Skocz do zawartości

Kontinental Hockey League 2008/2009


DreamT

Rekomendowane odpowiedzi


Spotkanie: Lokomotiv Jarosławl - Avangard Omsk

Typ: Lokomotiv Jarosławl -1,5

Kurs: 2,60 :n:

Bukmacher: bwin

 

Wynik: 2-2

 

Spotkanie: Lokomotiv Yaroslavl - Sibir Novosibirsk

Typ: over 6,5

Kurs: 3,00 :n:

Bukmacher: bwin

 

Wynik: 2-0

 

Spotkanie: Torpedo NN - Atlant

Typ: Atlant -1,5

Kurs: 2,10 :n:

Bukmacher: bwin

 

Wynik: 2-1

 

Spotkanie: Severstal Cherepovec - AK Bars Kazan

Typ: 1

Kurs: 3,25 :n:

Bukmacher: bwin

 

Wynik: 0-7

 

Można by rzec lekcja pokory. Ale już nie takie niekorzystne serie się przełamywało. Trzeba zakasać rękawy i myśleć dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Avangard Omsk - Barys Astana

Data: 1.12.2008r. 14:00

Typ: Avangard -1,5

Kurs: 2,20

Bukmacher: Bwin

 

Przyznam, że myślałem, że będzie wyższy kurs na handicap. Ostatnio większość bardzo dobrych drużyn w KHL przeżywa regres formy. Atlant przegrał z Torpedo, Avangard z Amurem, a SKA potrafiła się męczyć z przeciętnym Neftekhimik, mimo, że dwa dni wcześniej rozgromiła 5-1 AK Bars. Ciekawostką jest, że Barys jest obecnie wyżej w tabeli niż gospodarze. Zgromadzili 47 punktów czyli o 3 więcej niż zespół z Omska. Na dodatek mają dwa mecze mniej rozegrane. Dlaczego więc typ na gospodarzy? Sprawa jest prosta i klarowna. Zespół potrzebuje punktów, grają ostatnio bardzo słabo i nie prezentują nic co mogłoby usprawiedliwiać porażki, a w ostatnim czasie jest ich sporo. Avangard jest teraz podczas serii meczów u siebie. Jest to 4 mecz, spośród 3 poprzednich tylko jeden wygrali pokonując dopiero po dogrywce słabiutki zespół Khimik 3-2. Więc można powiedzieć, że gorzej już być nie może. Natomiast goście ostatnio polegli w Kazaniu 7-0. W każdej z tercji wyraźniej byli gorsi niż zespół gospodarzy. Goście to zespół na pewno grający strasznie w kratkę. Choć jest pewna reguła, że z uznanymi i dobrymi zespołami idzie im na wyjeździe kiepsko. Mimo wyników osiąganych przez gospodarzy na pewno trzeba uznać ich za klasową drużynę. Jagr, Rosa, Klepish tych nazwisk nie trzeba nikomu przedstawiać kto interesuje się KHL. Ze strony gości na pewno nie trzeba nikomu przedstawiać byłego zawodnika NHL Jozefa Stumpela. Reasumując liczę, że Avangard w końcu zaskoczy i wygra mecz. Mimo, że atmosfera jest ciągle napięta, gdyż trwa śledztwo ws. śmierci Cherpanova. Jednak chyba nic nie poprawi nastrojów psychicznych zespołu z Omska jak właśnie zwycięstwo, bo na pewno Barys jest w ich zasięgu. Dla osób grających bardziej asekuracyjnie proponuje typ na zwycięstwo Omska po kursie 1,75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Avangard Omsk - Barys Astana

Data: 1.12.2008r. 14:00

Typ: Avangard -1,5

Kurs: 2,20 :n:

Bukmacher: bwin

 

Wynik: 2-5

 

