Skocz do zawartości

MLB 2021


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 months later...

Atlanta Braves - Arizona Diamondbacks

Typ: un 6.5 pkt Kurs: 1.95  :plus:

STS

Cóż przed nami szybkie 7 zmian więc liczę,że nie będą wybitnie zdobywać pkt.
Trzeba szybko skończyć bo po krótkiej przerwie kolejny pojedynek tak więc szanse powodzenia według mnie spore.
Ewentualnie un 7.5 do jakiegoś dubla po 1.57 :plus: w sam raz

Wynik:  0:5

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kansas City ROyals - Chicago WS

 

Typ: 1     Kurs: 2.30  :minus:

 

Fortuna

 

Co tu dużo mówić - ileż można przegrywać?!?! Dziś ide zdecydowanie w kierunku Kansas. Bodaj 9 porażek z rzędu to w końcu musi się skończyć.

Sezon zaczęli fajnie i później coś pękło.Nie wiem o co kaman ale mam nadzieję , że dziś to przełamią. Wiadomo stara prawda mówi, że każda passa się kiedyś kończy więc licze,że będzie to właśnie dziś

 

Wynik: 3:9

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dziś jade całkowicie po bandzie

 

NY Yankees - Chicago WS

 

Typ: 2     Kurs: 2.25  :minus:

 

Toronto Blue Jays - Tampa Bay Rays

 

Typ: 1     Kurs: 1.55  :minus:

 

Texas Rangers - Houston Astros

 

Typ: 2     Kurs: 1.57  :minus:

 

Colorado Rockies - Arizona Diamondbacks

 

Typ: 2    Kurs: 2.25  :minus:

 

Wszystko STS

 

Krótko i na temat bo nie ma się co zbytnio rozwodzić. Idę w grę na przełamanie czy to danej serii czy też jak w przypadku Arizony dłuższej serii porażek. Miotacze w każdym z meczów dają gwarancje sukcesu tak więc licze na pozytyw choć jeśli miałbym określić prawdopodobieństwo trafienia to jak dla mnie:

Chicago i Houston jak dla mnie "peffki" co do Arizony i Toronto to już nie aż tak pewnik ale tak jak pisałem na początku jade ostro po bandzie

Zobaczymy wieczorem jak to będzie wyglądało

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Cincinnati Reds - Chicago Cubs 

 

Typ: 2    Kurs:2.00  :minus:

 

STS 

 

Kursy juz mocno poleciały ale myślę, że jeszcze można pograć.  Dotychczas 2 porażki Cubs ów wiec czas coś wygrać.  Miotacz z Chicago mocno na plusie co daje nadzieję na pozytywny wynik

 

Wynik:  3:2

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miami Marlins - LA Dodgers 

 

Typ: 2 (-1.5)   Kurs: 2.05  :plus:

 

STS 

 

Dziś mocno wchodze w ten bet. Bodaj 3 winy Miami to trochę zbyt dużo jak na możliwości Dodgers. Dziś narzuca Urias wiec powinno być o wiele lepiej. Jeśli tylko reszta stanie na.wysokości zadania to wynik powinien być formalnością 

 

Wynik:  1:6

Edytowane przez Przemo1866
rozliczenie
By Alibaba,

+50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chicago Cubs - St.Louis Cardinals 

 

Typ: 1 (-1.5)    Kurs : 2.20 :plus:

 

STS 

 

W sumie to przyrzeklem sobie,ze dość grania na Cubs ów bo za duże straty na nich ponioslem ale dam im dziś jeszcze jedną szansę.  Cubs grają straszne himerycznie ale liczę ze dzis staną na wysokości zadania. Dzisiejszy miotacz również musi zmagać plame po ostatniej porażce.  Z St.Louis całkiem dobrze mu się wiedzie wiec liczę ze i dziś ogarna temat

 

Wynik: 10:5

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
By Alibaba,

+50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Baltimore Orioles  (Means) - Atlanta Braves  (Toussaint)

 

Typ: 1     Kurs: 2.35 

 

Fortuna 

 

Cóż doliczylem się bodaj 17 porazek z rzędu ekipy Baltimore. Co by tu nie mówić czas na przełamanie passy bo ileż można przegrywać? ! Panowie "na górce " po obu stronach tacy sobie. Miotacz Baltimore ciut lepszy. Jakoś dużej przewagi Atlantyku dziś nie widzę wiec są spore szanse na zmazanie dotychczasowych dokonań gospodarzy. Kurs przyjemny wiec próbujemy

 

Wynik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

San Francisco Giants(Webb) - Milwaukee Brewers(Lauer)

Typ: 1 Kurs: 1.52  :plus:

 

STS

Kurs niski ale do dubla w sam raz. 4 mecz serii i póki co 0:3 dla gości więc próbujemy grać Giants. Przegrać u siebie 4 mecze to tak trochę słabo więc dziś licze na lepszą postawę. Jeśli chodzi o miotaczy to po stronie gospodarzy Webb który w tym sezonie bije swojego vis-a-vis tak więc oby i dziś był lepszy.

Wynik: 5:1

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
By Gruby,

50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chicago Cubs  (Hendricks) - San Francisco Giants  (Leone)

 

Typ: 1     Kurs : 2.30 :minus:

 

STS 

 

Rzadko gram pierwsze spotkania serii ale po takim kursie spróbuje.  Mecz za pół godziny wiec na szybko. Zdecydowanie większą moc po stronie Cubs jeśli chodzi o miotacza. Kurs tak wysoki z racji słabego H2H które raczej na korzysc gości ale liczę ze Hendricks i koledzy dziś nie zawiodą i win będzie po ich stronie

 

Wynik:  1:6

Edytowane przez Przemo1866
Literowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...