Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...

W dniu 16.07.2023 o 07:51, pikobans napisał:

hej czy jest tu ktoś obeznany w temacie? Zleciłem przelew na konto mojej narzeczonej z mifinty w kwocie 1500 pln i status wstrzymane Kyc. Nie mam pojęcia czemu. Ile to moze potrwać czy musze cos jeszcze robić w tej kwestii? Dodam ze wcześniej wysłałem do niej na ten sam numer konta 190 zł nie było czegoś takiego. do siebie na Revolut tez wysłałem jakieś 800 zl i nie było problemu. Na @ nie odpowiadają. Dodam ze jestem zweryfikowany . Nie mogę tez zweryfikować konta bankowego czeka cały czas wcześniej odrzuciło dokument z banku przesłałem im wyciąg . nie mam pojęcia o co chodzi bo nie ma polskiego supportu

Panowie już kasę dostali, ale napiszę na przyszłość. W środę zleciłem wypłatę z Mifinity na konto bankowe, od razu w Mifinity zrobił się status "wstrzymane KYC"  i tak przez niecałe 48h po czym pieniądze wleciały w piątek na konto. Więc tak to teraz czasem wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam mam problem ze zwrotem pieniędzy przez Mifinity .

Mianowicie przelałam pieniądze na konto Mifinity pierw nie chcieli mi zweryfikować konta ale po wielkich trudach się udało później  pieniądze zaginęły z konta bankowego mi pobrało a na Mifinity nic pisze do nich a oni nic jak mogę odzyskać pieniądze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...