Skocz do zawartości


tejo

Rekomendowane odpowiedzi

DARMOWY KUPON 30 ZŁ
Brak ukrytych warunków, wystarczy założyć, zweryfikować konto i spróbować obstawiać naszą nową ofertę

Otwórz i zweryfikuj konto na ebetx.pl
Na twoim koncie pojawi się Darmowy Kupon o wartości 30 zł.
Jesteś gotowy do gry.

Wystarczy dodać swój typ do kuponu i wybrać płatność Darmowym Kuponem.
Aby móc obstawić zawartość kuponu, musisz mieć co najmniej 3 zdarzenia o minimalnym łącznym kursie 3,0.
Bezpłatny bilet jest ważny 7 dni.
Kupon musi zostać zawarty na zdarzenia sportowe przedmeczowe bądź na żywo. Kupon na zdarzenia wirtualne wyłączony z promocji.
Wszystkie wygrane w wyniku obstawiania zakładów zostaną zaksięgowane na twoim koncie i będą dostępne do Twojej dyspozycji.

 

BONUS POWITALNY 7777 zł
Otwórz konto, wpłać depozyt w kwocie  10 zł lub więcej, a BetX podwoi Twój pierwszy depozyt aż do 7777 zł!

Zarejestruj się
Wpłać depozyt w ciągu 30 dni od daty rejestracji
Twój BONUS POWITALNY zostanie wstępnie aktywowany
Postaw zakład, spełniając warunki Bonusu
Otrzymaj swój pierwszy BONUS POWITALNY
Regulamin
ZAŁÓŻ KONTO
Warunki

Bonus Powitalny jest dostępny tylko dla nowych klientów.
Otwórz konto, wpłać depozyt w ciągu pierwszych 30 dni od daty rejestracji w kwocie co najmniej 10 zł, a BetX podwoi twój pierwszy depozyt aż do 7777 zł.
Gdy dokonasz wpłaty depozytu, twój Bonus Powitalny zostanie wstępnie aktywowany na twoim koncie, jednakże nie jest jeszcze gotowy do obstawiania i wypłat.
Aby zamienić bonus na prawdziwe pieniądze, musisz postawić zakłady, które spełniają następujące warunki Bonusu Powitalnego:

Pierwszy Depozyt 10 - 7777 zł    
Warunki obrotowe 4 x wartość depozytu
Minimalny kurs całkowity 2,44
Minimalna liczba zdarzeń 4
Minimalny kurs na zdarzenie 1,25

Bonus ważny 60 dni od jego przyznania, a kupony systemowe nie są zaliczane do wymaganego obrotu.
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Hej, próbowałem ostatnio trochę nowych bukmacherów szczególnie tych online. Choć muszę przyznać, że osobiście rzadko zmieniałem miejsce, w którym obstawiałem mecze. Szukałem jakiejś fajnej, nowej oferty. eWINNER i BetX właśnie zrobili na mnie dobre wrażenie, szczególnie ta druga firma choć nowa na polskim rynku, na razie robi na mnie dobre wrażenie. Zobaczymy, jak będzie dalej, ale początek i bonus naprawdę dają mi duże nadzieje na "dłuższą współpracę" :) Na pewno wrócę z info zwrotnym jak było dalej! Pozdrowienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ja ostatnio gram w Fortunie, ale żeby grać bez podatku trzeba kombinowac z kursem minimalnym. W BetX nie ma takiego wymogu, można nawet zagrac z dostawkami 1,01. Co o tym myślicie? Wydaje mi się, że lepszej oferty na ominięcie podatku na polskim rynku nie ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No generalnie ciekawa rzecz, wymogiem tam jest jedynie posiadanie z tego co widziałem trzech zakładów na kuponie :) Oferta aktualna  do odwołania, więc ja skorzystałem. A, że Anglia gra prawie non stop, albo liga albo puchar, to puściłem sobie nieco bardziej ryzykowny kuponik niż zwykle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Z bonusa można śmiało korzystać i grać grubiej, jednak w późniejszym czasie nie radzę się napalać, bo buk bardzo szybko nakłada limity i restrykcje, dzięki czemu po pierwszym bardzo fajnym doświadczeniu (fajna szybka strona i generalnie ogarniają) niestety nie gram tam w ogóle.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Bądź gotów na niedzielę 22.05 i odbierz darmowe 5 PLN na start!

 

Początek French Open to także start naszego Maratonu Tenisowego. Za samo zalogowanie się do promocji na podstronie otrzymasz od nas freebet 5 PLN na rozgrzewkę!

O co chodzi? To proste - Graj codziennie kupony z minimum jednym dowolnym zdarzeniem tenisowym. Następnie dokonaj nimi obrotu dziennego na kwotę min. 30 PLN. Pamiętaj, że na kuponie mogą znajdować się inne dyscypliny, ale Twój kurs całkowity kuponu „maratonowego” musi wynieść min. 1,50. Nagrody? Gwarantowane!

5 PLN na start
5 dzień - 20 PLN
10 dzień - 30 PLN
15 dzień - 10% CASHBACK ZE WSZYSTKICH KUPONÓW
Z MARATONU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Bądź gotów na poniedziałek 27.06 i odbierz darmowe 5 PLN na start!
 

Startuje Wimbledon a wraz z nim nasz wyjątkowy Maraton Tenisowy Londyn 2022. Za samo zalogowanie się do promocji na podstronie otrzymasz od nas freebet 5 PLN na rozgrzewkę!

O co chodzi? To proste - Graj codziennie kupony z minimum jednym dowolnym zdarzeniem tenisowym. Następnie dokonaj nimi obrotu dziennego na kwotę min. 30 PLN.

Pamiętaj, że na kuponie mogą znajdować się inne dyscypliny, ale Twój kurs całkowity kuponu „maratonowego” musi wynieść min. 1,50. Nagrody? Gwarantowane!

5 PLN na start
5 PLN codziennie
15 dzień - 10% CASHBACK ZE WSZYSTKICH KUPONÓW Z MARATONU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Na dobry początek US OPEN odbierz całkowicie darmowe 5 PLN na start – zaloguj się na podstronie promocji klikając "Weź Udział" i polub nasz nowy fanpage BetX na Facebooku, a Freebet 5 PLN wpadnie na Twoje konto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...