Jak nie idzie to nie idzie :zdegustowany: Początek trzeciej tercji bramka na 2-1 dla Omska. Później szansa Jagra na zdobycie 3 gola, a potem to się wszystko posypało. Głupio łapane kary. I Barys strzelił 4 bramki w 3 tercji ostatnia oczywiście do pustej. Nieporadność i jeszcze raz nieporadność. Nie wiem co się dzieje z Avangardem, ale ciężko im będzie odbić się od dna, którego sięgnęli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibir Novosibirsk - HC Torpedo



 

Typ: over 4.5 :t: WYNIK: 4-4

 

Kurs: 1.66

 

Sportingbet

 

Taki kurs na próg 4.5? Kpina :mrgreen: Powinien oscylować w granicach 1.45 moim zdaniem.

 

Obie ekipy w dość chimerycznej formie ostatnio. Jedno jednak ciągle towarzyszy spotkaniom obu ekip. Gole, gole i jeszcze raz GOLE :mrgreen:

 

Popatrzcie sami..

 

Ostatnie spotkania Sibir:

Novosibirsk - Yaroslavl 2:3 :t:

Chekhov - Novosibirsk 5:4 :t:

Sp. Moscow - Novosibirsk 5:3 :t:

CSKA Moscow - Novosibirsk 5:3 :t:

Yaroslavl - Novosibirsk 2:0 :n:

Magnitogorsk - Novosibirsk 3:2 :t:

Novosibirsk - Chekhov 7:4 :t:

Miazga. Ze strony gospodarzy o przynajmniej 3-4 bramki jestem spokojny.

 

Ostatnie spotkania HC Torpedo:

Novokuzneck - Novgorod 1:2OT :n:

Novgorod - Kazan 3:4 :t:

MVD - Novgorod 5:3 :t:

Novgorod - Mytishi 2:1 :n:

Novgorod - MVD 3:1 :n:

Mytishi - Novgorod 8:2 :t:

Niznekamsk - Novgorod 1:3 :n:

Co prawda tu już nie jest tak dobrze, ale oni zawsze coś ukują. Albo chociaż masakrycznie dużo stracą.

 

W H2H jest pół na pół. 4 spotkania na over, 4 na under.

 

Ale dziś, przy takiej dyspozycji strzeleckiej, i nierzadko niemocy w obronie próg 4.5 wchodzi bez problemu. I to po 2 tercjach :))

 

W Bwin, na ten próg dali 1.55.

 

Pozdrówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

22.12.2008 - 17:30 D. Minsk - Astana over 4,5, kurs: 1.63 Sportingbet

 

W ruskiej lidze ciężko ostatnio faworytów wskazywać, ale w niektórych spotkaniach bramki lubią padać.

W tym meczu bardziej bramkostrzelny jest zespół gości, który szczególnie na wyjazdach okazuje się niezwykle groźny. Efektem tego jest większa zdobycz punktowa z obcych lodowisk niż ze swojego. Ponieważ Sportingbet wystawił linię 4,5 to można by uznać over jako pewniaka.

Suma goli w 6 ostatnich wyjazdowych meczach Astany to minimum 6 goli a łączny wynik 17 wyjazdów to pięciokrotnie uzyskany under 5,5, z czego większość na początku sezonu. Dalsza część sezonu to już ostre strzelania, zarówno przez Astanę, jak i ich rywali.

W pierwszym meczu w Kazachstanie również ładny over 5-2 dla Astany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

24.01.2009 - 15:00 Voskresensk - Cheljabinsk typ: 2, kurs: 1.75 bet-at-home

 

W Tarasov Division trwa zacięta walka o miejsca, ale z wyłączeniem zespołu Voskresensk. Sezon zupełnie nieudany, niewiele wygranych spotkań (6-10-31, 29 pkt) i koszmarna końcówka sezonu - 13 kolejnych porażek to chyba znak, że drużyna nie jest w stanie już powalczyć. W całym sezonie zaliczyli tak naprawdę dwa sukcesy pokonując u siebie Magnitogorsk (4-0) i Omsk (3-1). Były to mecze w pierwszej części sezonu, kiedy potrafili jeszcze się bronić.

