Skocz do zawartości

Liga 1 (Peru) i niższe ligi 2021


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 months later...

Dyscyplina: Pilka nożna - Peru
Godzina: 21:30
Spotkanie: Melgar - A.Lima
Typ: powyżej 2,0 (azjatycka suma bramek)
Kurs: 1,41
Bukmacher: LVBet
Analiza:

Kolejna egzotyka  W Peru dopiero początek rozgrywek i zaledwie 3 kolejka. Obie ekipy zamykają tabele z dorobkiem zera punktów i bilansem 2:4 A.Lima i 1:5 Melgar.
Dlatego warto spojrzeć w H2H gdzie widać, że mecze miedzy nimi zawsze obfitowały w bramki. We wrześniu tego roku było 2:2, wcześniej w 2019 2:3, 1:1 i 3:2, W 2018 2:3 po dogrywce, 3:3 i 01: oraz 2:0. Na wszelki wypadek przy dwóch strzelonych bramkach w meczu będzie zwrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

xvdarEYI-C2gOUgPM.png

Liga 1 - Apertura - Kolejka 8

07.05.2021 21:00

 

Sport Boys bLzfZKZA-GG7kuVcU.png-OdDDfjWg-4YDirhUN.png Alianza Lima

 

Alianza Lima wygra 2,05 Betfan:t::t::t:0:2

 

Zapraszam na spotkanie ósmej kolejki peruwiańskiej Aperatury Liga 1, pomiędzy Sport Boys a Alianza Lima. Będzie to starcie szóstej z czwartą drużyną ligi, faworytem są goście. Sport Boys w poprzedniej kolejce ligowej przegrał na wyjeździe 2:1 z AD Cantolao. Alianza Lima z kolei w tym samym czasie zremisowała 0:0 z Alianza Atletico. Obie ekipy są póki co w dość przeciętnych formach to też wszystko w tym meczu jest praktyczenie możliwe. Co do sytuacji kadrowej to nie znalazłem nigdzie żadnych nfomacji o ewentualnych osłabieniach to też przyjmuję, iż zagrają oni w optymalnych składach. Historia ostatnich pięciu bezpośrednich potyczek jest delikatnie na korzyść Alianza Lima, którzy wygrali dwa razy, przy jednej wygranej Sport Boys oraz dwóch remisach. Dziś minimalnie lepsi według mnie powinni być goście.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xvdarEYI-C2gOUgPM.png

Liga 1 - Apertura - Kolejka 9

21.05.2021 22:30

 

Alianza Lima OdDDfjWg-4YDirhUN.png-CtqmWqZA-xAOVmBmF.png Alianza Huanuco

 

Alianza Lima wygra 1,69 Betfan:t::t::t:2:0

 

Zapraszam na spotkanie dziewiątej kolejki peruwiańskiej Aperatury Liga 1, pomiędzy Alianza Lima Alianza Huanuco. Będzie to starcie trzeciej z piątą drużyną ligi, faworytem są gospodarze. Alianza Lima w poprzedniej kolejce ligowej pokonała na wyjeździe 2:0 Sport Boys. Alianza Huanuco w tym samym czasie przegrała u siebie 1:2 z Cajamarca, była to ich druga porażka z rzędu a trzeci mecz bez wygranej w lidze. Co do sytuacji kadrowej to nie znalazłem nigdzie żadnych nfomacji o ewentualnych osłabieniach to też przyjmuję, iż zagrają oni w optymalnych składach. Jeżeli chodzi o historię bezpośrednich potyczek jest ona bardzo krótka bowiem do tej pory oba zespoły mierzyły się ze sobą trzy razy, da razy wygrała Alianza Huanuco a raz padł remis. Patrząc na obecną formę jednych i drugich nie pozostaje mi nic innego niż postawić na wygraną gospodarzy.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...