Skocz do zawartości

J1 League (Japonia) i niższe ligi 2021


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...

EyJidhld-z92w2ZuG.png

J1 League - Kolejka 16

26.05.2021 12:00

 

Hiroshima CWtDiFhl-6RDchEN9.png-2iJi3FWg-8zQFyFdi.png Urawa

 

Urawa wygra 3,50 PZBUK:n:2:2


Zapraszam na spotkanie szesnastej kolejki japońskiej J1 League, pomiędzy Hiroshimą a Urawą Red Diamonds. Będzie to starcie dziewiątej z szóstą ekipą ligi, według bukmacherów faworytem do wygranej są gospodarze, ja mam nieco odmienne zdanie i sądzę, że górą będą goście. Hiroshima w poprzedniej kolejce ligowej wygrała na wyjeździe 2:1 z Cerezo Osaka, przerywając tym samym serię dwóch porażek z rzędu w lidze. Urawa w tym samym czasie wygrała u siebie 2:0 z Kobe, tym samym notując już czwartą wygraną z rzędu w lidze, są więc oni w na prawdę dobrej formie i na pewno postawią mocne warunki gospodarzom. Co do sytuacji kadrowej to nie znalazłem nigdzie żadnych informacji na temat jakichkolwiek osłabień to też obie ekipy powinny zagrać w swoich optymalnych składach. Historia ostatnich pięciu bezpośrednich potyczek jest delikatnie na korzyść Urawy, która wygrała dwa razy, również dwa razy padł remis, a raz górą była Hiroshima. Biorąc pod uwagę aktualną formę stawiam tu na wygraną gości.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EyJidhld-z92w2ZuG.png

J1 League - Kolejka 16

26.05.2021 12:00

 

Sapporo KxhdEWfM-Q1JYtuQq.png-QTsIrBGG-8bSreUIG.png Sagan Tosu

 

Sagan Tosu wygra 3,17 totolotek:n:0:0


Zapraszam na spotkanie szesnastej kolejki japońskiej J1 League, pomiędzy Sapporo a Sagan Tosu. Będzie to starcie dwunastej z trzecią drużyną ligi, według bukmacherów faworytem są gospodarze, ja jednak mam odmienne zdanie i jak dla mnie górą będą goście. Sapporo w poprzdniej kolejce ligowej wygrało u siebie 2:0 z Shimizu. Sagan Tosu w tym samym czasie pokonał u siebie 2:1 Kashimę, przerywając swoją serię meczy bez wygranej. Co do sytuacji kadrowej to nie znalazłem nigdzie żadnych informacji na temat jakichkolwiek osłabień to też obie ekipy powinny zagrać w swoich optymalnych składach. Historia ostatnich pięciu bezpośrednich potyczek jest na korzyść Sapporo, które wygrało cztery razy a raz padł remis. Mimo tej niekorzystnej histori, śmiem twierdzić, że to goście będą minimalnie lepsi w końcu nie bez powodu są w czołówce tabeli.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EyJidhld-z92w2ZuG.png

J1 League - Kolejka 16

26.05.2021 12:00

 

Yokohama FC 46ZG5yCr-tppBPcer.png-b50fCge5-hWcWhQdN.png Avispa Fukuoka

 

Avsipa Fukuoka wygra 2,25 Betfan:n:1:1


Zapraszam na spotkanie szesnastej kolejki japońskiej J1 League, pomiędzy Yokohama FC a Avispa Fukuoka. Będzie to starcie dwudziestej drużyny ligi z piątą ekipą, minimalnym faworytem są goście. Yokohama w poprzedniej kolejce ligowej przegrała na wyjeździe 3:1 z Kawasaki. Avispa Fukuoka w tym samym czasie pokonała u siebie 2:1 Shonan, była t ich już szósta wygrana z rzędu w lidze, w ich wykonaniu, są więc w na prawdę wyśmienitej formie. Co do sytuacji kadrowej to nie znalazłem nigdzie żadnych informacji na temat jakichkolwiek osłabień to też obie ekipy powinny zagrać w swoich optymalnych składach. Historia ostatnich pięciu bezpośrednich potyczek jest porównywalna bowiem padło trzy remisy oraz po jednym razie wygrali jedni i drudzy. Patrząc na obecną formę stawiam tu dziś na wygraną przyjezdnych.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

