Skocz do zawartości

Coppa Italia 2020/2021


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 months later...

WA0Kp6kD-4OvXvbGC.png

WŁOCHY: Puchar Włoch - 1/8-finału

12.01.2021 20:45

 

AC Milan htYjIjFa-jJmnnkk1.png-OQWGjGcM-j3aMQhBo.png Torino

 

Rafael Leao strzeli gola 2,70 Betclic:n:


Zapraszam na spotkanie 1/8 finału Puchar Włoch pomiędzy AC Milanem a Torino. Przed nami powtórka z rozrywki bowiem oba zespoły mierzyły się dopiero co w lidze gdzie 2:0 po bramkach Rafaela Leao i Francka Kessiego z rzutu karnego, górą był AC Milan. Na dzień dzisiejszy taki scenariusz dalej wydaje się bardzo prawdopodobny. Ja jednak odnośnie tego meczu skupiłbym się tu na zupełnie innym typie niżeli tym kto miałby wygrać a mianowicie na strzelcu bramki gdzie w mojej ocenie wiele wksazuje na to, iż po raz kolejny na liśćie strzelców zamelduje się wspomniany już przez mnie Portugalczyk Rafael Leao, który wyraźnie ma formę zwyżkową, świadczy o tym fakt, iż wostatnich pięciu sptokaniach zdobył aż trzy bramki, gdzie ta sztuka w poprzednich dzwunastu spotkaniach udawała mu się tylko dwukrotnie. Oczywiście typ jest dość ryzykowny ale warty świeczki przy tym kursie.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WA0Kp6kD-4OvXvbGC.png

WŁOCHY: Puchar Włoch - 1/8-finału

13.01.2021 15:00

 

Fiorentina Mk94AUkl-x4ZuTDZ7.png- 888s5CCa-0IrgnKLD.png Inter

 

Inter wygra 1,75 STS:n:1:1


Zapraszam na spotkanie 1/8 finału Puchar Włoch pomiędzy Fiorentiną a Interem. Fiora w drodze do tej fazy rozgrywek pokonała już 2:1 Padovę w 1/32 finału, a ostatnio w 1/16 finału dość fartownie bo dopiero w dogrywce i to 112 minucie strzeliła gola na wagę wygranej na 1:0 z Udinese. Inter miał wolny los w poprzednich rundach to też dopiero zaczyna swoją przygodę z pucharem. Fiorentina w ostatniej kolejce ligowej pokonała u siebie 1:0 Cagilari. Inter miał natomiast bardzo ciężkie zadanie bowiem mierzył się a wyjeździe z AS Romą, po pierwszej połowie przegrywali jedną bramką, mocno udało im się odwrócić losy spotkania na początku drugiej parti, gdzie w 63 minucie prowadzili juz 2:1, jednakże nie starczyło im sto procent koncentracji do końca spotkania w rezultacie czego Roma wyrównała stan meczu w 86 minucie, wywalczając w ten sposób jeden punkt w tym meczu. Co do sytuacji kadrowej to nie mam żadnych istotnych informacji o ewentualnych osłabieniach. Historia ostatnich starć jest bardziej korzystna dla Interu który wygrał dwa z pięciu ostatnich starć, trzy z nich natomiast zakończyły się remisem. Zdecydowanie lepiej wygląda sytuacja jeżeli spojrzymy tylko na mecze pucharowe tu od razu widać dominację Interu gdzie na trzy mecze wygrał wszystkie. Moim zdaniem dziś ponownie górą będą goście, którzy są lepszą drużyną niżeli Fiora, aby tylko utrzymali pełnie koncentracji przez cały mecz.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...