Skocz do zawartości

NBA 2020/2021


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Brooklyn Nets - Sacramento Kings

 

Typ: 2(-5.5)     Kurs: 1.95     STS :minus:

 

Cóż Brooklyn pewny swego więc skład jakiś taki eksperymentalny. Ostatnio istne baty o Bostonu więc i tym razem licze,że  Kings też dadzą rade.

Z takim składem Nets to powinni się zdrowo przejechać. Obym się nie mylił 6 pkt po fajnym kursie jak dla mnie mus do gry.

Mecz ok.23 tak więc pora idealna dla nas.

 

Wynik: 119:106

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

W nocy z 22 na 23 grudnia rusza kolejny sezon najlepszej koszykarskiej ligi NBA.

Zapraszam to typowania.

Już w pierwszym dniu czekają nas derby LA. Drugim spotkaniem będzie pojedynek Brooklyn Nets z Golden State Warriors

Typ ujemny i ogrywamy buka :budzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o pierwsze spotkanie dnia(nocy) to obstawiam:

Curry ov 27.5 pkt @ 1.80 STS   :minus:

Jakby nie patrzeć wynik GSW zależny od postawy "Stefanka". Za "lepszych" czasów Curry zawsze mocno punktował w starciu z Brooklynem. Wiem i jedni i drudzy to całkiem inna historia ale jeśli "Wojownicy" myślą o dobrym wyniku w meczu to ich lider musi tu błyszczeć bo w przeciwnym razie może być krucho

Wynik:

W drugim meczu gram:

LA Lakers(-2.5) @ 1.77 STS  :minus:

Obrońcy tytułu zaczynają grę i w sumie nie widze tu innej opcji jak ich zwycięstwo. W pre bodaj 2 mecze rozegrane między ekipami i w obu win Lakers. Myśle,że dwójka liderów Lakers da pokaz mistrzowskiego basketu i pokażą kto rządzi w LA.

Wynik:

Edytowane przez Przemo1866
rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Los Angeles Clippers vs Los Angeles Lakers

Marc Gasol under 5.5 pts @2.00 Pinnacle :plus:

 

Nie widzę u tego starego Marca jakichś overów, nie widzę też tutaj dla niego zbyt wiele minut bo jednak on nie będzie grał inaczej niż do tej pory i tylko opcja z Gasolem na 5 wchodzi w grę, a tutaj te minuty trzeba na pewno dzielić z AD/Harrelem bo oni też będą sporo grać jako centrzy. Gasol już praktycznie nie skacze, tutaj jakiekolwiek punkty z pod koszą jak dla mnie odpadają, to samo było jeszcze w bańce i cała seria Raps vs Celtics, jedynie może trafić jakąś trójkę ale czy coś więcej? No raczej nie, w dodatku to nawet nie jest 6 czy 7 opcja obecnie w LAL do punktów. Taki weteran na pewno przyda im się w PO, przegląd gry i BBIQ Gasola stoi dalej na bardzo wysokim poziomie dlatego potrafi ciągle świetnie podawać praktycznie stając na tym 8 metrze i się nie ruszając, genialnie dostarcza piłkę i zawsze zapewni trochę spacingu bo jakąś trójką grozi więc nie możesz go zlać w d. Myślę, że to będą główne zalety Gasola w Lakers, nie zdobywanie punktów, 6 to niby niewiele ale i tak musiałby oddać kilka rzutów, a po prostu tego nie widzę w tak mocno obsadzonym składzie. Nawet jeśli tutaj będzie close i w deciderze zrobi się ostro to Lakers nie będą przecież kończyć meczów z Gasolem żeby coś dorzucił z FT.

