Skocz do zawartości

NIFL Premiership (Irlandia Północna) i niższe ligi 2021/2022


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...

Q9gvLNQp-ETfDvtCI.png

NIFL Premiership - Kolejka 2

31.08.2021 20:45

 

Cliftonville lUck8CyB-ILssfci6.png-x2hVtAwS-AsN6s24l.png Coleraine

 

Cliftonville wygra 3,10 STS:t::t::t:2:1

 

Zapraszam na spotkanie drugiej kolejki północnoirlandzkiej NIFL Premiership, pomiędzy Cliftonville a Coleraine. Bedzie to starcie Czwartej z jedenastą drużyną ligi, minimalnym faworytem według bukmacherów wydają się być goście, ja jednak mam inne zdanie i idę tu w stronę gospodarzy. Cliftonville w pierwszej kolejce tego sezonu pokonał u siebie 2:1 Carrick Rangers, pokazując się tym samym na starcie z lepszej strony. Coleraine w tym samym czasie dostało srogą lekcje na wyjeździe gdzie ulegli 2:4 ekipie Larne. Co do sytuacji kadrowej to nie znalazłem nigdzie ządnych informacji o ewentualnych osłabieniach to też powinni oni zagrać w optymalnych składach. Historia ostatnich pięciu bezpośrednich potyczek pomiędzy obiema drużynami jest na korzyść Coleraine, ktory wygrał trzy razy raz padł remis, a raz górą było Cliftonville. Liczę tu na kolejny dobry mecz gospodarzy i utrzymanie formy z pierwszej kolejki.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q9gvLNQp-ETfDvtCI.png

NIFL Premiership - Kolejka 2

31.08.2021 20:45

 

C. Rangers nJvUphjl-xbM5LV39.png-OhCXDLEa-Ox5suC4g.png Warrenpoint

 

Warrenpoint wygra 2,34 STS:n:1:0

 

Zapraszam na spotkanie drugiej kolejki północnoirlandzkiej NIFL Premiership, pomiędzy Carrick Rangers z Warrenpoint Town. Bedzie to starcie dziesiątej z piątą druzyną ligi, nie mamym tu jakiegoś wyraźnego faworyta do wygranej choć wydają się nim być przyjezdni. Carrick Rangers nowy sezon rozpoczął od porażki na wyjeźdze 2:1 z Cliftonville, zupełnie inaczej wyglądało premierowe spotkanie Warrenpoint Town, który wygrał u siebie 2:1 z Ballymeną. Co do sytuacji kadrowej to nie znalazłem nigdzie ządnych informacji o ewentualnych osłabieniach to też powinni oni zagrać w optymalnych składach. Historia ostatnich pięciu bezpośrednich potyczek pomiędzy obiema drużynami jest na korzyść Warrenpoint Town, który wygrał trzy razy, a poza tym padło dwa remisy. Dziś sądzę, że po raz kolejny górą będą goście.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q9gvLNQp-ETfDvtCI.png

NIFL Premiership - Kolejka 3

04.09.2021 16:00

 

Cliftonville lUck8CyB-ILssfci6.png- tAmX1jCa-dCtogH6C.png Glentoran

 

Cliftonville wygra 3,35 Betclic:t::t::t:1:0

 

Zapraszam na spotkanie trzeciej kolejki północnoirlandzkiej NIFL Premiership, pomiędzy Cliftonville a Coleraine. Bedzie to starcie obecnego lidera rozgrywek z piątą ekipą ligi, według bukmacherów faworytem do wygranej są goście ja jednak się z tym nie zgadzam. Cliftonville ten sezon rozpoczął bardzo dobrze w dwóch pierwszych meczach zanotował dwie wygrane najpierw pokonując 2:1 Carrick Rangers a następnie wygrywając również 2:1 z Coleraine, więc widać są w formie. Glentoran z kolei rozegra tylko jedno spotkanie w, którym wygrali na wyjeździe 3:2 z Dungannonem, czyli też póki co nie ma lipy i zapowiada nam się bardzo wyrównane starcie. Co do sytuacji kadrowej to nie znalazłem nigdzie ządnych informacji o ewentualnych osłabieniach to też powinni oni zagrać w optymalnych składach. Historia ostatnich pięciu bezpośrednich potyczek pomiędzy obiema drużynami jest na korzyść Glentoranu, który wygrał trzy razy, przy dwóch wygranych Cliftonville. Dziś jednak według mnie lepsi okażą się gospodarze.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Q9gvLNQp-ETfDvtCI.png

