Skocz do zawartości

Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2021


Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 months later...

Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2021, zaplanowane są w dniach 1-19 września 2021 roku.

 

Podział na grupy ME siatkarzy:

grupa A (Kraków): Polska, Belgia, Serbia, Ukraina, Grecja, Portugalia

grupa B (Ostrawa): Czechy, Włochy, Słowenia, Bułgaria, Białoruś, Czarnogóra

grupa C (Tampere): Finlandia, Rosja, Holandia, Turcja, Hiszpania, Macedonia Północna

grupa D (Tallin): Estonia, Łotwa, Francja, Niemcy, Słowacja, Chorwacja

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 months later...

ME pań powoli się kończą wiec startujemy z rozgrywkami u panów.  Na dziś taki typ:

 

Estonia -Łotwa 

 

Typ: Estonia un 76.5 pkt   Kurs: 1.8  :minus:

 

STS 

 

Cóż obie ekipy nie są jakieś wybitne w te klocki ale z tego co widzę to Estonia jest chyba jednak półkę wyżej niż Łotwa. Ostatnie bodaj 4 mecze gładko dla Estonii i na to samo liczę dziś. 

 

Wynik:  1:3

 

e: niezły klops z tym meczem. Łotwa po kursie 10 hm...

Edytowane przez Przemo1866
rozliczenie
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska - Portugalia
typ: Polska poniżej 79,5pkt :minus:
@1.44 Fortuna
Polacy są zdecydowanym faworytem spotkania i ciężko się temu nie dziwić. Obydwie drużyny dzieli klasowa przepaść, nie wspominając już o doświadczeniu na arenie międzynarodowej. Warto tutaj także nadmienić fakt, że Polacy swoje spotkania w fazie grupowej będą rozgrywać w krakowskiej Tauron Arenie. Dzięki czemu będą mieli po swojej stronie najlepszą publiczność na świecie. Biało-Czerwonymi w 2019 roku pokonali Portugalię 3:0 w meczu rozgrywanym w ramach Ligi Narodów. Chyba nikt nie zaprzeczy, że obecnie Polacy są rywalem z o wiele wyższej półki i jakikolwiek inny wynik niż powtórka 3:0 poczytywany będzie za sporą niespodziankę. Portugalczycy grali w obecnym roku w Golden European League i zajęli ostatnie miejsce z jednym zwycięstwem i pięcioma porażkami. Polacy wystąpili na z kolei na Igrzyskach Olimpijskich, lecz nie zdołali przełamać klątwy i odpadli po dramatycznym spotkaniu z Francuzami w 1/4 finału. Teraz czas na udowodnienie swojej wartości i zdobycie medalu na ME.

Edytowane przez Shadow89
Rozliczenie typu
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz: Polska - Portugalia
Typ: Poniżej 136,5 pkt :minus:
Kurs: 1,50
Buk: forBET

W większości zespołów po turnieju olimpijskim nastąpiły różnego rodzaju przetasowania, zmiany i eksperymenty. Wielu zmęczonych zawodników postanowiło zakończyć sezon reprezentacyjny, co jest niejako rzeczą naturalną.

Podobnie na pewno byłoby w przypadku Polski, gdybyśmy zdobyli w Tokio złoto i okazję do pokazania się wykorzystaliby zmiennicy, którzy otrzymaliby szansę od Vitala.

Tak się jednak nie stało - nasz zespół, rozczarowany wynikiem z olimpiady, zebrał się jako jeden z niewielu w pełnym składzie i wytacza na Mistrzostwa Europy największe działa, których celem jest nic innego, jak tylko triumf w turnieju. Z całą stanowczością możemy przypuszczać, że przez takie właśnie podejście i ogromny niedosyt Polska jest dużym faworytem.