EyJidhld-z92w2ZuG.png

J1 League - Kolejka 21

21.07.2021 12:00

 

C-Osaka UPIOwxZA-2aA9kC7S.png-pMhqxbXg-Aki5cqlj.png Tokyo

 

Tokyu wygra 2,65 Fortuna:n:3:3


Zapraszam na spotkanie dwudziestej pierwszej kolejki japońskiej J1 League, pomiędzy Cerezo Osaka a Tokyo. Będzie to starcie dwunastej z siódmą drużyną ligi, minimalnym faworytem są goście. Cerezo w poprzedniej kolejce ligowej zremisowało 1:1 z Kobe. Tokyo w tym samym czasie pokonało na wyjeździe 1:0 Shonan, była to już ich czwarta wygrana z rzędu w lidze, prezentują więc całkiem fajną formę. Co do sytuacji kadrowej to nie znalazłem nigdzie żadnych informacji na temat jakichkolwiek osłabień to też obie ekipy powinny zagrać w swoich optymalnych składach. Historia ostatnich pięciu bezpośrednich potyczek jest na korzyść Tokyo, które wygrało trzy razy, przy dwóch remisach. Obecnie w lepszej formie są goście i spodziewam się ich wygranej w tym pojedynku.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Nagoya - Oita

 

Typ: 1      Kurs: 1.5  :plus:

 

Typ: 1 (-1.5)    Kurs: 2.60  :minus:

 

Typ: 2 nie strzeli   Kurs: 1.64  :plus:

 

STS 

 

Tak sobie myślę że trzeba to pograć.  Nagoya w ostatnim czasie w mega gazie. W lidze świetnie ciągle w walce o 3 miejsce dające grę w pucharach. Z kolei w aktualnej edycji Azjatyckich pucharów również całkiem fajnie sobie radzą. Na gwiazdę drużyny powoli wyrasta Świerczok tak więc widzę tu spokojne zwycięstwo miejscowych zwłaszcza ze Oita okupują dół tabeli tak więc mega szansa na 3 pkt dla ekipy Nagoi

 

Wynik: 1:0

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Wracamy do Japoni

 

Cerezo Osaka - Nagoya

 

Typ: 2      Kurs: 2.27   :minus:

 

STS

 

W Japonii ostatnie 2 kolejki więc zaczepiamy się o mecz w którym gramy o coś... Cerezo już bezpieczne środek tabeli i nic im nie grozi więc luzik. Trzeba sezon dograć i lajt.

Goście cały czas w walce o Azjatycką Ligę Mistrzów tak więc jest to dla nich mecz must win bo za plecami nadal jeszcze dwaj rywale którzy czekają na potknięcie.

Zobaczymy czy Kuba Świerczok z kolegami staną na wysokości zadania

 

Wynik:  2:1

Edytowane przez Przemo1866
rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J2 League

Chiba - Kyoto

Typ: DW 0:0                    Kurs: 8.80  :plus:

 

 

STS

 



Nic dwa razy się nie zdarza wiem o tym ale jednak spróbuje.
Ostatnie 2 kolejki do końca sezonu i sytuacje mamy taką:
Chiba gra aby dograć do końca zasadniczo nic już nie ugrają więc bez spiny aby dograć.
Kyoto potrzebuje 1 pkt aby zapewnić sobie awans do J1 tak więc wiadomo o co grają. Jeśli by się im nie udało to tragedii nie będzie ale w zależności od podejścia gospodarzy jeśli nie będą się zbyt szarpać to myśle,że i goście też na spokojnie podejdą do sprawy.
Można ewentualnie pograć X do HT po fajnym kursie w okolicach 2.Mecz o 6 rano więc przy odrobinie szczęścia "niedziela będzie dla nas"

Wynik:  0:0

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Rozpocznijmy granie w J-League w sezonie 2023

 

Kawasaki  - Yokohama 

 

Typ: BTS/ov 2.5 gola Kurs: 1.83 :plus:

 

fortuna 

 

Pierwszy mecz sezonu więc że skutecznością może być różnie ale ja próbuje. Obie ekipy się na boisku nie ociagaja raczej grywają na dużej efektywności tak więc i dziś liczę na to samo. Historia pokazuje , że meczach między nimi nigdy goli nie brakowało więc kto wie co się wydarzy skoro .... Historia lubi się powtarzać?!

 

Wynik: 1:2

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...