 

 

Golden State Warriors vs Brooklyn Nets

Kelly Oubre Jr. over 16.5 pts @1.90 Pinnacle :minus:

 

Warriors znowu z kosmicznymi problemami, Klej z zerwanym achilles'em odpada prawdopodobnie na cały sezon co raczej definitywnie skreśla ich z walki pierścienie, nie będzie ich nawet w finale zachodu, a i nie byłbym pewny czy Stefek z tym składam zajedzie do PO bo jak popatrzeć na ten roster to tylko Curry potrafi tutaj rzucać :afro:  Mamy tego Oubre, który nie grał w bańce przez kontuzje i nie przyczynił się do tego świetnego runu Suns ale wcześniej pokazywał się z bardzo dobrej strony, Warriors wzieli ten kontrakt za 15 baniek i już grubo przekraczają salary jak widać piniądza tam nie brakuje bo jeśli nie zejdą z jakichś kontraktów to ten skład kosztuje ich 175 baniek w tym roku i taxy do ligi idą kosmiczne :mlotek: Wymiana z OKC pick za Oubre był spowodowany właśnie kontuzją Thompsona bo trzeba było kogoś tutaj sprowadzić do pomocy dla SC jak myślą o jakichś dobrych wynikach. Nie spodziewam się dobrej gry bo zjebanym Wigginsie(mam nadzieje, że on poleci bo 30$ za tego kiepa to porażka) dlatego Oubre powinien być tutaj drugą opcją i dawać ~20ppg. Greena też dzisiaj nie ma, jakiś Bazemore czy Wanamaker to rolesi na kilka puntków nic więcej, nie wiadomo jak odpali Wiseman ale to jednak atletyczny center bez rzutu, który będzie potrzebował sporo spacingu, a w tej druźynie tylko SC może to zapewnić więc u niego wielu punktów też bym się nie spodziewał. Oubre to dla mnie druga opcja dlatego na niego postawię.

Edytowane przez Metakwalon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Houston - Oklahoma

 

Typ: 2    Kurs: 2.26

 

Fortuna 

 

Jedyni którzy jeszcze mają ten mecz wiec gramy i korzystamy. Z tego co czytam to w Houston znów jakieś wybryki zawodników.  Grają dziś bez Walla Cousinsa nie wiadomo co z Brodaczem tak więc ten kurs trzeba brac bo raczej fakt newa to nie jest skoro większość zdjęła z oferty  

 

e: odwolany

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dallas Mavericks vs Los Angeles Lakers

Marc Gasol under 11.5 pts + reb + ast @2.20 :plus:

Marc Gasol under 5.5 pts @1.98 :plus:

 

Damy jeszcze raz bo póki co to on wygląda fatalnie i wątpię żeby miał jakieś większe minuty i oddawał więcej rzutów. Przeciwko LAC był bardzo powolny, nawet w obronie nie dawał rady bo cały czas był spóźniony, to jeszcze zdecydowanie nie jest czas Gasola, wychodzi w s5 pogra te 10-15 minut i 3 czy 4q nie ma go na parkiecie, Lakers kończą te mecze z AD na centrze więc nie ma tutaj dla niego miejsca w rotacji. Teraz grają z Mavs więc powinno być podobnie szczególnie, że Mavs grają dobre tempo i dużo rzucają więc taki Gasol to będzie kłoda ponieważ fatalnie się z nimi matchupuje.

 

 

New Orleans Pelicans vs Miami Heat

Pels +4.5 AH @1.95  :minus: 

 

No cóż Heat po genialnych PO zaliczyli falstart z Magic i nie jestem pewny czy dadzą radę pokonać Pelicans w kolejnym meczu. Natomiast Pels zaczeli świetnie od rozjechania obrony Raps, którzy po utracie Ibaki i Gasola nie wyglądali już tak świetnie w d, genialny mecz Ingrama, Zion dominujący pod koszem i odpalony Reddick palący te trójki po swojemu przy zgaszonych światłach. Tutaj spory wpływ może mieć to, że Heat i Lakers bardzo mało odpoczywali po meczach w bańce, offseason był krótki i chyba nie ma jeszcze pełnego baku dlatego zagram sobie tutaj w stronę NOP. Bam wyglądał na zmęczonego więc będzie miał spore problemy w obronie bo tutaj ruszy na niego pociąg Williamson, do tego Ingram świetnie kreował pozycję rzutowe dla kolegów i jak to się dziś powtórzy to Pels mogą rozstrzelać rozkojarzone Miami. 