Występu na olimpiadzie nikt nie nazwał tragedią, nikt naszych zawodników nie zlinczował, bo nie było przecież za co - porażka z mistrzem olimpijskim po tie breaku, to tylko jeden mecz, wypadek przy pracy, a że przez takie właśnie różne zdarzenia nie możemy przejść przez ten nieszczęsny ćwierćfinał, to już siła wyższa.

Możemy natomiast godnie pożegnać się z trenerem, który wiele zrobił dla tego zespołu, jak również pokazać naszym występem wszem i wobec, że polska siatkówka istnieje, ma się dobrze i nadal wszyscy muszą się z nami liczyć.

Z pewnością nie przeszkodzi nam dziś w tym drużyna Portugalii, z którą gra się nam lekko, łatwo i przyjemnie i która w moim mniemaniu nie powinna dziś wyjść z 20 oczek w każdym secie. Wiele zależy od strategii Vitala i od tego, kogo wpuści on na parkiet, jednak nie przypuszczam, aby starał się on eksperymentować w ostatnim turnieju i w meczu otwarcia dla podbudowania atmosfery powinien wyciągnąć na pokład wszystkie armaty.

Edytowane przez INTELOWIEC
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz: Serbia - Polska
Typ: Powyżej 180,5 pkt :plus:
Kurs: 1,84
Buk: Fortuna

Zapowiada się niezwykle emocjonujące spotkanie o prymat w grupie A, a co za tym idzie, nieco łatwiejszą (przynajmniej teoretycznie) drogę w dalszej części turnieju.

Smaczku rywalizacji dodaje fakt, że Serbia nie wystąpiła w turnieju olimpijskim (takie niestety w światowej federacji panują dziwne zasady, że wiele potęg zostaje w domu, a drogę otwartą mają kelnerzy z innych zakątków globu), natomiast Polacy co prawda wystąpili, ale zawiedli i na pewno na Mistrzostwach Europy chcieliby udowodnić, że nadal należą do światowego topu. Obu drużynom nie zabraknie więc motywacji do walki.

W nieco lepszej sytuacji znajdują się Polacy, ponieważ rozegrali tylko jeden dość łatwy mecz i mieli dzień przerwy - Serbowie natomiast zmuszeni są grać już trzeci dzień z rzędu (naprawdę nie rozumiem tego terminarza). Jeśli ten czynnik spowodował tak duże zaniżenie kursu na Polskę, to uważam, że jest to spore niedociągnięcie buków, ponieważ bałkańskie charaktery na pewno nie pozwolą Serbom odpuścić i spodziewam się, że w tym meczu iskry będą leciały na całego.

Ponadto, o ile Serbia grała w dotychczasowych dwóch meczach w miarę stabilną siatkówkę, nie można tego powiedzieć o naszym zespole, który w drugiej partii z Portugalią miał okres zawahania i wyglądało to tak, jakby natrętne koszmary z olimpiady powróciły i jakby ktoś naszym chłopakom na chwilę wyłączył prąd. Na szczęście szybko się pozbierali, mieli czas na regenerację i z pewnością dziś będą wyglądali solidnie.

Serbia również nie odpuści - historia ostatnich pięciu potyczek, w których bezproblemowe wygrane odnosili Polacy, na pewno nie odzwierciedla siły i poziomu obu reprezentacji i według mnie dziś szykuje się przysłowiowa bitwa na noże. Dlatego właśnie na to spotkanie wybrałem zakład na ilość punktów, bo do trafienia wyniku wystarczą cztery sety i w każdym wynik 25:20 (w jednym 25:21), co powinno zostać osiągnięte bez zbędnego wysiłku. Dla odważnych polecałbym kierować się w kierunku Serbii, bo dla mnie szanse w tym meczu są 50/50, a kurs na Serbię 3,50 lub na handi setowe (+1,5) na Serbów (dla mniej zorientowanych - zakład trafiony jest również przy porażce Serbii 2:3) za 2,16 wyglądają całkiem zachęcająco.

