Skocz do zawartości

Dart (Lotki) 2021


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Clemens, G - Ratajski, K Clemens, G @ 2.25 voxbet:afro::minus:
Clemens, pierwsze 180:plus: 1,8 Devon Petersen under 8,5:minus: 180 1,72 totolotek
Clemens, więcej 180 1,78 :plus:Van Gerven największy checkout 1,48 totolotek
Clemens, największy checkout 1,8:n: Ratajski 6 więcej 180 :plus:2,00 totolotek
Love 5 lub więcej 180:minus: 1,85 Van Dujnenboden najwięcej 180:plus: 1,57 totolotek

Nie patriotycznie ale Niemiec w gazie świetnie rzuca 180 i po wyeliminowaniu obrońcy tytułu napewno będzie jeszcze bardziej uskrzydlony mecz o duża stawkę .Rataj wygląda stabilnie ale tych maksow za duzo nie rzuca na dablach bywa rożnie dość stabilnie jak na razie ale tutaj wydaje mi sie ze Niemiec tymi 180 ustawi sobie gre ma dobre wysokie checkouty plus na dablach tez nie naj gorzej kursy jak najbardziej do gry- mecz na moje skromne przemyślenia 50/50 powinien byc dość długi to i będą różne momenty zwroty akcji i Rataj 5-6 180 powinien wykręcić zobaczymy ....Van Gerven idzie jak burza bawi sie gra praktycznie wszystko mu wychodzi poza 180 gdzie nie zawsze musi je rzucać na sile wszystko w jego stronę do gry wiadomo Hendi ujemne dość wysokie....ale zamkniecie jest wstanie rzucić na takim poziomie do którego Joe raczej sie nie powinien zbliżyć....Co do Devona Anglik jest wstanie to wygrać a na pewno i go po straszyć ta linia 180 wygląda dość wysoko sam Love tez niezle rzuca 180 wiec próbujemy i na koniec jutro maszynka do 180 Holender po takim kursie do gry Van Dujnenboden musiał by mocno obniżyć loty zeby w tym elemencie przegrać stary anglik za duzo 180 nie rzuca i wydaje mi sie ze to nie jest jego styl grania wczoraj po męczył go Bagish amerykan zagrał super i nie duzo brakło do...przy długim wczorajszym meczu Glen miał bodajże 5 180 jak na niego duzo ale holender jest wstanie tu miedzy 6-8 spokojnie rzucić

Edytowane przez ŻYLETA
By Alibaba,

+25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Darts - Mistrzostwa Świata
Chisnall - Anderson
 najwyższy checkout Chizzy   1,85 :plus:
 Betclick 


Na szybko Gary z meczu na mecz wygląda lepiej tak jak kolega pisze wyżej ma dobre wysokie zamknięcia ale trafia na gościa który gra magicznie Chisnall kapitalnie rzuca maksy jest w wielkiej formie i myślę ze zostanie nowym mistrzem. Nie po to odprawiał do zera MVG zeby...Chizzy jest wstanie zamknąć 170 ma cos do udowodnienia Garemu w czerwcu porażka 6-3 myślę ze teraz to on będzie rozdawał karty i w każdym darterskim szczególe elemencie będzie lepszy

Edytowane przez ŻYLETA
By Alibaba,

+50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DARTS-ŚWIAT-MISTRZOSTWA ŚWIATA PDC

20:30 03.01.2021

Gary Anderson VS Gerwyn Price
Pierwsza lotka w meczu: Potrójna 20:minus:

2,6

LV BET

 

więcej maksow Price po 2,2 etoto :plus:

 

Finały lepiej oglądać podziwiać jaki by to nie był poziom jest to wielkie wydarzenie niż grać chyba wszystko moze sie wieczorem wydarzyć,,, taki ciekawy zakład raczej w formie zabawy niz....obaj dobrze rzucają Potrójna 20 szczególnie kto by nie rozpoczął szanse moim zdaniem sa spore. Walijczyk lubi rzucać rozpoczynać na górę, jest to chyba jego ulubiona pozycja na tarczy- Gary tak jak mowie z meczu na mecz lepiej z chizzym chyba 3 180 w 1 legu wiec....emocje będą duże napewno ale ....obaj będą chcieli mocno i dobrze wejsc w to spotkanie zagram jeszcze więcej maksow Price po 2,2 ale tak jak mowie ostatnio miedzy nimi tych maksow duzo nie było wiec ..ostatnie 2 winy należą do Icemena i ogólnie malo maksów bylo w tych meczach ale Gary w tym roku grał malo a forma na turniej jak.... Niemcy z meczu na mecz lepiej i....zobaczymy ja idę w stronę nowego mistrza myślę ze z każda udana akcja byłego rugbista będzie go  nakręcała dobrego oglądania

Edytowane przez ŻYLETA
By Alibaba,

+25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Rataj chyba wielkiej kariery w Masters 2021 nie zrobi...bo Na początek  idzie Simon Whitlock . W wypadku awansu, w drugiej rundzie czeka już ubiegłoroczny triumfator - Peter Wright
Data: 29-31.01
Ilość zawodników: 24 (wyjątkowo w tym roku, zawsze było  16) 

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 3 months later...