 

 

Brooklyn Nets vs Boston Celtics

Nets ML @1.68  :plus:

 

Nets zagram bo powinni wygrywać sporo meczów, ten skład wygląda mocarnie, to chyba będzie top1 ofensywa w tym roku patrząc na to jak wystartowali przeciwko GSW, wiadomo, że ten skład Warriors w tym momencie wygląda słabiutko ale mimo wszystko wyjściowa 5 Nets to jest ogień niesamowity do tego mają na ławce takich gości jak LeVert czy Shamet, którzy w Bostonie byliby spokojnie 3 opcją w ataku. Tutaj przewaga talentu jest zbyt duża żeby nie zagrać Nets po takim kursie, mają tak mocną ławkę, że na tle GSW była spora rotacja i grali po 25', a Celtics osłabili się w tym offseason, stracili Haywarda do tego Kemba ma kontuzję i nie będzie go przez jakiś miesiąc. Tutaj mamy: Irving, KD, Harris, LeVert, Dinwiddie każdy z nich świetnie rzuca, każdy może zrobić spory problem obronie przeciwnika. Celtics natomiast przy nich wyglądają kiepsko Tatum i Brown grający z Bucks po 38' i tona gruzu dalej + Smart, który będzie harował w obronie. Przeciwko GSW nie było spiny ale nawet jak Celtics bardziej się postawią to przecież tutaj kończysz mecze duetem Irving + KD i masz dookoła świetnych graczy, ta drużyna to będzie zabójca w deciderze coś jak Lakers w poprzednim sezonie. Teoretycznie Nets powinni jechać z każdym na wschodzie bez wyjątku, a w praktyce jedyne co tutaj może spierdolić ich dobre występy to jakieś wewnętrzne pierdoły, których prowodyrem może być Kyrie bo jak wiadomo w ostatnich latach ten chłop za dużo mówił :afro: 

 

 

Los Angeles Clippers vs Denver Nuggets

Clippers ML @1.73 :plus:

 

Tutaj to samo, bazując na starcie tego sezonu to Bryłki męczyli bułę z Kings i obskoczyli wpierdziel w OT, a jak dla mnie Kings w tym momencie to najgorsza drużyna na zachodzie bo nie liczę bazarku jaki zrobiła Oklahoma. Clippers po tym jak zostali brutalnie zweryfikowani przez Nuggets w PO na pewno będą chcieli się odegrać, tutaj będzie pełna mobilizacja nie może być inaczej, a skład na papierze mają lepszy od przeciwnika. Udało się pozyskać Ibake w miejsce Harrela i to chyba najważniejszy ruch z tego offseason, tutaj w sumie ciągle brakuje odpowiedniego PG bo ten Beverley to jest śmieć niemożliwy i nie powinien to być zawodnik pierwszej rotacji w contenderze, głownie przez takie braki + brak adjusments Riversa były powodami tej okropnej wpadki. 

Edytowane przez Metakwalon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra spróbujmy coś pograć na godzinę 18

 

Melli u 5.5 pkt   @  1.8  :plus:

 

Reddick J.J.  ov 13.5 pkt  @   1.85  :minus:

 

STS 

 

Reddick mimo,że wchodzi z ławki to całkiem fajnie pogrywa. Zdobywanie pkt nie sprawia mu żadnych problemów i jeśli tylko będzie miał odpowiednią liczbę minut to te 14 pkt powinien złamać. 

 

Co do 2 typu to tu juz tak bardziej ryzykownie bo zasadniczo 6 pkt to nie problem dla Włocha.  Licze jednak ze wiele szansy na grę nie dostanie i nie blysnij tak jak w 1 meczu sezonu

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecimy z tematem

 

Memphis - Atlanta

 

Typ: Morant J  ov 24.5 pkt   Kurs: 1.95  :plus:

 

STS 

 

Pewnie drugi raz już nie zagra ja poprzednio ale 25 pkt nie zdobędzie?  Zapowiada się szybki mecz i jeśli tylko będzie siedzieć to nie powinno być problemu z ogarnięciem plusa w tym typie

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Atlanta Hawks vs Memphis Grizzlies

Ja Morrant over 24.5 pts @1.94 :plus: 

 

Pierwszy mecz Morranta w tym sezonie wręcz genialny, jeśli ten gość poprawi rzut z dystansu to przyszłość Miśków może wyglądać bardzo dobrze. Niesamowicie szybki w kontrze i dynamiczny pod koszem, praktycznie nie do zatrzymania przez Spurs, mijał sobie czy to Murraya czy Rudego jak chciał i wjeżdżał bez problemu w pomalowane. Czy dzisiaj ktoś może mu w tym przeszkodzić? Moim zdaniem nie, Capela jeszcze nie zagra więc nie bardzo jest obrońca, który wypchnie Morranta z trumny czy przeszkodzi w zdobywaniu tych punktów.