Edytowane przez INTELOWIEC
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serbia - Polska
typ: Polska (-1,5 seta) :minus:
@1.60 FORTUNA

Jak już kolega wyżej wspominał Serbowie będą grali trzeci dzień z rzędu. Na pewno będzie to miało wpływ na ich grę, bowiem czasu na regenerację mieli naprawdę mało. Również się dziwie kto układał taki terminarz ale za coś takiego powinien być kryminał! Nasi siatkarze zagrali do tej pory jedno spotkanie i mieli dzień przerwy, więc mogli się spokojnie przygotować do meczu. Po wpadce na Igrzyskach Olimpijskich teraz w naszym sztabie jest pełna mobilizacja aby zagrać w finale ME, szczególnie, że siatkarze mogą liczyć na dodatkowego zawodnika jakim jest nasza wspaniała publiczność. Pięć ostatnich bezpośrednich pojedynków pomiędzy obydwami reprezentacjami kończyło się zwycięstwem Polaków i tylko raz był potrzebny do tego piąty set a cztery razy handi 1,5 seta zostało pokryte. Dziś również stawiam, że tak będzie i liczę na pełną koncentrację chłopaków a nie tak jak w meczu ze słabiutką Portugalią, gdzie przegrali seta na własne życzenie.

Edytowane przez Shadow89
rozliczenie typu
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jakie są wasze odczucia, ale dzisiejszy mecz pokazał, że w siatkówce granica między niepowodzeniem a szczęściem jest bardzo cienka i kilka piłek może zadecydować o losach zespołu na turnieju.

 

Wydaje mi się, że na olimpiadzie mieliśmy po prostu po ludzku kolejny raz pecha, bo trafiliśmy na naprawdę dobą dyspozycję Francuzów, którą potwierdzili później w półfinale i finale, a u nas zabrakło tego czegoś, co daje 1% przewagi nad rywalem.

 

Dziś po trzeciej partii myslałem, że to Serbia będzie górą, a jednak odrodziliśmy się jak Feniks z popiołów i pokazaliśmy, że nasza drużyna żyje, ma się dobrze i nadal nie brakuje nam hartu ducha i ochoty do walki.

 

Myślę, że dobrze, iż kibice nie wieszali psów na chłopakach po igrzyskach, a dzisiejszy mecz będzie początkiem drogi po mistrzostwo kontynentu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz: Grecja - Polska
Typ: Powyżej 128,5 pkt :plus:
Kurs: 1,53
Buk: Fortuna

Oj, działo się wczoraj dość dużo i na pewno pięć rozegranych w Krakowie setów wpłynie na kondycję fizyczną siatkarzy - nawet w pomeczowych wypowiedziach dominowało przekonanie, że pierwszą rzeczą, na której należy się skupić, jest teraz regeneracja i przygotowanie do kolejnego spotkania, które już niebawem.

Patrząc na przeciwników grupowych teoretycznie nie powinniśmy mieć kłopotu z zachowaniem tak misternie wczoraj wypracowanej przewagi, jednak znając życie i patrząc na inne dotychczasowe wyniki na turnieju wcale nie będzie to zadanie łatwe.

Pierwszy z gatunku meczów "zagrać, zwyciężyć, zapomnieć" już dziś - z Grecją nie graliśmy od 2014 roku, jednak pod żadnym względem nie jest to rywal, który powinien nam zaszkodzić. W turnieju również poniósł porażkę po zaciętym meczu z Ukrainą, po czym nadspodziewanie gładko uległ Belgom.

Musimy jednak na ten mecz spojrzeć pod kątem naszego wyczerpującego meczu z Serbami, po którym mamy jedynie kilkanaście godzin do rozpoczęcia kolejnego boju, i mieć na uwadze, że tym razem trener może dać szansę zmiennikom. Co to oznacza? Teoretycznie nic i mimo tego spodziewamy się łatwej wygranej, jednak pozwala przeciwstawić się bardzo niskiej linii punktowej wystawionej (przynajmniej dziś rano) przez buki. 128,5 pkt oznacza ni mniej ni więcej 25:18, 25:18 25:18 i nie sądzę, aby aż tak gładko to dziś wyglądało. Wystarczy, że w jednej partii Grecy cokolwiek powalczą i linia wpada, a pamiętajmy, że oba mecze w 2014 roku to wygrane Polaków 3:1.

