Skocz do zawartości

Propozycja (nie) do odrzucenia


amciek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie Cenzorów :))

Tym razem mam następującą propozycję, która narodziła się po dyskusji na shoutboxie. Proponuję nowy forumowy konkurs a mianowicie :

Drużynowe mistrzostwa forum yourbet !!!!!!!!!!!!!!

Na czym rzecz polega ?

Coś na wzór tej waszej "elity" dla Prosów %-) z tym że, tutaj do gry wystartują drużyny 3-4 osobowe. Wpisowe od każdej osoby 50-100 zł, jak będzie więcej chętnych tj min 50 osób wpisowe może być w granicach 20-30 zł. Co dalej ? A no te nasze drużynki toczą boje w minilidze każdy z każdym. Zresztą pozostałe niuanse regulaminowe wyklarują się po tym jak zbierzemy chętnych. Aha, jeszcze jedno. Przydałaby się jakaś kasa od sponsora na zachętę, tu ukłon w stronę Grubego :)) Minimum 300 PLN myślę. Zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tyle ze z doswiadczenia wiem ze,

 

1) "złożenie" drużyn raczej niewykonalne

2) znalezienie wystarczającej ilości osób chętnych na grę w konkursie z wpisowym takim o jakim mowa - niewykonalne

 

:bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, poczekajmy aż się trochę więcej osób wypowie, jak nadmieniłem wcześniej wpisowe można odpowiednio zmniejszyć, tak żeby zebrać więcej osób. Iras :wa: tak nie zagrasz, bo nie masz za co :bz: Minimum to 12 osób czyli 4 drużyny. Myślę, że taką ilość osób jesteśmy w stanie zebrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...