Skocz do zawartości

Eliminacje do Mistrzostw Świata 2022


Rekomendowane odpowiedzi

Boliwia - Urugwaj

 

Typ: 2     Kurs: 2.25 :minus:

 

STS

 

Po taki kursie trzeba spróbować. Wiem,że w Boliwii się ciężko gra ale Urugwaj w tego typu meczach musi szukać kompletu pkt.

Póki co są poza mistrzostwami i te 3 pkt są mega potrzebne.Historycznie patrząc całkiem przyzwoicie im idzie na tych wysokościach tak więc jeśli chcą się liczyć w walce o Katar

to po ostatnich bardzo słabych meczach muszą tym razem wygrać. Jak bedzie to się okaże ale spróbować trzeba

 

Wynik: 3:0

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Kolumbia - Peru

data: 28.01.2022

Typ: poniżej 2,5 gola :plus:
@ 1.59 BETFAN

Kolumbia nie umiała strzelić gola w kolejnych 5ciu pojedynkach w trwających kwalifikacjach. Co więcej w tych meczach padła zaledwie jedna bramka. W 7 z 8 poprzednich spotkań Kolumbii w kwalifikacjach do MŚ strzelono mniej niż 2,5 gola. Podobnie ma się także sytuacja w meczach z udziałem Peru - w 6 z 8 starć poniżej 2,5 gola. W pojedynkach Kolumbii u siebie padają średnio 2 bramki na mecz, a w meczach Peru na wyjazdach pada średnio 2,3 gola. Spotkanie to będzie bardzo ważne dla obydwu reprezentacji i spodziewam się od początku meczu uważnej gry i ewentualnie z upływem czasu większego nastawienia ofensywnego.

Edytowane przez Shadow89
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

data: 24.03.2022

Szkocja - Polska
Typ: powyżej 1,5 gola :plus:
@1.52 ETOTO

Kurs od rana niestety troszkę spadł ale i tak warto moim zdaniem. W ostatnich 10-ciu spotkaniach polskiej reprezentacji aż 9 razy padł over 1,5 gola. Jeśli chodzi reprezentację Szkocji to przynajmniej 2 gola widzieliśmy w 6 z 10ciu ostatnich meczy. W dwóch ostatnich bezpośrednich pojedynkach pomiędzy obydwoma drużynami padł wynik 2:2. Dodatkowo każdy z selekcjonerów będzie chciał sprawdzić różne ustawienia i składy, co tylko może sprzyjać bramkom. Jest to spotkanie towarzyskie więc nie ma wielkiego ciśnienia a każdy z nowych zawodników, będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony aby zagrać w decydującym meczu o awansie na MŚ. Obydwie reprezentacje "lubią" tracić gole w ostatnim kwadransie gry.

Edytowane przez Shadow89
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska - Szwecja 

 

Forsberg zaliczy asystę @ 6.75 :minus:

Danielson otrzyma kartkę @ 4.50 :minus:

 

STS 

Ja dziś wchodze w takie dwa typy. Po wysłuchaniu wszystkich mądrych tego świata wyszło mi coś takiego.
Nie wiem jak to będzie dziś wyglądało ale:

Jeśli Szwecja ma coś dziś ustrzelić to najlepszym asystentem w ich szeregach jest właśnie Forsberg. To najczęściej po jego podaniaCh ekipa Trzech Koron strzela gole tak więc po takim kursie trzeba to pograć

Co do Danielsona - Szwed to jest taki nasz Góralski mecz bez kartki to mecz stracony. Tak więc jeśli tylko nasi rodacy podejdą pod pole karne rywali to napewno będzie chciał ich zatrzymać a ze gość jest bezkompromisowy to o żółtko będzie łatwo
Myśle że pan Orsato nie zawazy się użyć kartonikow różnej maści

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

data: 29.03.2022

Polska - Szwecja
typ: poniżej 2,5 gola :plus:
@1.52 FORTUNA

W dzisiejszym pojedynku nie ma faworyta i wszystko jest możliwe - tak przynajmniej podpowiada serce. Jednak to Szwedzi wygrali 8 ostatnich bezpośrednich meczy z Polską! Z drugiej jednak strony Szwedzi wygrali tylko 2 ostatnie wyjazdowe spotkania, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki. Przegrali 3 ostatniej pojedynki w delegacji z : Grecją, Gruzją i Hiszpanią. Jednak ja się nie bawię w typowanie zwycięzcy lecz liczby goli. Nie spodziewam się dziś ofensywnego spotkania, gdy każdy błąd w wyprowadzaniu piłki lub w defensywie może kosztować brakiem awansu reprezentacji na Mistrzostwa Świata. Spodziewam się spotkania podobnego do pierwszego pojedynku w play off Szwedów z Czechami. W meczu tym padły tylko 4 celne strzały na bramkę oraz aż 7 żółtych kartek w drugiej połowie.

Edytowane przez Shadow89
rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...