W swojej propozycji zawarłem najniższą możliwą linię do pokrycia, jednak propozycje z gatunku +131,5 pkt za 1,84 również prezentują się póki co solidnie.

Edytowane przez INTELOWIEC
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włochy - Czarnogóra
typ: DW 3:0 :plus:
@1.47 Fortuna

Każde inne rozstrzygnięcie niż pewne zwycięstwo Włochów 3:0 będzie tutaj sporą niespodzianką. Włosi po wpadce na Igrzyskach Olimpijskich - porażka w 1/4 finału z Argentyną - będą chcieli udowodnić swoją wartość i powrót bez medalu z ME, będzie dla nich kolejnym wymierzonym policzkiem w twarz. W pierwszym meczu rozgrywanym w piątek rozbili Białoruś w setach do 18,12 i 15. Teraz kolej na następnego outsidera grupy, czyli Czarnogórę. Siatkarze z Czarnogóry rozegrali już dwa spotkania i oba zakończyły się porażkami 3:0: pierw z Bułgarią a następnie ze Słowenią. W meczach towarzyskich przed ME Czarnogóra również zaliczyła dwie porażki 3:0 z Macedonią Północną oraz ze Słowacją. Dziś też próżno spodziewać się innego rezultatu niż 3:0.

Edytowane przez Shadow89
Rozliczenie typu
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz: Słowenia - Bułgaria
Typ: Poniżej 185,5 pkt :plus:
Kurs: 1,51
Buk: Fortuna

Zastanawiałem się jeszcze, czy w tym spotkaniu nie dać na Słowenię (-1,5 seta), ale na obydwa zdarzenia są podobne kursy, a granie na poniżej obejmuje też jakiś niespodziewany kryzys Słowenii i wygraną Bułgarii w takim samym stosunku, więc kalkuluje się o wiele bardziej.

Co do kryzysu, to Słoweńcy chyba mają już go za sobą - fatalnie weszli w turniej. ulegając za 3 punkty Czechom, jednak z każdą kolejną piłką ich gra wygląda coraz bardziej solidnie, czego efektem bezproblemowe wygrane ze słabeuszami z Czarnogóry i Białorusi, i to na dodatek bez wyjścia rywala z 20 punktów w którymkolwiek z tych spotkań.

Bułgaria natomiast gra nieźle - na tyle, na ile ich w danym momencie stać. Powalczyła z przemeblowanymi Włochami, jednak to, co stało się w ostatniej partii, na tym poziomie siatkówki jest niewybaczalne.

Solidna przeciętność zmierzy się więc dziś z przeciętną solidnością (tak można by nazwać Słowenię). Kto wyjdzie z pojedynku górą? Moim zdaniem zdecydowanie Słowenia, dla której będzie to pierwszy test przed play off, i na pewno będzie chciała podbudować swoje morale i skończyć go jak najszybciej. Bułgaria to już nie ten zespół, co przed wieloma laty, i wszystko, na co będzie drużynę dziś stać, to ugranie jednej partii. Nie spodziewam się też fajerwerków, długich wymian i zaciętych końcówek, dlatego typ na poniżej 185,5 pkt wygląda bardzo solidnie, ponieważ pozwala nawet na jednego seta na przewagi i wpisuje się w mój opis pojedynku.

Przeglądałem również analizy grupowe i Słoweńcom nie opłaca się w żaden sposób kombinować (jest na to za wcześnie i mogliby wyjść na tym, jak Zabłocki na mydle), dlatego dziś będą grać na całego.