NIFL Premiership - Kolejka 7

04.10.2021 20:45

 

Crusaders Crusaders-Coleraine Coleraine

 

Crusaders wygra 2,27 Betfan:n:0:2

 

Zapraszam na spotkanie siódmej kolejki północnoirlandzkiej NIFL Premiership, pomiędzy Crusaders a  Coleraine. Będzie to starcie ligowych sąsiadów w tabeli szóstej z siódmą drużyną ligi, minimalnym faworytem wydają się być gospodarze. Jeszcze rano kurs na ich wygraną u większości bukmacherów oscylował w granicy 2,60, teraz mocno poleciało to w dół. Crusaders w poprzedniej kolejce ligowej wygrał na wyjeździe 3:0 z Glentoranem była to ich druga wygrana z rzędu w lidze, są więc w formie. Coleraine w tym samym czasie pokonało u siebie 3:0 Ballymenę, wcześniej zremisowali 1:1 z Linfield. Co do sytuacji kadrowej to nie znalazłem nigdzie żadnych informacji o ewentualnych osłabieniach to też powinni oni zagrać w optymalnych składach. Historia ostatnich pięciu bezpośrednich potyczek pomiędzy obiema drużynami jest na korzyść Coleraine, który wygrał trzy razy, przy dwóch wygranych Crusaders. Dziś jednak według mnie lepsi okażą się gospodarze.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q9gvLNQp-ETfDvtCI.png

NIFL Premiership - Kolejka 8

08.10.2021 20:45

 

Coleraine Coleraine-dxv8JXCr-b7N1MBl3.png Glenavon

 

Coleraine wygra 1,94 Betfan:n:0:0

 

Zapraszam na spotkanie ósmej kolejki północnoirlandzkiej NIFL Premiership, pomiędzy Coleraine a Glenavonem. Będzie to starcie trzeciej drużyny ligi z ósmą ekipą, faworytem są gospodarze. Coleraine w poprzedniej kolejce ligowej pokonało na wyjeździe 2:0 Crusaders, była to ich druga wygrana z rzędu w lidze, tak więc są w dobrej formie. Glenavon w tym samym czasie przegrał dwa mecze u siebie najpiew 1:0 z Larne a ostatnio 2:1 Glentoranem. Co do sytuacji kadrowej to nie znalazłem nigdzie żadnych informacji o ewentualnych osłabieniach to też powinni oni zagrać w optymalnych składach. Historia ostatnich pięciu bezpośrednich potyczek pomiędzy obiema drużynami jest na korzyść Coleraine, który wygrał dwa razy, poza tym padło trzy remisy. Stawiam tu na wygraną gospodarzy.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Cliftonville-Warenpoint 

 

Typ: 2 nie strzeli   Kurs : 1.85  :plus:

 

STS 

 

Ciężko się typuje tego typu spotkania ale według mnie warto. Goście nigdy nie blyszczeli na terenie rywali wiec i dzis licze na to samo. Strzelenia gola to dla nich mega wyczyn dlatego dziś spróbuje ze zakończą z zerem 

 

Wynik:  1:0

Edytowane przez Przemo1866
rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

2 liga

Institute FC - Ballinamallard

Typ: 2 Kurs: 2.80 :plus:

Typ: X2 Kurs: 1.45(AKO) :plus:

STS

Zaglądnijmy do 2 ligii. Nie wiem skąd takie kursy ale patrząc na tabele to gospodarze już wiele nie nawojują. Mają grupę spadkową i to się już nie zmieni.
Goście cały czas są jeszcze w walce o miejsce w górnej częsci tabeli ale pod warunkiem , że wygrają
Myślę , że do AKO można pograć X2 skoro muszą gryźć trawe o win
Ja wchodzę w 2 bo kurs pyszny

Wynik: 0:2

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...