Zespół z Cheljabinska walczy dosyć ambitnie i może w tym sezonie będą mieli więcej szczęścia w play off niż rok temu (odpadli w 1 rundzie z CSKA Moskwa). Na razie w dywizji zajmują 4 miejsce i do pewnego awansu potrzebne są punkty. Z drużyną Khimika Voskresensk potykali się już dwukrotnie i każdorazowo odnosili zwycięstwa

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

oba mecze rozgrywali na początku sezonu, kiedy Khimik jeszcze walczył.

W aktualnej formie nie daje im wielu szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2009-01-26 - 16:00

 

SKA St Petersburg - Atlant Mytishi

typ: goscie over 2,5 gola

betway :arrow:1.90

 

 

Jako, ze NHL rusza po przerwie dopiero jutro, dzis sprobujemy zagrac cos z KHL. Osobiscie wybralem ten mecz, gdyz jak dla mnie to niezla pewa. Na poczatku zastanawialem sie nad propozycja zwyciestwa gosci, ale pomyslalem, ze "nie pali im sie za mocno" i nie beda sie specjalnie forsowac.

W ogole ich postawa to mnie zadziwia ... ostatnie 6 meczow to bardzo pewne zwyciestwa roznica kilku goli (!), z wylaczeniem zacietego spotkania z Kazaniem, wygranym dopiero po dogrywce. Oprocz tego spotkania, wszedzie hokeisci Atlanta strzelali co najmniej 4 gole, w sumie 29 bramek / 6 meczow. Stracili przy tym ... 7 %-) Wspaniala dyspozycja ofensywnych graczy, ale i doskonala, bezbledna gra defensorow skutkuje takimi wlasnie wynikami. Maja drugi bilans w lidze, wyprzedza ich tylko Salavat...

 

Z kolei o gosciach niewiele moge powiedziec, bazuje na statystykach. Z ostatnich 6 meczow w 4 tracili 3 i wiecej goli. Jedynie Czerepovec i Spartak nie potrafili im strzelac bramek, a taki nawet Vitiaz Chehov pyknal im 5 :p Akurat w tym spotkaniu nieco zawiodl goalie ;)

 

Warto tez wziac pod uwage bezposrednie spotkania miedzy jednym i drugim team'em. Przedstawiam dane w ostatnich 3 sezonow, wlaczajac obecny:

 

23/09/2008 KHL Atlant Mytishi vs. St Petersburg 4:1 :t:

13/02/2008 KHL Atlant Mytishi vs. St Petersburg 3:2 :t:

23/10/2007 KHL St Petersburg vs. Atlant Mytishi 1:4 :t:

21/10/2007 KHL Atlant Mytishi vs. St Petersburg 2:2; 2:2 (OT); 2:3 (AP) :n:

16/01/2007 KHL St Petersburg vs. Atlant Mytishi 3:5 :t:

06/12/2006 KHL Atlant Mytishi vs. St Petersburg 4:2 :t:

07/10/2006 KHL St Petersburg vs. Atlant Mytishi 1:2 :n:

 

Tylko dwukrotnie Atlant zakonczyl strzelanie na 2 golach.

 

Ja mysle, ze typ jest bardzo mocny. SKA ostatnio slabo w defensywie, a Atlant znakomicie w ataku - to moze tylko prowadzic do wielu goli strzelanych przez gosci. Przy takim kursie naprawde warto sprobowac :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Russian KHL Playoffs 16.03.2009 17.00