Edytowane przez INTELOWIEC
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz: Polska - Ukraina
Typ: Poniżej 179,5 pkt :plus:
Kurs: 1,40
Buk: Fortuna

 

Dla odważnych: Poniżej 139,5 pkt #2,07, DW 3:0 #1,84

Polacy na pewno w tym spotkaniu zagrają o pierwsze miejsce w grupie i pełną pulę - nikt nie myśli po olimpiadzie o jakimkolwiek kombinowaniu, a jedynie o tym, żeby sobie i kibicom udowodnić, że nadal stać nas na grę o najwyższe cele.

Ukraina natomiast znajduje się na nieco innym biegunie - swoją robotę wykonała wczoraj, pokonując za trzy punty groźnych Belgów i tak naprawdę eliminując ten zespół z dalszych gier. Nawet jeśli dziś zagrają pełnym składem i wykażą się ambicją, w podświadomości będą mieli fakt, iż swoje zadanie już wykonali i niekoniecznie będą grać na maksimum swoich możliwości. Pamietajmy jednak, że mają w swoim składzie bombardiera Oleha Płotnyckiego, który może nam napsuć sporo krwi.

My natomiast będziemy na pewno grali swoje i niezależnie od tego, jaki skład desygnuje do gry Vital (nadal nie możemy być tego pewni) zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby zakończyc rozgrywki grupowe bez porażki i na fotelu lidera i z góry patrzeć na innych i ze spokojem czekać na rywala w fazie 1/8 finału.

Typ zachowawczy, który proponuję, uwzględnia cztery sety i nieprzekroczenie w żadnym z nich granicy 25:20 (w jednym musi być 25:19), natomiast co bardziej odważni mogą próbować pograc na poniżej 139,5 za 2,07 lub na DW 3:0 za 1,84.

Edytowane przez INTELOWIEC
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czechy - Włochy
typ: 2.drużyna poniżej 99,5pkt :plus:
@1.43 FORTUNA

Ostatnia kolejka w fazie grupowej ME. Włosi już pewni awansu z pierwszego miejsca, bez względu na wynik dzisiejszego spotkania. Czesi też już są pewni awansu, lecz obecnie zajmują 4. lokatę w grupie ale tracą do drugiej Słowenii tylko 2 pkt. Także Czesi nawet mogą zakończyć fazę grupową na drugim miejscu. Jednak bardzo wątpię aby byli wstanie pokonać Włochów, jeśli ci nawet wyjdą drugim składem. Młodzi zawodnicy też będą chcieli się pokazać i udowodnić trenerowi swoją wartość. Czesi są obecnie zdecydowanie słabszym zespołem pod każdym względem w porównaniu do Włochów. Stawiam, że Czechów co najwyżej będzie stać na urwanie seta Włochom a przy maksymalnie czterech setach, jak zakładam, bardzo mało prawdopodobne aby Włosi zanotowali na swoim koncie 100 pkt lub więcej.

Edytowane przez Shadow89
rozliczenie typu
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz: Polska - Finlandia
Typ: Powyżej 129,5 pkt :minus:
Kurs: 1,55
Buk: Fortuna

Patrzę sobie na te kursy i nie za bardzo wierzę... Co takiego stało się w fazie grupowej, że Finlandia stawiana jest w roli aż tak dużego underdoga w sobotnim spotkaniu przeciwko Polakom? 1,01 na naszych?...

Przecież ani Polska nie zagrała jakiegoś wybitnego spotkania (nie licząc solidnego występu z Belgami, którzy notabene nie wyszli z grupy po kompromitacji z Ukrainą) ani Finlandia nie jest outsiderem typu Macedonia czy Czarnogóra. Poza tym nasze mecze z Finlandią nigdy nie były spacerkami, bo przecież nie ma sensu patrzeć na gładką wygraną w memoriale Wagnera w 2019 roku.

