Skocz do zawartości


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 months later...

Buffalo Sabres - New Jersey Devils

 

Typ: Eichel strzeli    Kurs: 2.60 :plus:

 

Fortuna

 

Mecz o 19 a więc jak dla nas idealnie żeby oglądnąć mam nadzieje kawał dobrego hokeja.

Zastanawiałem się co zagrać w tym meczu win Buffalo po 2.00 :minus: , over 3.5 Buffalo po 2.3 :minus: czy też ogólny over 5.5 po 1.78 :plus: ale w ostatniej chwili zdecydowałem jednak pograć strzelca.

Jack póki co słabo bo w 8 meczach zaledwie 2 gole ale te gole strzelone w ostatnich 2 starciach tak więc mam nadzieje , że jednak się ruszy.

Wyjeżdża w pierwszej piątce więc jest jednym z liderów ekipy.

Dodatkowo lubi grać przeciwko dzisiejszym rywalom tak więc kolejny plus dla typu. Cóż zobaczymy wieczorem czy zmiana dla mnie okazała się dochodowa

 

Wynik: zdecydował karny

Edytowane przez Przemo1866
rozliczenie
By Alibaba,

+50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Washington - Boston

Typ: un 5.5 gola Kurs: 1.92  :minus:

fortuna 

Historycznie patrząć to w starciach w Waszyngtonie w ostatnich czasach padało stosunkowo mało goli wiec może ta tendencja się utrzyma i dziś skoro defensywa Bruins jest aż tak szczelna jak mówią statystyki

 

Wynik: 4:3

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montreal Canadiens - Ottawa Senators

 

1 (-1.5)   @   1.80  :minus:

 

betclic 

 

Cóż wszystko w łyżwach i kijach Montrealu. Ottawa gra taki piach, że oczy bolą jak się ogląda ich mecze. Wiadomo , że każda seria się kiedyś konczy ale Montreal jest w takim gazie ze powinni się dziś przejechać po rywalu (mam taką nadzieję )

 

Wynik: 2:3

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Buffalo - Philadelphia 

 

Typ:  1        Kurs: 3.7  :plus:

 

Typ: 1 (dogr + karne)   Kurs: 2.65  :plus:

 

Typ: 1X     Kurs: 2.05  :plus:

 

STS 

 

Dobra lecimy Buffalo wyrownalo  niechlubny rekord ligii jeśli chodzi o porażki tak więc czas to przelamac. Ostatnio byli już bardzo blisko ale jakieś zaćmienie ich dobadlo w 3T i z 3:0 zrobiło się 3:3 a w dogrywka juz była formalnością.  Oby dziś się już nie posrali 

 

Wynik:  6:1

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
By Alibaba,

+50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Boston Bruins-Washington Capitals 18.04.2021 godz.18.00 6-3:plus::plus:

Typ: over 5.5 gola reg.czas gry

Kurs;1.85

Bukmacher : Fortuna

 

Pojedynek w dywizji wschodniej czwartej ekipy w tabeli z liderem.Gospodarze notują trzy wygrane z rzędu w tym jedna po dogrywce.Natomiast lider grając w swoich ostatnich pięciu meczach zanotował cztery wygrane i jedna porażka i we wszystkich tych meczach linia over 5.5 gola była pokrywana.Ich trzy ostatnie bezpośrednie pojedynki to też over 5.5 gola był zaliczany a padały wyniki 1-8,2-4,5-1 i dziś jak przystało na lidera licze że Washington strzeli bramki a i coś Boston dorzuci żeby over 5.5 gola okazał się trafiony

Edytowane przez smika
dodanie wyniku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens

 

Typ: 1(-1.5)    Kurs: 2.15  :minus:

 

STS

 

Czas kończyć tą zabawe. Jakimś cudem Montrealowi udało się wyciągnąć poprzedni mecz ale dziś to już raczej cudów nie będzie. Licze na zdecydowane zwycięstwo Tampy. Są poprostu lepsi co pokazali w pierwszych meczach tego finału. Własny teren idealne czas aby zdobyć trofeum. Go Tampa

 

Wynik: 1:0

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...