AK Bars Kazan - Avangard OMSK

Typ: 1

Kurs: 1.70

Buk: Betsson

To już ostatnie spotkanie w tej serii. Magnitogorsk czeka na rywala, a będą nim najprawdopodobniej gracze Kazania. Trudno bowiem nie oczekiwać od nich pewnej wygranej, skoro w sobotę pokonali Omsk na wyjeździe aż 1-11!!! Omsk jako pogromca faworytów, z 16 miejsca po sezonie zasadniczym wyeliminowali lidera UFE, a byli blisko też ogrania drugiego Kazania. Jednak ci ostatni złapali formę w odpowiednim momencie i wyrównali stan rywalizacji. Wątpię, żeby gracze Omska po takim laniu u siebie, kiedy chcieli świętować awans, potrafią się podnieść i powalczyć z Kazaniem. Powtórki sobotniego wyniku raczej nie będzie, ale pewna wygrana Kazania bardzo prawdopodobna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie : Dinamo Moskwa - AK Bars Kazan

Godzina : 17:30

Typ : Dinamo MOskwa -1,5

Kurs : 3,25

Buk.: Betsson

Analiza : Na dzisiaj wybrałem spotkanie w ramach rozgrywek Rosyjskiej KHL , czyli pierwszej ligi Hokeja na lodzie w Rosji . Gospodarzami spotkania będą zawodnicy Dinamo Moskwa , którzy na własnej tafli będą podejmować AK Bars Kazan . Jest to już spotkanie półfinałowe . Jak na razie bilans jest 2:1 na korzyść zespołu z Kazania i mają już finał praktycznie na wyciągnięcie ręki . Pierwsze spotkanie Kazań pewnie wygrał u siebie 4:1 , natomiast drugie przegrali po dogrywce 2:3 również u siebie . Wczoraj u siebie Dinamo przegrało 0:1 . Jednak dzisiaj ja stawiam na zdecydowane zwycięstwo zespołu z Moskwy . Dinamo Moskwa w rundzie zasadniczej zajęło 7 pozycje i zgromadzili na swoim końcie 100 pk . U siebie mieli bilans 21:7 natomiast w bramkach 104:67 , a wiec jak widać znakomicie sobie radzą na własnej tafli . W spotkaniu 1/8 finału pewnie bilansem 3:0 pokonali Dinamo Rige . Następnie w kapitalnym stylu w spotkaniach ćwierćfinałowych ograli bilansem 3:0 odwiecznego rywala czyli CSKA Moskwa . Dinamo jest naprawdę w wyśmienitej formie i powinno dzisiejsze spotkanie spokojnie wygrać jeżeli chcą mieć jakiekolwiek jeszcze szanse na grę w finale , a stać ich na to . Wiem o tym dobrze bo oglądam każde spotkania zespołu Dinama i Kazania i mogę powiedzieć , że Dinamo gra o wiele lepiej . ( Cyfra+ kanał 69 ) . Kazań po rundzie zasadniczej zajmowało 2 pozycje i mieli na swoim końcie 122 pk . Na wyjeździe mieli bilans 20:8 , a w bramkach 98:66 , a wiec jak widać też są mocni w spotkaniach wyjazdowych . Kazań w 1/8 finału pewnie bilansem 3:0 pokonali HC Barys Astana . A w spotkaniu ćwierćfinałowym dopiero bilansem 3:2 ograli Avangard Omsk i naprawdę mieli dużo szczęścia ponieważ w ostatnim spotkaniu przegrywali 1:2 a 17 sekund przed końcem spotkania zdołali strzelić na 2:2 i ostatecznie wygrać 3;2 po dogrywce . Ja jednak dzisiaj wieże w siłę Dinama Moskwa i dlatego gram na nich . Myślę , że spokojnie wygrają 4:1 , dlatego gram na nich z handicapem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie:Metallurg Magnitogorsk - Lokomotiv Yaroslavl

Typ: 1 (1 tercja)

Kurs: 2,65

Buk: Betsson

Godzina: 15.00

 

