Skocz do zawartości

ATP:Tokyo, Metz, Bangalore; WTA:Sztutgart, Tokyo, Taszkient


duncan

Rekomendowane odpowiedzi

ATP - TOKYO

 

tokyo08.jpg

 

Miejsce: Tokyo, Japonia

Uczestników: 48

Nawierzchnia: Hard

Pula nagród: $869,000

Strona oficjalna: http://aigopen.jp/08/index.en.shtml'>http://aigopen.jp/08/index.en.shtml

Ubiegłoroczny finał singla: (1)D Ferrer (ESP) d. (3)R Gasquet (FRA) 6:1 6:2

Ubiegłoroczny finał debla: Kerr/Lindstedt d. Dancevic/Huss 6:4 6:4

 

 

 

ATP - METZ

 

metz2008.jpg

 

Miejsce: Metz, Francja

Uczestników: 32

Nawierzchnia: Hard

Pula nagród: €370,000

Strona oficjalna: www.opendemoselle.com

Ubiegłoroczny finał singla: (1)T Robredo (ESP) d. (3/WC)A Murray (GBR) 0:6 6:2 6:3

Ubiegłoroczny finał debla: (2)Clement/Llodra d. (3)Fyrstenberg/Matkowski 6:1 6:4

 

 

 

ATP - BANGALORE

 

mumbai08.jpg

 

Miejsce: Bangalore, Indie

Uczestników: 32

Nawierzchnia: Hard

Pula nagród: $400,000

Strona oficjalna: www.kingfisherairlinesopen.com/

Ubiegłoroczny finał singla: (1)R Gasquet (FRA) d. (8)O Rochus (BEL) 6:3 6:4

Ubiegłoroczny finał debla: (3)Lindstedt/Nieminen d. Bopanna/Qureshi 7:6(3) 7:6(5)

 

 

 

WTA - SZTUTGART

 

stuttgart.jpg

 

Miejsce: Sztutgart, Niemcy

Uczestników: 28

Nawierzchnia: Hard

Pula nagród: $650,000

Strona oficjalna: www.porsche-tennis.de

Ubiegłoroczny finał singla: (1)Justine Henin (BEL) d. Tatiana Golovin (FRA) 2:6 6:2 6:1

Ubiegłoroczny finał debla: (1)Peschke/Stubbs (CZE/AUS) d. (2)Chan/Safina (TPE/RUS) 6:7(5) 7:6(4) 10:2

 

 

 

WTA - TOKYO

 

tokyo08.jpg

 

Miejsce: Tokyo, Japonia

Uczestników: 32

Nawierzchnia: Hard

Pula nagród: $175,000

Strona oficjalna: http://aigopen.jp/08/index.en.shtml

Ubiegłoroczny finał singla: (5)Virginie Razzano (FRA) d. (1)Venus Williams (USA) 4:6 7:6(7) 6:4

Ubiegłoroczny finał debla: (2)T.Sun/Yan (CHN/CHN) d. (1)Chuang/King (TPE/USA) 1:6 6:2 10:6

 

 

 

WTA - TASZKIENT

 

[/img]

 

Miejsce: Taszkient, Uzbekistan

Uczestników: 32

Nawierzchnia: Hard

Pula nagród: $145,000

Strona oficjalna: www.tashkentopen.uz

Ubiegłoroczny finał singla: Pauline Parmentier (FRA) d. (1)Victoria Azarenka (BLR) 7:5 6:2

Ubiegłoroczny finał debla: Dzehalevich/Yakimova (BLR/BLR) d. (1) Poutchek/Rodionova (BLR/RUS) 2:6 6:4 10:7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Roddick - Troicki 2 4,2 (pinnacle)

 

Roddick wygrał w Beijing tylko dlatego, że nie było lepszego gracza. Nie musiał się zbytnio wysilać, bo przeciwnicy nie byli mocni: Evans, Ferrero, Phau, Sela. Tylko Ferrero ma dość klasy by pokonać Roddicka, ale sam wraca po kontuzji i nie jest w najlepszej kondycji. Mimo to wygrał pierwszego seta. Oglądałem mecz Roddicka z Phau w Beijing i muszę powiedzieć, że nie był przekonujący. Tylko przebijał piłkę na drugą stronę i bał się atakować. Robił to tylko kiedy miał nóż na gardle. Tu w Tokio meczu z Minarem nie obronił żadnego z dwóch break pointów przeciwnika, co świadczy o tym, że nie jest pewny siebie w decydujących momentach, mimo, że zaserwował w tym meczu 37 asów. Nie dość, że Roddick nie jest taki straszy jak go malują, to jeszcze jest duże ryzyko, że po wygranym turnieju teraz spuści z tonu. Do tego Troicki pokonał go nie tak dawno w Waszyngtonie, pomimo, że przegrał pierwszego seta 0-6. Nie stracić pewności siebie i podnieść się z takiego wyniku to sztuka. Troicki wkracza do świata wielkiego tenisa, jest bardzo utalentowany, wysoki i ma dobry serwis. Nie jeden raz już w tym sezonie wygrał z mocnym faworytem, więc po takim kursie nie widzę powodów by nie zaufać mu jeszcze raz, skoro jego przeciwnik jest słabszy niż zwykł być oraz skoro pokonał go już nie tak dawno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie:Petrova N. - Li N

