Skocz do zawartości

Baseball (reszta świata) 2020


Przemo1866

Rekomendowane odpowiedzi


Nikaragua

 

Dobra zaczynamy przygode z egzotycznym baseballem. Na początek Nikaragua

 

Costa Caribe - Masaya

Typ: 1     Kurs: 1.55 :plus:

 

STS

 

Cóż wydaje mi się,że gospodarze powinni tu spokojnie ogarnąć. W pierwszym meczu przegrali tak więc mają sporo do poprawy aby wyjść zwycięsko.

Myslałem początkowo aby zagrać handi ale jednak odpuszcze bo może to być mecz na styku. Jeśli tym razem gospodarzom się nie uda to  w trzecim spotkaniu juz napewno zagram handi ale póki co liczę,że jednak mecz ogarną na swoją korzyść

 

Wynik: 8:5

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
By Gruby,

+50pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra lecimy dalej.Mecz nocny na :plus: jak widać można było śmiało grać handi. No cóż ... na dziś co innego.

 

Boer - Esteli

 

Typ: 2      Kurs: 2.15 zwrot

 

STS

 

Przed tym weekendem to były dwie pierwsze ekipy w tabeli tak więc można powiedzieć,że mecze na szczycie. Esteli oba pojedynki przegrało co spowodowało obsuwe więc tym razme licze na poprawe.

Bodaj przed miesiącem Esteli dwukrotnie pokonali rywali na ich terenie więc czemu mieliby tego nie powtórzyć?!

Kurs przyzwoity więc próbujemy

Mecz o 19 tak więc pora jak dla nas idealna

 

Wynik:  przelozony

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracamy do baseballa ale tym razem Tajwan

 

Fubon - Rakuten

 

Typ: 1     Kurs:3.15     fortuna  :plus:

 

Coz typ na przekór bo wszystkie gwiazdy na niebie mówią, że to goście powinni ogarnąć. 

Fubon w tym roku jeszcze nie udało się wygrać z tym rywalem. Juz wczoraj byli blisko ale jednak brakło.  Tym razem liczę na konsekwencje i dążenie do celu aby w końcu wygrać z rywalem. Kurs zacny stąd próbuje żeby później nie żałować. 

 

e: zgodnie z planem 

 

Wynik: 9:7

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
By Gruby,

+50pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Wracamy do baseballa i znow Tajwan z tym,że tym razem liga rezerw

 

Fubon 2 - Rakuten 2

Typ: 2      Kurs: 1.8 :plus:

STS 

 

No cóż typowo na przełamanie. Od ostatniego ich pojedynku (nie liczą6c wczorajszego) gospodarze 3 winy natomiast goście dla odmiany 3 porażki wiec tym razem typuje na odwrócenie serii. Rakuten wyżej w tabeli wiec tsk trochę slabo by wyglądała 5 porażka z rzędu w tym 2 rywalem niżej notowanym. Mecz wcześnie rano rąk wiec do porannej kawy idealnie.

 

Wynik: 4:7

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
By Gruby,

+50pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Niedzielny poranek proponuje spędzić z baseballem w Korei

 

NC Dino - Nexen Heroes 

Typ: 1    Kurs: 1.65 :plus:

 

SK Wyverns - KIA Tigers 

Typ: 1    Kurs: 2.45 :plus:

 

Wszystko STS 

 

No cóż 3 spotkania serii i lecimy na przełamanie.  Gdybym miał wybrać jedno spotkanie to jak dla mnie Dino to PEWNIAK ale i.drugie spotkanie powinno się udać.  Wyverns juz dziś byli blisko osiągnięcia dobrego wyniku. Znikoma poraz ka daje nadzieję na lepszy występ jutro , że kurs fajny więc dokladam do kuponu.

 

Wynik: 9:5   ;   4:3

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
By Gruby,

+50pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecimy z tematem bo mecze za 3.5 godziny.

Dziś już kursy ciut mniejsze niż pogralem ale jak dla mnie pierwsze dwa mecze to czyste pewniaczki i można grać śmiało.  Co do ostatniego wydaje mi się, że również powinno skończyć się po mojej myśli.  

Tak pokrótce

 

Doosan Bears - Samsung Lions

 

Typ: 1     Kurs:1.45 :plus:

 

KIA Tigers - NC Dinos

 

Typ: 2    Kurs: 1.55  przelozony

 

SK Wyverns - KT Wiz Suwon

 

Ryp: 1    Kurs: 2.10  :minus:

 

Wszystko STS.

 

To co łączy wszystkie mecze to to, że wszyscy ponieśli porażki w 2 poprzednich spotkaniach tak więc gra typowa na przełamanie.