Moim zdaniem faworytem tego spotkania sa gospodarze. Zagraja oni na wlasnym boiskua jak wiemy to zawsze pomaga. Dodam, ze gospodarze spisuja sie rewelacyjnie na wlasnym terenie gdzie w ostatnich 21 meczach wygral 19 spotkan i 2 przegrali. Mysle,ze gospodarze zmobilizuja sie bardzo do tego spotkania gdyz w ostatnich 2 meczach raz gora byl Jaroslav, a raz Magnitogorsk. Dzisiaj jest dla nich bardzo wazny mecz i jesli chca myslec o ogolnym zwyciestwie musza dzisiaj na wlasnym terenie. Dodam, ze goscie na wyjazdach spisuja sie nie najlepiej w ostatnich 28 spotkaniach wygarli 15 spotkan i az 13 przegrali. Przy dobrej grze gospodarzy na wlasnej tafli i slabej grze na wyjazdach Jaroslawa stawiam na zwyciestwo gospodarzy. Mysle, ze obejma prowadzenie juz po 1 tercji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie : AK Bars Kazan - Dynamo Moskwa

Godzina : 17:00

Typ : Dynamo Moskwa

Kurs : 2,85

Buk.: Betsson

Analiza : Na jutro wybrałem spotkanie w ramach rozgrywek KHL , czyli najwyższej ligi Hokeja na lodzie w Rosji . W spotkaniu półfinałowym zespół AK Bars Kazan , będzie na własnej tafli podejmował zespół Dynama Moskwy . Jak na razie mamy bilans 2:2 , a w tym sezonie gra się do 4 zwycięstw . Pierwsze spotkanie dosyć łatwo wygrało na własnej tafli AK Bars Kazan 4:1 . Dzień później już za to przegrali u siebie 2:3 po dogrywce . I następnie nadeszły dwa spotkania w Moskwie , gdzie w pierwszym spotkaniu 0:1 wygrał Kazan . Natomiast już na następny dzień wygrał zespół Dynama 4:1 . Oglądam każde spotkanie półfinałowe tych zespołów i mogę jedynie stwierdzić , że zespół z Kazania , może mówić o wielkim szczęściu , że mają jeszcze szanse na grę w Finale rozgrywek KHL . Z mojego punktu widzenia to Dynamo po prostu przewyższa klasą zespół z Kazania . I udowodnił to ewidentnie w ostatnim spotkaniu gdzie pokonał Kazan 4:1 . Mogę powiedzieć tak zespół z Kazania nie wiedział co sie praktycznie dzieje w tym ostatnim spotkaniu . Dynamo po prostu zagrało rewelacyjne spotkanie i liczę , że jutro będzie podobnie . Kazan nałapał w ostatnim spotkaniu tyle głupich kar . Naprawdę jutro nie spodziewam się innego wyniku jak zwycięstwa zespołu Dynama . Dynamo już w ćwierćfinale udowodniło , że jest w wybornej formie pokonując odwiecznego rywala czyli CSKA bilansem 3:0 , pokonując ich na wyjeździe aż 1:7 ! Natomiast AK Bars Kazań męczyło sie ze słabym Avangardem Omsk , gdzie wygrali bilansem 3:2 , mimo , że ostatnie spotkanie przegrywali 1:2 na 17 sekund przed końcem , ale jednak zdołali strzelić na 2:2 i ostatecznie po dogrywce wygrać 3:2 . A wiec zespół z Kazania powinien się wogóle cieszyć , że zaszedł aż do półfinału . Jutro jednak stawiam na zdecydowane zwycięstwo zespołu z Moskwy , i ułatwienia sobie drogi do Finału .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie : Lokomotiv Jarosławl - Magnitogorsk

Godzina : 17:00

Typ : Więcej niż 5,5

Kurs : 2,40

Buk.: Betsson

Analiza : Na jutro wybrałem spotkanie w ramach rozgrywek KHL , czyli pierwszej ligi Hokeja na lodzie w Rosji . Gospodarzami spotkania będą zawodnicy Lokomotiwu Jarasław , którzy na własnej tafli będą podejmować zespół Magnitagorsk . Jest to spotkanie półfinałowe . Jak razie mamy bilans 3:1 na korzyść Lokomotiwu i to oni są już praktycznie jedną nogą w finale rozgrywek Rosyjskiej KHL.

