Skocz do zawartości

II, III, IV Liga i niższe 2021/2022


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

U9rFIJfU-QJ0WKD3I.png

III Liga - Grupa IV - Kolejka 13

16.10.2021 15:30

 

Korona Rzeszow Cz5SIbZA-M3HUzcQN.png-86lFQahl-Kptd6vpi.png Wólczanka Wólka Pełkińska

 

Korona wygra 1,82 Fortuna:t::t::t:1:0

 

Zapraszam na spotkanie trzynastej kolejki w grupie IV, polskiej III Ligi, pomiędzy Koroną Rzeszów a Wólczanką Wólka Pełkińska. Będzie to starcie dziewiątej z osiemnastą drużyną ligi, faworytem są gospodarze. Korona Rzeszów w poprzedniej kolejce ligowej zremisowała 1:1 z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, a wcześniej wygrali 1:0 z Sokołem Sieniawa. Wólczanka Wólka Pełkińska w tym samym czasie przegrała u siebie 0:3 z Unią Tarnów a wcześniej również u siebie ulegli 2:3 Wisłoce Dębica. Co do sytuacji kadrowej to tak jak na niższe ligi przystało nie znalałem żadnych informacji odnośnie jakichkolwiek osłabień to też powinni zagrać w optymalnych składach. Jeżeli chodzi o bezpośrednie potyczki obu drużyny to nie mamy tu takowej historii gier gdyż będzie to ich premierowe starcie. Stawiam tu na wygraną gospodarzy.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


U9rFIJfU-QJ0WKD3I.png

III Liga - Grupa I - Kolejka 14

16.10.2021 17:00

 

Broń Radom S4Weiqhl-nD3cj08A.png-fseGMVBr-n76y5k9q.png Polonia Warszawa

 

Polonia wygra 2,00 Betfan:n:2:1

 

Zapraszam na spotkanie czternastej kolejki w grupie I, polskiej III Ligi, pomiędzy Bronią Radom a Polonią Warszawa. Będzie to starcie jedenastej z czwartą drużyną ligi, faworytem wydają się być goście. Broń Radom w poprzedniej kolejce ligowej przegrała na wyjeździe 1:0 z Unią Skierniewice, a wcześniej pokonali oni 1:0 Wissę Szczuczyn. Polonia Warszawa w tym samym czasie nieoczekiwanie przegrała u siebie 1:2 z Mamry Giżycko, a wcześniej pokonali oni 2:1 Pilicę Białobrzegi. Co do sytuacji kadrowej to tak jak na niższe ligi przystało nie znalałem żadnych informacji odnośnie jakichkolwiek osłabień to też powinni zagrać w optymalnych składach. Historia ostatnich pięciu bezpośrednich potyczek pomiędzy obiema drużynami jest na korzyść Polonii Warszawa, która wygrała dwa razy, również dwa razy padł remis a raz górą była Broń Radom. Dziś jednak stawiam na wygraną przyjezdnych.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U9rFIJfU-QJ0WKD3I.png

III Liga - Grupa III - Kolejka 13

16.10.2021 17:00

 

MKS Kluczbork K6TwH1Yg-nPqr3f9c.png-vFn2WgwS-2q6Q5fjI.png Polonia Bytom

 

Polonia wygra 1,70 LV BET:t::t::t:1:2

 

Zapraszam na spotkanie trzynastej kolejki w grupie III, polskiej III Ligi, pomiędzy MKSem Kluczbork a Polonią Bytom. Będzie to starcie pietnastej z siódmą ekipą ligi, faworytem są goście. MKS Kluczbork w poprzedniej kolejce ligowej wygrał na wyjeździe 2:1 z Foto-Higieną Gać, przerywając swoją serię ośmiu meczy bez wygranej z rzędu w lidze. Polonia Bytom w tym samym czasie pokonała u siebie 2:0 Pniówek-74 Pawłowice, była to ich trzecia wygrana z rzędu w lidze są więc w na prawdę dobrej formie. Co do sytuacji kadrowej to tak jak na niższe ligi przystało nie znalałem żadnych informacji odnośnie jakichkolwiek osłabień to też powinni zagrać w optymalnych składach. Historia ostatnich pięciu bezpośrednich potyczek pomiędzy obiema drużynami jest na korzyść Polonii Bytom, która wygrała dwa razy, poza tym padło trzy remisy. Dziś stawiam na wygraną przyjezdnych.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

 IV liga Małopolska

 

Spotkanie : Orzeł Ryczów - Niwa Nowa Wieś

Typ: X2 Kurs: 2.44 :minus:

 

STS

 

Żaden pewniak bo jak wiadomo takich nie ma ale ja spróbuje pograć na Niwe.

Beniaminek z Nowej Wsi faworytem nie będzie w Ryczowie ale z tego co czytam w składzie większych zmian nie ma więc ekipa zgrana która zrobiła 2 awanse z rzędu. Dodatkowo trenerem jest Bartłomiej Dudzic który trochę poważnego futbolu liznął więc wie o co tu chodzi.

W Ryczowie jak dla mnie większe roszady i na początku sezonu mogą przydarzyć się problemy z racji braku zrozumienia.

Wiadomo, że beniaminkowie często grają po awansie jeszcze "na euforii" więc kto wie co się wydarzy. 

 

 

Myślę , że jeszcze można zatrzymać się przy tym meczu

 

Beskid Andrychów - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska

 

Typ: 1X    Kurs: 2.09 :minus:

 

STS

 

Zastanawia mnie skąd takie faworyzowanie gości z Kalwarii. Obie ekipy sezon zakończyły obok siebie dodatkowo na wiosne to właśnie Beskid na własnym terenie okazał się lepszy mimo , że Kalwarianka wiosnę miała wybitną.

Przypuszczam , że wszystko można powiazać z duetem trenerskim jaki będzie kierował ekipą Kalwarianki (Ł.Burliga i R.Boguski)

W moim przekonaniu zdecydowanie większe roszady po stronie gości i tu będzie widać brak zgrania. Dodatkowym atutem Beskidu będą ich fanatyczni kibice tak więc ja tu obstawiam , że Beskid tego meczu nie przegra.

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...