 

 

Oklahoma City Thunder vs Charlotte Hornets

Al Horford over 11.5 pts @1.74 :minus:

Al Horford over 19.5 @4.80 :minus:

Al Horford & SGA obaj over 19.5 @8.00 :minus:

 

Jak zobaczyłem te kursy w Betclicu to od razu mi się oczka zaświeciły. Po pierwsze to obecny roster OKC ciężko nazwać rosterem, tutaj nawet w s5 jakieś nołnejmy będą wychodzić co w normalnej drużynie by nie powąchali parkietu, Bazley, Muscala czy Miller to są goście, którzy będą pewnie grać większe minuty oprócz dwójki Horford + Shai. To bezapelacyjnie jest najgorsza drużyna na zachodzie, a nawet i w całej lidze, Presti wyprzedał za picki wszystko co się dało nawet chyba w wymienia po Horforda dostał od Sixers jeszcze jakiś pick, tam teraz jest chyba z 20x 1st round na najbliższe 6 albo 7 lat, oczywiste tankowanie żeby ustawić się wysoko w loterii do przyszłego draftu, co nawet nie będzie trudne bo na zachodzie oprócz OKC chyba każdy będzie walczył o ten ostatni seed dający miejsce w PO. Presti pewnie ruszy w przyszłym offseason i wymieni trochę picków bo nie sądzę żeby 7 lat chciał draftować, zgarnie kolejną jedynkę i można budować skład wokół SGA bo chłopak ma potencjał, rozwinął się w poprzednim sezonie u boku CP3 i teraz to on tutaj będzie 1 opcją w ataku i dostanie stery, linie na 19.5 powinien dzisiaj pokryć, ma potencjał i teraz jest czas żeby to pokazał i przejmował ten zespół bo patrząc na to jak Presti draftował w tych latach 2007-2010 po przyszłych 3 MVP to SGA może dostać naprawdę mocny team, czego im życzę bo zawsze lubiłem Oklahomę nawet z Westbrickiem. Brak CP3 i Schrödera daje dużo ale to bardzo dużo piłki dla SGA, zdecydowanie powinien tutaj prowadzić grę i być 1 opcją w ataku bo kolegów w tym sezonie ma miernych.

Natomiast co do Horforda to tutaj wystarczy popatrzeć na rotację podkoszowych w Hornets: Zeller, Richards i Biyombo no mismatch po prostu :afro:  Linia jest ustawiona na średniej z poprzedniego sezonu gdzie przecież Horford grał w Sixers i było 3 big manów, którzy we 3 razem na parkiecie wyglądali kiepsko, Horford, Embiid, Simmons kompletnie to nie fitowało w ataku więc ten trejd Horforda musiał nastąpić, na początku myślałem, że OKC go pchnie za kolejne picki ale jednak został i teraz się zastanawiam po co? No może po to żeby go np. odbudować tak jak zrobili to w poprzednim roku z CP3, jak Horford zacznie grać dobre mecze to wiadomo, że jego wartość transferowa wzrośnie i Presti wyciągnie za niego jeszcze więcej jak jakiś contender się po niego zgłosi. Tutaj Horford będzie miał dużo większe pole do popisu, może nawet będzie drugą opcją w ataku obok SGA, kto wie, przecież u niego nawet jest jakiś tam rzut z dystansu, potrafi dołożyć jakieś 1-2 trójki na mecz, obrona Hornets zbyt dobra nie będzie więc pewnie trafi się jakieś wideopen, do tego powinien zamiatać tymi centrami z Hornets bo tam w sumie nie ma centra, świetny matchup dla Horforda i powinien to wykorzystać.