Zawsze żeby ograć Finów trzeba było się solidnie napocić i moim zdaniem bardziej ten mecz będzie przypominał potyczkę z Grekami niż z Ukrainą, która nie grała o nic. Na Polakach też niestety ciążyć będzie klątwa olimpijska i gdzieś z tyłu głowy będą mieli już potencjalny ćwierćfinał z Rosją, który w jakiś sposób do ćwierćfinałów olimpijskich, czy chociażby tych ze Słowenią, można porównywać.

Jaki to ma związek z meczem z Finlandią? Ano taki, że paraliżować będzie nieco poczynania naszych chłopaków - będą chcieli z jednej strony wypaść jak najlepiej i jak najszybciej zakończyć spotkanie, z drugiej jednak cała ta sytuacja może spętać im ręce.

Nie chciałbym, aby dziś była jakakolwiek nerwówka, jednak mam dziwne przeczucie, że mecz skończy się wynikiem 3:1 dla Polski. A jeśli nawet 3:0, to aby osiągnąć proponowany przeze mnie kurs wystarczy 25:20, 25:20 i... 25:15!

Czy aby na pewno ktoś tu się nie pomylił? Dość dobrze szły mi w tym turnieju typy punktowe i ich się będę trzymał, a Polska i tak znajdzie się bez problemu w 1/4 finału ;)

Edytowane przez INTELOWIEC
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz: Polska - Rosja
Typ: Powyżej 147,5 pkt
Kurs: 1,50
Buk: Fortuna

Pomyliłem się ostatnio dość mocno w typowaniu spotkania 1/8 finału z Finlandią, ale nie spodziewałem się nie tyle solidnej gry naszego zespołu (bo na to zawsze możemy liczyć), ale tak beznadziejnej postawy Finów, którzy byli jedynie tłem dla naszych i mecz ten nie był nawet mocnym treningiem.

Dziś wskakujemy od razu o kilka pięter wyżej i rywalem Biało-Czerwonych będzie odwieczny rywal zza wschodniej granicy, z którym od zawsze spotykaliśmy się w pojedynkach o stawkę i z którym zawsze były to zacięte boje.

Po zapoznaniu się z kursami na to spotkanie muszę przyznać, że spodziewałem się bardziej wyrównanych szans i przy tak dużym niedoszacowaniu reprezentacji Rosji warto by było pokusić się o grę w kierunku przeciwnika, bo choć mam przeczucie, że Polska powinna odnieść zwycięstwo, na pewno nie będzie ono aż tak gładkie, jak przekonują bukmacherzy.

Rosja co prawda w tym turnieju nie zachwyca i gra średnio, nie występują w zespole Maksim Michajłow i Maksim Polietajew, ale tego, że na bój z nami wyjdzie zmotywowana i nabuzowana, możemy być tak pewni, jak śniegu podczas zimy w kurortach w Szwajcarii. Rosja to Rosja, w której składzie jest kilku młodych gniewnych, i która na pewno nie przejdzie obok tego spotkania.

My z kolei zmierzymy się po raz kolejny z klątwą ćwierćfinału, i choć sformułowanie to tyczy się bardziej turniejów olimpijskich, z Rosją zawsze mieliśmy problemy akurat w Mistrzostwach Europy. W dniu dzisiejszym zadanie nie wydaje się misją nie do przejścia, a nawet paradoksalnie jest dość proste, bo jesteśmy w tym meczu faworytem, jednak należy pamiętać, że zgubienie choć na chwilę koncentracji czy potencjalne zlekceważenie rywala może nas drogo kosztować.

Podsumowując - wydaje mi się, że po zaciętym boju Polacy powinni dziś wygrać 3:1 (do tie breaka lepiej nie dopuszczać), ale będzie nas to kosztowało dużo wysiłku, sety raczej będą rozstrzygać się w końcówkach i nie będzie lekko.