Typ: 2

Kurs:2.00

Buk:bet-at-home

Analiza Ćwierćfinały turnieju w Stuttgart zapowiadaja sie interesujaco . Ja wybrałem mecz Rosjanki Petrovej z Chinka Na Li w 2 rundzie Li zagrała bardzo dobre spotkanie z S.Williams . Wynik koncowy mógł bardzo zdziwic , poniwaz Amerykanka 1 seta wygrała 6-0 . Kazdy wie jak gra Serena mocno jeszcze raz mocno . W Na Li podobala mi sie wiara w siebie i granie do konca .Natomiast Pietrova miała bardzo słaby poczatek sezonu . Nic jej nie wychodziło ,popełniała bardzo duzo błedów, denerwowala sie ,ale juz w drugiej połóce sezonu odnalazła sie i gra swój dawny tenis .Moze nie jest on juz taki grozny ,ale nadal skuteczny .Mysle ze Na Li powina swoich szans szukac w długich wymianach . Przypomina mi sie mecz Penetty z Petrova w US open . Włoszka przebijała do skutku , a Rosjanka nie wytrzymywała długich wymian .Mysle ze na Li po ostatnim meczu jest w dobrej formie w turnieju i z Petrova powina sobie tez poradzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie:Williams V. - Jankovic J.

Typ: 1

Kurs:1.50

buk:bet-at-home

 

Analiza: Półfinał turnieju w Stuttgarcie w których zagraja Ameykanka i Serbka od poniedziałku nr 1 światowego tenisa. Wczoraj ogladałem mecze , widzac jak gra Venus a jak Jankovic doszedłem do wniosku , ze marne szanse ma Jankovic . Venus jest w dobrej formie i siła z jaka zagrywa piłki ,a szczególenie przy serwisie moze jej wystarczyc do wygrania tego meczu . Jankovic ma bardzo słaby serwis , który Venus napewno bedzie atakowac . Bardzo ciekawy jest ich bilans pojedynków ze soba grały 7 razy ze soba na mączce Jankovic wygrała na cztery , az 3 mecze . Ale znowu na betonie wygrala wszystkie pojedynki Williams . To daje do zrozumienia ze Jelen nie radzi sobie z tak szybkimi piłkami Venus , tylko na cegle jest w stanie z nia wygrac , gdzie piłki nie sa tak szybko zagrywane. Mysle , ze dzisiejszy mecz skonczy sie identycznie jak pozostałe , Venus jest w dobrej dypozycji i nie widze czym jankovic mogla by jej cos zrobic . Stawiam na V.Williams

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz: Jankovic J. - Petrova N.

Typ: 1

Kurs: 1,50

buk: Bet-at-home

 

Analiza : Wczoraj dostalem malego szoku jak zobaczyłem tak dobrze grająca Serbke . Dawno nie widziałem tak wysokiej formy i chęci gry u Jeleny . W Us Open skarzyła sie ,ze jest zmeczona nie ma juz sił ,a w Niemczech gra naprawde dobry tenis jak na nr 1 . Po odbadnieciu Sereny Williams , Serbka od poniedziałku zostaje nr 1 swiatowego tenisa . Mysle ,ze chce wszystkim udowodnic , ze nalezy jej sie ten zaszczyt i wygrac turniej w Sttutgarcie . Przynajmniej ja odczytałem ambicje i wole walki do konca w dzisiejszym meczu . Z Nadia Pietrova wcale łatwego meczu nie bedzie miec . Pietrova dobrze serwuje , ale brakuje mi w jej grze jakiegos błysku . Gra dosc zwyczajny tenis , porusza sie na końcowej lini czekajac na błedy i atakujac serwis rewalki . Rosjanka w swojej grze ma momenty bardzo słabiej gry , pokazujac to np dzisiaj w meczu z Azarenka . Mysle ,ze Jankovic nie zmarnuje szansy na wygranie turnieju .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...