 

 

Orlando Magic vs Washington Wizards

Russell Westbrook DD @2.55 :plus:

 

Gdzie tu takie kursy wystawiać na DD Westbricka jak on w pierwszy meczu klepie sobie 21/11/15, przecież ten chłop jest pazerny na piłkę jak nikt inny w lidze i pierdolnięty na punkcie robienie cyferek co zawsze źle się odbijało na drużynie w decydujących meczach. Pewnie razem z Bealem zajadą do PO, przecież to wchód i nie ma takiej konkurencji jeśli chodzi ten 8 seed, znowu będzie kolegom na plecy wchodził żeby łatwych defreb nabić. Hachimura kontuzja, Bertans ma w tych pierwszych meczach restrykcje minutowe, 18-20 minut było przeciwko Sixers i na ten moment nie widzę żeby była jakaś zmiana na mecz z Magic więc odpada dwóch gościu, którzy jakieś zbiórki mogą mu zabrać, a Bryant to nie jest jakiś pazerny center i w d pewnie będzie się odsuwał żeby ten debil sobie nabił cyferki. Dobry bet jak dla mnie, nawet TD sobie chyba jeszcze wezmę. 

Edytowane przez Metakwalon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chicago  - Golden State Warriors 

 

Typ: Wiseman J  ov 12.5 pkt    Kurs: 1.84  :minus:

 

STS 

 

Na dzis tylko gram singla ale stosunkowo mocno jak na mnie. Wiseman do tej pory bodaj 18- 19 pkt a więc ta linia nie jest zbyt wygórowana zwłaszcza, że rywalem "Byki" z Chicago. Wydaje mi sie;ze to może być niezła promocja od buków na tą  noc. 

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dallas Mavericks vs Los Angeles Clippers

Luka Doncic over 24.5 pts & Mavs ML @3.25 :minus: 1 punkt ehh

Dorian Finney-Smith over 0.5  stl @1.90 :minid:

over 1.5 stl @3.25

 

Kawhi wypada po tym niefortunnym łokciu od Ibaki w meczu z Bryłkami więc tutaj zostaje połowa drużyna, nie widzę opcji, że ten kiep PG pociągnie wózek już PO pokazały, że jest jednak miernym graczem. Nie wiem jak oni sobie poradzą w ataku, nie ma tam żadnego dobrego rozgrywającego, a teraz jeszcze wypada im Kałaj, który zawsze może pograć trochę pograć na piłce. Luka z PO jechał z nimi, nie potrafili go bronić, PG i Beverley broniący Lukę to był jakiś żart, fartneło im się z kontuzją Kristapsa bo nie wiem czy wygraliby tamtą serię z Mavs. Względem tamtego roku ważną zmianą jest trejd Currego za Richardsona, Mavs zyskali dużo lepszego obrońcę, a nie stracili tak wiele spacingu bo i Josh grozi rzutem i reszta drużyny. Trzeba zagrać, niech Mavs zaczną wygrywać.

 

DFS'a tutaj też zagram, ładnie potrafi zabrać piłkę, a teraz powinien być naprawdę spory chaos jeśli chodzi o rozgrywanie w Clippers. Gra grube minuty w tym sezonie, z Lakers były 3 przechwyty.

 

 

Golden State Warriors vs Chicago Bulls

Stephen Curry over 25.5 pts @1.80 :plus:

 

Nie ma mowy żeby z Byczkami był blowout jak w poprzednich dwóch meczach z Nets i Bucks więc powinien grać normalne minuty, a co za tym idzie zakręcić się w okolicach nawet 30 punktów. Jak oni myślą o PO to trzeba takie mecze wygrywać, niedługo Draymond powinien wrócić więc wtedy Stef dostanie większe wsparcie.

 

 

Orlando Magic vs Washington Wizards

Bradley Beal over 5.5 ast @2.15 :plus:

 

Westbrick nie zagra to Beal będzie miał dzisiaj sporo piłki w rękach, Smith jeszcze na pewno dołoży kilka asyst ale nie ma na niego żadnej linii w pinku. Patrzyłem po polskich bukach to też lipa więc wybrałem BB.