Dlatego też proponuję w wersji łagodnej typ na ponad 147,5 pkt, bo nawet przy jednym lub dwóch setach na przewagi można to wygrać przy wyniku 3:0, ale dla lubiących większe ryzyko można postawić powyżej 179,5 za 1,84 lub 182,5 za 2,03, co wydaje się znacznie korzstniejsze niż handicap setowy na Rosję (+2,5) za jedyne 1,51.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włochy - Niemcy
Typ: Włochy :plus:
@1.50 FORTUNA

Włosi idą jak burza przez te Mistrzostwa Europy. Do ćwierćfinału stracili zaledwie 2 sety. Pokonali w grupie Słowenię 3:0 i już samo to świadczy o ich sile. Włosi wygrali trzy ostatnie pojedynki z Niemcami. Wszystkie to były spotkania w Lidze Narodów. I tak pierw w 2018 wygrali 3:1, w 2019 było 3:0 a najbardziej zacięty pojedynek odbył się w czerwcu obecnego roku równiez po zwycięstwie Włochów lecz tym razem w tie break'u 3:2. Niemcy nie reprezentują tak wysokiego i co najważniejsze wyrównanego poziomu przez całe spotkanie jak Włosi. Potrafili oni np. prowadzić 2:0 ze Słowacją, by przegrać dwa następne sety na przewagi i odnieść końcowe zwycięstwo dopiero w tie break'u. Przewidywany wynik tego spotkania to 3:1 lub 3:0 na stronę Włoch. Tutaj gram bezpieczniejszy kurs, dający możliwość wygranej w tie break'u Włochów ;)

Edytowane przez Shadow89
Rozliczenie typu
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serbia - Włochy
Typ: Włochy :plus:
@2.20 ETOTO

Włosi idą jak burza na obecnych Mistrzostwach Europy. W grupie odnieśli komplet zwycięstw, tracąc przy tym tylko dwa sety i to wtedy, kiedy na parkiecie znajdował się drugi skład Włoch. W fazie pucharowej nie zwalniają tempa. Pierw rozbili Łotyszy w trzech setach do 14,13 i 16. Następnie przeszła kolej na nieźle dysponowanych Niemców. Jednak również i w tym spotkaniu Włosi ani na chwilę nie stracili koncentracji i rozbili Niemców w trzech setach: do 13,18 i 19. Był to kolejny pokaz siły Włochów. Z kolei Serbowie w grupie przegrali z Polakami 3:2. Sety tracili nawet z takimi zespołami jak: Belgia czy Portugalia (po jednym) oraz z Grecją (dwa sety!). W fazie pucharowej wygrali po ciężkiej batalii z Turkami 3:2 oraz następnie wyeliminowali Holandię 3:0. Włosi wg mojej oceny są na zdecydowanie wyższym poziomie niż Serbowie, co udowadniają niszcząc kolejnych rywali na swojej drodze. Wątpię aby Serbów było stać na coś więcej niż ugranie jednego seta. Włosi bardzo dobrze spisują się na zagrywce oraz na linii blok-obrona, przez co przeciwnicy mają trudności ze skończeniem ataków.

Edytowane przez Shadow89
rozliczenie typu
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowenia - Włochy
Typ: Włochy (-1,5 seta)
@2.60 ETOTO

Oglądałem wczoraj obydwa półfinały na żywo i jeśli młodych ale już w sumie dość dobrze ogranych na arenie międzynarodowej Włochów nie zje stres i nie zadrży ręka w najważniejszych momentach, tak jak miało to miejsce do tej pory, to spodziewam się ich pewnego zwycięstwa, maksymalnie w czterech setach. Jak się patrzy na ich to siatkówka wydaje się być taka prosta. Ale to dzięki swojej poukładanej i pewnej grze oraz konsekwencji taktycznej, którą prezentują Włosi w swoich pojedynkach, odnoszą tak przekonujące zwycięstwa. Obydwie drużyny już spotkały się na tych mistrzostwach w fazie grupowej i wtedy to Włosi wygrali w trzech setach. Dziś również spodziewam się podobnego rozstrzygnięcia.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...