zaangażowanie (może zmiany w składzie) więc spora szansa dla gospodarzy którzy są ciągle w grze o ile mają na to chęć

Myśle, że spokojnie można dołożyć do jakiegoś kuponu 1X bo nawet historycznie patrząc to dość często bada remis gdy grają na stadionie Sport Recife ja jednak idę po pełną pulę w tym meczu

 

Wynik: 3:1

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Brazylia Serie B

Spotkanie: Cruzeiro - Guarani
Typ: X
Kurs: 3.55
Fortuna

Spróbujmy popływać na wysokich falach
Zaglądam do Brazylii gdzie sezon zmierza ku końcowi. Cruzeiro już z awansem i widać,że ostatnio grę mają głęboko
Guarani raczej też już bezpieczne spadek to byłby cud tak więc trzeba dograć a ten remis juz da im pewnik utrzymanie
Wszystko to daje mi tu nudne spotkanie choć tu mogę się mylić ale jednak gram remis i zobaczymy co będzie

P.S za końcóweczke pogram sobie DW 0:0 @ 10 STS

Wynik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...