 

:

San Antonio Spurs vs New Orleans Pelicans

Patty Mills over 12.5 points @1.85 :minus:

 

Myślałem, że Pels jakoś lepiej będą wyglądać w obronie bo drużyny Van Gundy'ego zawsze słynęły z dobrej obrony ale póki co się na to nie zanosi i Pels nie potrafią bronić na obwodzie, masakra ile Robinson im pakował trójek, tam nawet kilka wideopen 3 było. Tutaj łatwy matchup dla Millsa, Ball słabiutki w obronie, a spore minut gra też Reddick, który strzelcem jest ciągle wybitnym ale obrońca z niego żaden, zwykła kłoda. Mills nie potrzebuje piłki, może grać sporo offball więc powinien zapakować kilka trójek tak nędznej obronie, nie wiem co tutaj może mu przeszkodzić chyba jedynie małe minuty ale z Raps grał prawie 30 więc dzisiaj liczę na podobny czas bo powinien się przysłużyć drużynie.

 

 

Brooklyn Nets vs Charlotte Hornets

Nets over 61.5 HT @1.87 :minus:

 

Tutaj to nie wiem ale wygląda jak mismatch, jak skład węgla z Clevleland ładuje im 60+ HT OKC prawie 60 to Nets i ich starpower powinni zgwałcić całkowicie. Niby b2b i KD może nie zagrać w takim meczu ale nawet bez niego powinni sobie poradzić bo będzie miał kto rzucać. Liga wprowadziła od tego sezonu kary jak nie masz kontuzji i opuszczasz mecze b2b dla odpoczynku żeby zatrzymać ten cały loadmangament więc powinien i KD grać ale z drugiej strony tam są tylko kary finansowe więc może im to zwisać. Jednak jak KD nie da tych 25-30 punktów to zrobi to za niego LeVert, jakoś jestem spokojny o ten over, zobaczymy co z tego będzie.

 

 

 

 

Edytowane przez Metakwalon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golden State Warriors vs Detroit Pistons

Stephen Curry over 28.5 pts @1.96 :plus:

 

Obejrzałem sobie dzisiaj ten mecz z Bulls i Warriors wyglądają w ofensywie tragicznie, ten Oubre to chyba kolejne zamrożone 15 baniek jak 30 u Wigginsa, gość póki co 0/17 z dystansu po tych 3 meczach, jak nie ma Stefa to oni biegają po tym parkiecie jak dzieci we mgle, tam wtedy nie dość, że nie ma kto robić spacingu i rzucać to brakuje jeszcze jakiegokolwiek backupu żeby chociaż był jakikolwiek kreator jak Stef siada ale tam nie ma nic, nic nic. Powinno to trochę lepiej wyglądać jak wróci Green bo reszta póki co wgl nie pasuje do tego systemu, który wprowadził tam Kerr ale bez Kleja z resztą tego składu papy i węgla to raczej daleko nie zajadą w tym roku :bz:

Przeciwko Bulls grał 36 minut i dzisiaj pewnie będzie podobnie, a skuteczność nie była najlepsza bo przed 4 kwartą miał chyba 2/11, 4q Warriors zaczeli bez Stefa i dostali z miejsca run 2:12 i byli -10 prawie w połowie kwarty, dopiero bo wejściu SC to zaczęło się odwracać, a on sam odpalił wreszcie serie trójek, skończył z 36 punktami i dzisiaj też bym liczył na 30+ w jego wykonaniu. Mecz z Pistons może być podobny i wyrównany, Blake i Derrick dzisiaj odpoczywali więc mimo b2b oni będą wypoczęci i mogą powalczyć wreszcie o jakiś win, dlatego nie przewiduję tutaj mniejszej roli Stefa niż w tym meczu z Byczkami a liczę na pewno na lepszą skuteczność z dystansu.