Zespół z Magnitagorska jedynie w pierwszym spotkaniu zdołali wygrać na wyjeździe 0:3 , natomiast następne 3 spotkania spokojnie wygrywał Lokomotiv odpowiednio 6:1 u siebie , oraz 2 razy na wyjeździe 2:4 i 0:4 i to oni są faworytami tego jutrzejszego spotkania . Ja jednak postanowiłem zagrać w tym spotkaniu over 5,5 , ponieważ spodziewam się dużej ilości goli w tym spotkaniu . Są dwa warianty . Jeżeli Lokomotiv strzeli bardzo szybko gola to zespół z Magniatagorska może zacząć grać bardzo nerwowo i mogą stracić bardzo dużo goli tak jak to było już gdzie Lokomotiv wygrał 6:1 . Albo może być wyrównane spotkanie z dużą ilością goli tak jak to było np : w Magnitagorsku , gdzie padł wynik 2:4 . Moim zdaniem w ostatnich spotkaniach decydujących zawsze pada sporo goli , i kurs na over 5,5 aż 2,55 jest bardzo zawyżony , a ja z tego prezentu od bukmacherów skorzystam . Myślę , że tym jest bardzo realny , tak jak zwycięstwo zespołu Lokomotiv Jarosław .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie : Dynamo Moskwa - AK Bars Kazań

Godzina : 17:30

Typ : Dynamo Moskwa -1,5

Kurs : 3,00

Buk.: Betsson

Analiza : Witam . Niektórzy mogą stwierdzić , że wciąż uparcie bez sensu gram ten mecze , ale ja jednak zostanę przy swoim . Na dzisiaj wybrałem spotkanie w ramach rozgrywek rosyjskiej ligi czyli KHL . W spotkaniu półfinałowym zespół ze stolicy Rosji , czyli Dynamo , będzie podejmować na własnej tafli zespół AK Bars Kazań . Będzie to już 6 spotkanie . Jak na razie jest bilans 3:2 na korzyść zespołu z Kazania i to oni są jak na razie jedną nogą w finale rozgrywek Rosyjskiej KHL . Oglądam bardzo uważnie wszystkie spotkania i wciąż nie mogę uwierzyć , że to Kazań jest bliższy finału , a nie Dynamo . Dzisiaj zespół z Moskwy na pewno zrobi wszystko , aby wygrać to spotkanie . W pierwszym spotkaniu dosyć pewnie wygrał AK na własnej tafli aż 4:1 i to było jedyne spotkanie , które powinien wygrać zespół z kazania . W drugim spotkaniu Dynamo wygrało na wyjeździe po dogrywce 2:3 . W trzecim spotkaniu po niesamowicie dużej przewadze zespołu z Moskwy , to jednak Kazań wygrał na ich tafli 0:1 . Natomiast już dzień później pewnie Dynamo wygrało 4:1 na własnej tafli , po prostu dominując w tym spotkaniu , a szczególnie w 2 tercji . Natomiast już w ostatnim spotkaniu AK wygrało na własnym terenie 3:0 . Niestety szybko stracona bramka , przez zawodników z Moskwy ułożyła to spotkanie na korzyść , zespołu z Kazania , mimo , że to Dynamo dominowało przez całe spotkanie . Dlatego dzisiaj gram na pewne zwycięstwo Dynama na własnej tafli w graniach 4:1 tak jak to miało już miejsce . Dlatego gram na nich z Handicapem . Myślę , że Dynamo udowodni na własnej tafli , że to oni są lepsi , wygra pewnie i będzie się mogło spokojnie przygotowywać do ostatniego decydującego spotkania w Kazaniu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...