Co do Doosan to dziś wystawiają konkretna postać "na górkę". Yun Hui-kwantowej ma fajne statystyki w tym sezonie i myślę,  że jeśli ktoś chciałby singla pograc do.śmiało można zaryzykować lekkie handi po kursie 2.00 :plus:

To samo Dinos ich miotacze jeszcze nie poniósł w tym sezonie porażki tak więc można liczyć na fajny meczyk i również zwycięstwo na.naszą korzyść.  Gdyby grali u siebie handi bral bym w ciemno.

Co do 3 meczu to już takiego przekonania.nie mam więc jak gracie to na.ryzyko aczkolwiek  tu znów miotacze wystawiony do gry daje nadzieję na pozytywne rozwiązanie sprawy. Rywal nie ma się czym zbytnio pochwalić tak więc licze na dobry występ na własnych śmieciach. 

 

Wynik: 7:3     2:5

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tajwan liga rezerw

 

Wei Chuan Dragons - Uni Lions 2

Typ: 1      Kurs: 2.10 :plus:

STS 

 

No cóż gospodarze coś w ostatnim czasie mają problem z rywalami i nie mogą ich w żaden sposób ugryźć. Bodaj 4 ostatnie mecze to porażki dodatkowo ostatnio 2 porażki z ostatnią ekipą licze na sportową złość i walkę o zwycięstwo. 

 

Wynik: 7:2

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
By Gruby,

+50pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korea Płd

 Samsung Lions -LG Twins 

Typ: 2      Kurs: 1.80 :plus:

STS 

 

W niedzielny poranek wędrujemy do Korei. Ogólnie goście mają jakiś problem jeśli chodzi o grę z "lwami" ale w 2 meczach tego weekendu walczyli uparcie o zmianę tradycji. Juz dziś polegli dopiero w dodatkowej rozgrywce tak więc teraz licze, że znów się postawią ale tym razem zakończy się zwycięsko bo ileż można przegrywać? !

 

Wynik: 3:7

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
By Gruby,

+50pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doosan Bears - LG Twins

Typ: 1 Kurs: 1.65 STS :plus:
Typ: 1 (-1.5) Kurs: 2.25 STS  :plus:

Póki co 1:1 tak więc nikt nie ma nad rywalem psychicznej przewagi wiec skąd typ na Doosan?! Cóż jutro do gry wystawiają Alcantare, a w tym sezonie jest to zapewnienie zwycięstwa. W dotychczasowych 8 spotkaniach tylko raz musiał uznać wyższość rywala. Przeważnie nie pozostawia przeciwnikom złudzeń i na to tez licze w tym spotkaniu. Jego vis-a-vis nie ma aż tak dobrych statystyk tak więc widzę spore szanse na powodzenie obu typów

KIA Tigers - KT Wiz Suwon

Typ: 1 Kurs: 1.6 STS  :plus:

KIA ma na koncie 4 porażki z rzędu, a więc czas na zmianę trendu. Do gry wchodzi Gagnon który ma to właśnie zmienić. Liczby nie aż tak wyśmienite jak w/w Alcantara ale gra cały czas na plusie tak więc zaufam jego umiejetnosciom. Rywal ma przed sobą pierwszy występ tak więc forma pod znakiem zapytania. Dodatkowo młody wiek myślę, że moze sprawić jednak iż będzie w dużym stresie i nie podoła zadaniu.
 
Wynik: 6:0 ; 10:4
 
PS  @marcio11 wystarczająco merytorycznie?!
 
Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
By marcio11,

Jak najbardziej, krótko i konkretnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KT Wiz Suwon - Samsung Lions

 

Typ: 2        Kurs: 1.8      STS

 

Na początek typ który wydaje mi się najpewniejszy. Poki co 2:0 dla gospodarzy,a więc mogą być zadowoleni. W 3 meczu "Lwy" do gry wystawiają Buchanana który ma za zadanie poprowadzić do zwycięstwa.  Nie ma dwóch zdań jest zdecydowanie lepszy od swojego rywala stąd rym razem idę w kierunku gości.  Nie zdziwiłbym się gdyby nawet handi -1.5 po 2.20 weszło na luzie ale jak dla mnie wystarczający jest czysty win Samsung Lions

 

LG Twins - NC Dinos

 

Typ: 2 (-1.5)    Kurs: 1.7    STS

 

Goście do gry wystawiają Koo Chang-moo który w tym sezonie jeszcze nie doznał porażki i mam nadzieje,ze utrzyma tą passe. Kurs na czystą 2 to 1.40 tak więc skuszę się na.delikatne handi. Rywal póki co bez szału poza tym młody wiek może w koncowce okazać się dosyc ważnym aspektem. Licze tu na spokojne conajmniej 2 pkt zwycięstwo gości.

