Skocz do zawartości

Płatne stronki z typami


goralll

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam takie nurtujące mnie od jakiegoś czasu pytanie, może wy mi pomożecie to rozwiązać.

 

Od pewnego czasu pojawia sie dużo informacji że warto grać płatnymi typami, płatnych stronek. Co o tym myślicie? Warto zainwestować w coś takiego? Macie jakieś doświadczenia z tego rodzaju stronkami.

 

Tylko jeśli ktoś ma pisać odpowiedzi "najlepiej grać własnymi typami" "to oszuści" itd to niech sobie daruje bo zakładam podobne tematy na różnych forach bo chcę uzyskać satysfakcjonującą mnie odpowiedź gdyż jestem osobą która posiada dosyć spory kapitał i chce go zainwestować.

 

Najbardziej zależy mi na komentarzach osób które mają już jakieś doświadczenie z takimi stronkami.

 

Z góry dziękuję z odpowiedź.

 

ps. Nie wiem czy można o coś takiego pytać jeśli nie to bardzo przepraszam i proszę nie dawać mi ostrzeżenia a jedynie usunąć temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niektóre serwisy są ok, ale trzeba umieć znaleźć. Gdybym miał szukać to na początku zainteresowałbym się tym: http://www.xs-tremesports.com/ ponieważ korzystałem z typów tych gości, którzy tam typują kiedy jeszcze tego serwisu nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet się teraz pyta...a wcześniej porozsyłał swoją stronkę właśnie z płatnymi typami....żałosne.... :p:

 

Widzę po Twoim temacie ze nie za dobrze Ci idzie typowanie wiec jeśli chcesz osiągnąć dobre profity zapraszam na stronkę www.spam.pl yield to 35.66% a profit ponad 100j.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...