Skocz do zawartości

E-Sport 2020


Metakwalon

Rekomendowane odpowiedzi

forZe - HONORIS

HONORIS @4.40 :minus: 

 

HNRS to nowa drużyna, pojedynek z forZe to będzie ich pierwsze oficjalne spotkanie, ruskie mają już spore ogranie dlatego Polacy nie są tutaj faworytami ale i tak kursy trochę przesadzone. Ruski to nadal tylko drużyna na poziomie Tier3, siedli w tym miejscu i nie idą w górę, nie wygrali ostatnio z żadnym poważnym przeciwnikiem. Oglądałem kilka meczy na ESL z braku innych sportów, widziałem forZe z Gambitami i grali tragicznie, w dodatku na tym HSH Cupie też nie najlepiej jak AGO ich na swoim picku 16:1 porobili, a w tym AGO same przegrywy Polskiego CS'a bez psychy co w plecy nie potrafią zabić. Na pewno forZe ma sporą przewagę jeśli brać pod uwagę zgranie, taktyki i przy BO3 bym tego nie grał ale te kwale są w formacie BO1, przy jednej mapie różnie może być i HNRS nie są na tak bardzo straconej pozycji jak to pokazują kursy. Nowa Polska drużyna z sporym potencjałem, dobrali tych dwóch młodzików: reiko & Prisma, STOMP z sporym doświadczeniem. Przeglądałem YT żeby poszukać HL z STOMP'em głównie znalazłem jakieś gierki na faceicie i streamy z tego ale na wysokich rangach i całkiem nieźle nakurwia, wysoki ADR w tych meczach ma chłop też doświadczenie z poprzednich drużyn. Jeszcze do tego dwie legendy Polskiej sceny i założyciele drużyny: NEO & TaZ więc potencjał jest spory, ex-Virtusi już swoje najlepsze lata pewnie mają za sobą ale przeciwnik nie jest wymagający. Sukcesów z VP raczej nie powtórzą ale na takich turniejach jak Home Sweet Home to powinni jechać w kwalach z leszczami. Jedyny problem tutaj to może być brak zgrania i wpi***ol mnie nie zdziwi ale po takim kursie warto pograć w ich stronę. Od rozpadu Virtus.pro praktycznie nie śledziłem CS'a ale na bezrybiu i rak ryba :afro: 

Edytowane przez Cecrusher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...