 

 

Toronto Raptors vs Philadelphia 76ers

Sixers ML @1.88 :plus:

Aron Baynes under 12.5 pts @1.80 :plus:

 

Sixers po przegranej z Cavs ale to był mecz bez Embiida i do tego wyjazd, a trzeba pamiętać jak Sixers grali w poprzednim sezonie te mecze wyjazdowe gdzie byli chyba 12-26, a u siebie wykręcili najlepszy bilans w lidze 31-4. Ja tego meczu w Cleveland jakoś nie rozpatruje bo sam brak Embiida to tam już spory cios dla rotacji, Jolo daje bardzo duży impact kiedy jest na parkiecie i właśnie dzisiaj powinien zrobić tą różnicę. Warto zauważyć, że Raptors stracili Ibake oraz Gasola i ta obrona, która była ich mocną stroną teraz trochę kuleje i Embiid może im zrobić niezłe oro pod koszem, Baynes raczej nie poradzi sobie w przepychankach z Embiidem, pewnie złapie trochę fauli bo to dla niego za wysoka półka. Sixers pozyskaniem Setha Curr'ego zyskali sporo spacingu co tez procentuje na korzyść dwójki Biid/Simmons bo oni bardzo potrzebowali tutaj nowego Reddicka zza łuku, zyskali jeszcze Danego Greena więc bardzo dobrego obrońcę tylko, że on ostatnio jakoś cegli ale jak dołoży swój rzut to Sixers na pewno będą groźni. Simmons w tym roku będzie się ocierał o DPOY'a nie mam co go tego wątpliwości bo on zaczyna być coraz lepszy w obronie, ta 4q vs Wizards to jak skała w d, a Embiid zrobił swoje w ataku. Suma talentu jest tutaj po stronie szóstek, grają na swoim parkiecie, a ławka w tym sezonie też jest mocna, notujący progres Millton, groźny z dystansu Korkmaz i Howard jako backup na C więc jest całkiem nieźle. Raptors raczej nie będą tak dobrzy jak rok temu bo znacznie osłabili swoją obronę, a Sixers zyskali to czego potrzebowali czyli spacing, brakuje jeszcze tylko przebudzenia Harrisa i formy co najmniej na poziomie tego co prezentował w Clippersach. Kursy wystawione praktycznie 50/50, a jak dla mnie Sixers powinni być tutaj jednak faworytem, szczególnie, że grają w domu.

Edytowane przez Metakwalon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Memphis Grizzlies vs Boston Celtics

Kyle Anderson over 13.5 pts @1.73 :minus: 

 

Powinien tutaj zrobić sporo punktów, przy kontuzji Morranta razem z Brooksem będą odpowiedzialni za ofensywę Miśków. Gość względem poprzedniego sezonu nieźle się rozwinął, te 3 pierwsze mecze już w 1 rotacji Memphis i znacznie większe minut względem poprzedniego sezonu. 18.5 ppg i trójka na 41%, dla mnie dzisiaj over.

 

Edytowane przez Metakwalon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utah Jazz vs Brooklyn Nets

Kyrie Irving over 29.5 pts @2.25 

 

Durant wypada na minimum 4 mecze, w tamtym tygodniu wypadł im Dinwiddie prawdopodobnie na cały sezon przez zerwany ACL. Teraz Irving ma sporo pole do popisu i albo wyciągnie ten zespół albo zrobi kupę, a później wyjdzie na konferencję i powie, że on by to wygrał ale mu trzeba tego, tamtego i jeszcze tamtego wymienić w zespole i rozjebie szatnie całkowicie. Jednak to jest początek sezonu i zakładam, że nic głupiego nie zrobi, kontuzja KD nie jest groźna i pewnie wróci w przyszłym tygodniu więc póki co trzeba się spinać. Razem z LeVertem powinni nastukać trochę tych punktów, no i wiadomo, że Kyrie będzie tutaj praktycznie cały czas grał z piłką, na bank odda sporo rzutów, oby tylko nie pałował cegły za cegłą to te 30 zrobi.

 

 

Minnesota Timberwolves vs Denver Nuggets

Malik Beasley over 17.5 pts @1.98

 

Malik pod nieobecność KAT'a wyrasta tutaj nawet na pierwszą opcję, oddaje więcej rzutów od DLO i gra znacznie więcej minut. Poprzedni mecz z Bryłkami to 25 punktów dzisiaj przy tej samej sytuacji w zespole i dalej fatalnej obronie Nuggets nie powinno być inaczej.