Gerwyn Price - Kim Huybrechts Kto 1. zdobędzie 180 Gerwyn Price 1,76:t:

Kto 1. zdobędzie 180 Jonny Clayton 1.81:plus:

Betfan

W sesji wieczornej mamy 2 faworytów- obaj Walijczycy powinni spokojnie ugrać swoje spotkania ale kursy....nie do gry raczej obaj powinni mocno rozpocząć to spotkanie pokazując swoja wyższość na rywalem obaj lubią i potrafią świetnie rzucać maksy a tutaj kursy mamy juz do gry, myślę ze i Belg i Niemiec nie utrzymają wielkiego poziomu gry oczywiście mogą miec momenty chwile itp ale stawka duża presja tez obaj mieli delikatne problemy w rundzie 1 ale te rundy dla takich pewniaków bywają trudne. Ice men lubi sie nakręcać żyje mocno na scenie prowokuje i nie wszyscy lubią taka grę i jej nie wytrzymują Belg napewno gra dobre mistrzostwa ale to by było na tyle. Co do grubiutkiego Niemca u niego troszkę z psychika jest jak u Bulego jak idzie to jest groźny ale potrafi strasznie męczyć bule jak choćby w tamtych mistrzostwach z naszym Ratajem reasumując obaj Walijczycy jak wejdą na swój poziom to powinno byc szybko bez emocji i w zakładach pobocznych typu maksy zamkniecie tez sa mocnymi graczami z fartem.

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. set - zwycięzca Peter Wright 1,51 Betfan:minus:

Troszkę mnie utopił Joe ale meczych bylo przednie tak na szybko bo wirus mnie wkor...idę troszkę po najmniejszej linii oporu w stronę snekabita czyli faworyta myślę jest szansa na wielki wynik w jego wykonaniu-nie wiadomo jak będą wyglądały sprawy z reszta Holendrów w turnieju .Peter wielki grajek mega doświadczony i myślę ze powinien spokojnie to ugrać mozna powiedziec ze na tarczy potrafi wszystko mam go na kilku kuponach w różnych opcjach win 180 itp wiec myślę ze będzie dobrze forma jest

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gervyn Price - Dirk van Duijvenbode DNB Gervyn Price Najwyższy checkout 1.58 Betfan:t:

Tak na szybko pod konkurs nic innego nie przychodzi mi do głowy oby w ogóle ten mecz doszedł do skutku bo...myślę ze jak Dirk wejdzie w mecz tak jak w poprzedniej rundzie to będzie szybkie 4-0 i powtórka z Aspa .Numer jeden rankingu moze i ma przestoje ale jest to wielka klasa która jak poczuje krew to rzadko puszcza tego typu graczy ogrywa dość spokojnie i pewnie ale ze na tych mistrzostwach mamy sporo dziwnych wyników to...Gerwyn wydaje mi sie w każdym aspekcie lepszym graczem drugiego combecku Holendra bym sie w Aly pali nie spodziewał z fartem i czekamy na meczycho Angielsko Walijskie oj będzie ciekawie.....

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gary Anderson v Rob Cross Rob Cross Najwyższy checkout 1,7 Betfan:minus:

Rob mi sie tu bardzo podoba gra bardzo pewnie dobrze rzuca 180 -robi fajne zamki praktycznie bez słabych punktów. Dable na poziomie, Szkota moim skromnym zdaniem juz tu nie powinno byc ale Gary zaliczył świetny powrót z Ianem i gdzies tam ma swoje szanse wielu graczy oraz firm stawia na niego ale nie dzisiaj .... obaj doświadczeni myślę ze im dłużej to spotkanie poleci tym Anglik będzie miał większa przewagę za to ciekawi mnie występ Weda i mam nadzieje ze Holender go odprawi ?

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy w nowym roku gdzie te chłopaki kucharze parafray itp....starzejemy sie 

 

tak na spokojnie Kto 1. zdobędzie 180 Wright Kurs. 1,72 Betfan:t:

 

Złote lotki maja sie dobrze i wchodzą śmiało w potrójna 20 . Peter zmiótł Rayan który tylko raz mozna powiedzieć zagrał na swoim dobrym normalnym poziomie zamykając 151- ukrywając jednego seta dość nie typowo go zamykając. Z Heta byly jakieś tam kłopoty ale gra byla na na dobrym poziomie u obu . Peter mógł miec 180 w swoim 1 podejściu ale zabrało jednej potrójnej lotki a Heta potem to zaraz zrobił potem juz raczej wszystko pod kontrola i każdy element ugrany dla faworyta .Tutaj licze na doświadczenie Rydz moze jest talenciakiem ale jakoś jego gra mi nie pasuje- te skakanie unikanie 180 troszkę mnie nie przekonuje choc liczy świetnie ... tak jak ta jego fryzura zobaczymy czasem loteria te zakłady poboczne dodatkowe bo przecież liczy sie kto wygra mecz ale Peter na spokoju dla mnie w każdym elemencie to ogarnie.

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest jak wyżej oby głowa Bullego dojechała... bo ma z Peterem ciężkie przeprawy- obaj graja super i zasługują na wina choć wczoraj Bulle miał trudne momenty. Jak trafia sie takie przestoje to Wright odjedzie bo wydaje mi sie lepszy troszkę rzuca inne wartości i chyba jedyne co zagram to ze będzie miał większy zamek- bo reszta szczególnie 180 kosmicznie ustawione. Tutaj leg więcej do wygrania ale....oby byl emocjonujący finał i możliwa ta 9 lotka

gramy chyba luźno bo...delektujmy sie tym

Najwyższy checkout Peter Wright 1,85:n:

Michael Smith - średnia w meczu Powyżej 98,5:plus:

Peter Wright - średnia w meczu Powyżej 99,5:niesmak:

Wygrana w dziewięciu rzutkach Tak 8,5:minus:

Betfan

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...