Skocz do zawartości

Zakupy na ebayu


lucas

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was kupował coś za granicą w serwisie ebay?Pytam bo chciałem sobie zamówić na allegro bluzę i z wysyłką wyszło mi 200zł i musiałbym czekac na to aż zostanie sprowadzona ze Stanów. A na ebayu za 2 identyczne bluzy z przesyłka lotniczą z Hong Kongu zapłacę około 240 zł więc gra warta świeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do e-buy'a powiem tyle: kiedyś kolega kupował cyfrówke właśnie na e-buy'u cena to coś w granicach 500-700zł.Musiał zapłacić z góry, kase wysłał a ślad po aparacie zaginął.

Było to dość dawno, nie wiem jak teraz, wiele się zmieniło, ale na pewno większe ryzyko niż na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izi, najlepiej miec karte kredytowa lub konto na PP, sprawdz czy Ci wysle do Polski %-) (juz kilka razy mialem tak ze Amerykanin mi odmawial :( ) No i dobrze byloby jakby wartosc paczki byla niska (czasem mozna sie dogadac, aby sprzedawca zanizyl), po prostu tak aby paczka byla tzw. "bez wartosci" i nie zostala oclona, ale nie pamietam juz do jakich kwot to obowiazuje, ale google.pl - > :D

 

Ogolnie polecam, rarytasy cenowe to standard ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja kupowałem ale akurat wtedy mieszkałem czasowo w Berlinie więc za granicę nie szło. Powiem krótko - ryzyko że wyślesz kasę i potem szukasz wiatru w polu jest takie same jak na allegro, tu też przecież możesz trafić na cwaniaków. Na ebayu na pewno można trafić na większe perełki cenowe a wysyłka do Polski z tego co wiem od znajomych to kwestia bezpośredniego dogadania się ze sprzedawcą (niestety nie wszystkim się chce do Polski wysyłać) - ale ogólnie cenowo na pewno różnica jest spora (na plus). Przed zakupem sprawdź historię sprzedawcy, i napisz potem tutaj nam swoje doświadczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...