Skocz do zawartości

Pozostałe ligi oraz puchary Ameryki Północnej, Środkowej oraz Południowej 2021/2022


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 months later...

Liga Mistrzów CONCACAF

 

Comunicaciones - Colorado

 

Typ: 2     Kurs:  2.00

 

FC Motagua - Seattle

 

Typ: 2    Kurs: 2.16

 

STS

 

Rozpoczęły się zmagania w LM strefy CONCACAF więc trochę wypocin na ten temat.

Po ostatnich dwóch nockach na :plus: postanowiłem napisać o tych kolejnych które będą tej nocy.

Otóż spotykają sie przedstawiciele  MLS z ekipami z Gwatemali i Hondurasu.

Nie ulega wątpliwości przzynajmniej jak dla mnie obie ekipy z USA są zdecydowanie lepsi od swoich rywali i każdy inny wynik poza zwycięstwami Colorado i Seattle będą mega niespodziankami dlatego postanowiłem parę groszy zainwestować w te dwa spotkania.

Chodziły mi po głowie również handicapy po zacnych kursach 3.85(Colorado) i 4.20(Seattle) ale zachłannym być nieładnie tak więc zostajemy przy czystych winach ekip z MLS

 

Wyniki: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Dyscyplina: Piłka nożna Salwador
Godzina: 02:30
Spotkanie: Chalatenango - Jocoro
Typ: X2 :plus:
Kurs: 1,88
Bukmacher: Fortuna

Tym razem spróbuje szczęścia w totalnej egzotyce tak więc przed użyciem proszę zapoznać się z ulotką lub zapytać farmaceutę ...
Do rzeczy .. nie wiem o co kaman z kursami bo .. wiadomo liga z gatunku totalnej egzotyki dla większości ale jednak spróbuje.
Goście w grupie zajmują póki co miejsce lidera i zdecydowanie lepiej radzą sobie od rywali i to jest w sumie główny powód gry na Jocoro.
Być może jestem w błędzie i nic z tego nie będzie bo spoglądając na H2H widać,że raczej każda z drużyn u siebie wygrywa no ale wiadomo, że każda passa kiedyś się kończy.
Może to właśnie będzie dziś?!
Ja próbuje pograć na gości z remisem bo po mojemu kurs zbyt wysoki

 

 

Wynik: 0:0

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...