Skocz do zawartości

Parva Liga (Bułgaria) i niższe ligi 2020/2021


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 months later...

MuaJNYDO-fVCI9xs3.png

Parva Liga - Kolejka 22

19.03.2021 16:30

 

Etar U9ZO80Yg-KdG5TH7U.png-ldRCVczB-QJxahtWJ.png Botev Plovdiv

 

Botev wygra 2,74 Betfan :n:0:0

 

Zapraszam na spotkanie dwudziestej drugiej kolejki bułgarskiej Parva Ligi, pomiędzy Etar a Botev Plovdiv. Etar w poprzedniej kolejce ligowej przegrał na wyjeździe 0:1 z CSKA Sofia, nie ma w tym nic dziwnego bowiem są oni głównym faworytem do spadku z ligi. Botev w tym samym czasie po bardzo zaciętym starciu pokonał u siebie 3:2 CSKA 1984 Sofia. Botev jest tylko tuż tuż nad strefą spadkową, jeżeli chcą się wybić z dna tabeli takie spotkania po prostu muszą wygrywać. Historia bezpośrednich starć jest zdecydowanie na korzyść gości. Tak więc stawiam na wygraną Botev Plovdiv, który jest w nieco lepszej formie i powinien być minimalnie lepszy.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

MuaJNYDO-fVCI9xs3.png

Parva Liga - Grupa mistrzowska - Kolejka 28

07.05.2021 16:30

 

Beroe rPxxokAr-C0SOAM1L.png-EgI2jHAr-GCDptO7k.png Arda

 

Arda wygra 3,85 STS:t::t::t:0:2

 

Zapraszam na spotkanie dwudziestej ósmej kolejki w grupie mistrzowskiej bułgarskiej Parva Ligi, pomiędzy Beroe a Ardą. Będzie to starcie szóstej z czwartą drużyną ligi, według bukmacherów faworytem są gospodarze, ja mam jednak nieco inne zdanie i sądzę, że górą będą przyjezdni. Beroe w poprzedniej kolejce ligowej przegrał na wyjeździe 3:1 z Ludogoretsem, był to zarazem ich  piąty mecz bez wygranej z rzędu w lidze, z czego aż cztery przegrali, są więc w słabiutkiej formie. Arda w tym samym czasie przegrała na wyjeździe 1:0 z CSKA Sofią a wcześniej ulegli również Tsarsko Selo. Co do sytuacji kadrowej to nie znalazłem nigdzie żadnych informacji o ewentualnych osłabieniach, to też przyjmuję, iż oba zespoły zagrają w swoich pełnych składach. Historia ostatnich pięciu bezpośrednich potyczek jest na korzyść Ardy, która wygrała cztery razy, przy tylko jednej wygranej Beroe. Dziś wbrew bukom stawiam na wygraną przyjezdnych, którzy lubią i umieją grać z Beroe.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MuaJNYDO-fVCI9xs3.png

Parva Liga - Grupa mistrzowska - Kolejka 29

11.05.2021 18:30

 

Lok. Plovdiv GxcHMNh5-zViJkcIA.png-rPxxokAr-C0SOAM1L.png Beroe

 

Lokomotiv Plovdiv wygra 1,47 Betfan:n:0:0

 

Zapraszam na spotkanie dwudziestej dziewiątej kolejki w grupie mistrzowskiej bułgarskiej Parva Ligi, pomiędzy Lokomotivem Plovdiv a Beroe. Będzie to starcie wicelidera z szóstą drużyną ligi, faworytem są gospodarze. Lokomotiv Plovdiv w poprzedniej kolejce ligowej pokonał na wyjeździe 2:1 Ludogorets, czym nieco zrehabilitowali się za porażkę z CSKA 1948 Sofia, gdzie wcześniej mieli serię czterech meczy wygranych z rzędu. Beroe w tym smaym czasie przegrało u siebie 2:0 z Ardą był to ich szósty mecz z rzędu w lidze bez wygranej z czego pięć z nich przegrali są więc w słabiutkiej formie. Co do sytuacji kadrowej to nie znalazłem nigdzie żadnych informacji o ewentualnych osłabieniach, to też przyjmuję, iż oba zespoły zagrają w swoich pełnych składach. Historia ostatnich pięciu bezpośrednich potyczek jest porównywalna, gdyż obie ekipy wygrały po dwa razy a raz padł remis. Dziś patrząc przez pryzmat formy nie pozostaje mi nic innego niż tylko postawić na wygraną gospodarzy.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...