Edytowane przez Metakwalon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracamy do NBA

 

Brooklyn - Denver

 

Typ: Murray J  un 22.5 pkt    Kurs: 1.84  :plus:

 

STS

 

Lecimy z tematem. Murray bodaj od 4 czy 5 spotkań nie zbliża sie do tego wyniku. Jedynie w meczu z Dallas zblizył sie na pkt ale tam grał prawie 50 minut tak więc czasu było sporo. Średnia niecałe 20 pkt ale to wynik nabity z początku sezonu. Od jakiegoś czasu zszedł na dalszy plan jeśli chodzi o pkt więc licze,że i dziś zakręci się koło tych swoich 15 pkt zdobywanych w ostatnich spotkaniach

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
By Alibaba,

+50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sacramento - Portland 

 

Typ: Fox D  un 22.5 pkt    Kurs: 1.8  :minus:

 

STS 

 

Znów próbujemy ustrzelić jakiegoś grajka. Tym razem padło na Foxa. Coś mi się zdaje trochę jednak przesadzona ta linia. Średnia ciut powyżej 18 pkt fakt ze zdarza się mu wystrzelić ale to należy do rzadkości.  W dodatku w tym sezonie w starciu z tym rywalem nie błyszczal wiec i dziś licze na to samo

 

e: dziś zaszalal

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Brooklyn - Miami

 

Typ: Adebayo B  25 pkt lub więcej    Kurs: 2.55 :plus:

 

Betclic

 

Tak jak już pisał Kolega @Metakwalon Bam zamiata w "trumnie"

Po tym co pisał Meta oglądałem ich sobotni pojedynek i faktycznie wszystko sie zgadzało. Nie było mocnych na Bama.Gdy tylko miał pikłę w rękach to robił co chciał i pkt zdobywał na potęge tak więc dziś próbujemy zagrać to samo co w weekend. Miejmy nadzieje ,że rezultat będzie podobny

 

Wynik: 26 pkt

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
By Alibaba,

+50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Denver Nuggets - Dallas Mavericks

 

Typ: Barton W under 27.5 pkt    Kurs: 1.85  :plus:

 

STS

 

Barton miałby ogarnąć tak wysoki wynik? Hm... ok Jokic niepewny ale nawet gdy Jokic nie błyszczał to Barton też jakichś wybitnych wyników nie osiągał. Gdyby chodziło o granice 17.5 pkt to OK ale 27.5    no nie gram under to się nie może wydarzyć

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
By Alibaba,

+50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje propozycje na dziś: 

Draymon Green osiagnie triple double @4,85 3/10

San Antonio -9,5 @3,05 5/10

Harden triple double @2,35 6/10

Jokic triple double @3,7  5/10

Anthony Edwards 30+ punkty @2,92 4/10

Chris Paul 10+ asyst @1,98 8/10

Phoenix-Minnesota over 233,5 @2 8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gregory1989 wszystko super tylko zaloz sobie temat z typami i tam zarzucaj swoje propsy a tu jak daje propozycje zarzuć choć dwa słowa czemu tak grasz bo....na luźno miekko bez elaboratów po statach bo miałeś sen wizje itp Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

San Antonio - Charlotte

 

Typ: 2 un 110.5 pkt    Kurs: 1.8  :plus:

 

Fortuna

 

Cóż wygląda, że mecz zapowiada się na bardzo ale to bardzo wolne widowisko. Wśród gości brak Balla(najlepszy w ich szeregach) Rozier jest jako wątpliwy więc kto tu niby ma nastukać tyle pkt? Dodatkowo na terenie Spurs zawsze gościom się marnie grało i przekroczenie granicy 100 pkt było często marzeniem tak więc dzisiejszy pułap jak dla mnie nie do osiągnięcia

 

Wynik:  98:100

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
By Alibaba,

+50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Detroit Pistons - Charlotte Hornets

Typ: 1 Kurs: 2.45

STS

Z tego co czytam Charlotte dziś bez Bridgesa i Washingtona którzy w ostatnim starciu obu ekip zdobyli około 50 pkt tak więc jak dla mnie spore szanse dla Detroit aby w końcu pokonać rywali z którymi mają ewidentnie problem aby wygrać.
Nie udało im się to bodaj od 2 lat więc najwyższa pora wykorzystać braki w skałdzie Charlotte

Wynik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...