 

Wynik: odwolane (zwrot)

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nexen Heroes - NC Dinos 

 

Typ: 2 (-1.5)     Kurs: 1.75    STS :plus:

 

Krótko bo nie ma się co rozczulac w temacie. Dinos do gry wystawiają Drew Rucinskiego. Gość do tej pory gra wręcz idealnie. Na 9 pojedynków 8 razy wychodził zwycięsko i właśnie w jego postaci upatruje szanse powodzenia typu. Rywal póki co 1 mecz i 1 win ale tym razem będzie mu ciężej o dobry wynik.

 

Wynik: 1:9

 

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
By Gruby,

+50pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem zahaczamy o Japonię

 

Hiroszima Carp - Yakult Swallows

 

Typ: 2      Kurs: 1.95       STS   :plus:

 

Typ znów tak jak wczoraj w Korei powierza w ręce miotacza ekipy gości.  

Ogawa dotychczas rozpoczynał w 3 meczach i wszystko zakończył z korzyścią dla swojego zespołu.  Do tej pory nikt nie znalazł na niego sposobu i liczę, że nadal się to utrzyma zwłaszcza, że rywal gra w kratke.

 

Wynik:  4:9

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
By Gruby,

+50pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecim dalej z tym koksem

 

Rakuten Gold. Eagles - Orix Buffaloes

 

Typ: 1(-1.5)       Kurs: 1.80    STS :minus:

 

Szczerze mówiąc pierwszym pomysłem była gra na handi (-4.5) po 3.6 ale jednak pogram minimalne handi bo jednak w tej serii spotkań dzieją się cuda.

Gospodarze szczerze mówiąc zawodzą i poprostu licze na taką typową złość całej drużyny. W sumie mają 2 porażki i remis i w każdym ze spotkań rozpoczynali dobrze,a wraz z biegiem casu coś się załamywało.

Dzis do gry wchodzi Norimoto który to napawa mnie wielkim optymizmem.W porównaniu do rywala gra conajmniej klase wyżej i mam nadzieje,że poprowadzi Rakuten do efektownego zwycięstwa nad outsiderem ligi

 

Wynik:

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dziś wizyta w Korei i 2 mecze które według mnie są warte gry

 

Doosan Bears - Samsung Lions

 

Typ:1(-1.5)     Kurs: 2.00 :plus:

 

STS

 

Hanwha Eagles - NC Dinos

 

Typ: 2(-1.5)    Kurs: 1.45   :plus:

 

STS

 

Krótko bo mecze za ok.1.5 godziny. Zarówno Dossan jak i Dinos wystawiają dziś "kosmitów" do gry w prównaniu do rywali.

Rucinski(NC Dinos) powinien dziś zjeść swojego oponenta i pozostawić po nim mokrą plame.Rywal nie ma podejścia do Drew i jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidywalnego to powinno był łatwe i przyjemne zwycięstwo po stronie Dinos.

 

Jeśli chodzi o 2 mecz to już może być trudniej aczkolwiek  Choi Won - joon również póki co gra o wiele lepiej od rywala.

Tu jak cos proponuje pograć na Dossan poprostu win po kursie 1.5 jeśli nie chcecie zbyt ryzykować. Ja wchodze w handi a jak będzie zobaczymy popołudniu.

 

Wynik:. 5:2 ; 1:4

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
By Gruby,

+50pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Lecimy do Japonii

 

Yakult Swallows - Yomiuri Giants

 

Typ: 2(-1.5)     Kurs: 1.75    STS  :plus:

 

Krótko bo nie ma się zbytnio nad czym rozwodzić. Goście do gry wychodzą z dotąd niepokonanym Sugano. Gość ma na koncie 8 gier i jeszcze nie znalazł pogromcy tak więc i dziś nie widze innego wyniku zwłaszcza,że rywal nie ma zbytnio czym się pochwalić. Całkiem niedawno Yomiuri z Sugano na "górce" roznieśli rywali 8:1 tak więc widać,że skoro jest forma i dobra passa trwa to trzeba grać.

 

Wynik: 4:8

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
By Gruby,

+50pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakuten Gold. Eagles vs Chiba Lotte Marines 

 

Typ: 1      Kurs: 1.6

 

Typ: 1(-1.5)    Kurs: 2.25 :minus:

 

STS

 

No cóz mozna by zrobić kopiuj wklej tego co było dziś. Gospodarze do gry wystawiają dotąd niepokonanego Wakui. 8 gier i wżadnej ne znalazł pogromcy tak więc gramy skoro forma jest. Ostatnio Rakuten bodaj 3 porażki tak więc tym razem licze,że ruszą po drodze zwycięstwa. Rywal jest ciut lepszy niż to było dziś ale skoro Wakui gra to trzeba próbować. 1 wydaje się być pewna ja jednak próbuje zagrać hc 

 

Wynik:  0:2

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Coś się nie mogę wstrzelic w tą Japonię ale cóż próbuje dalej

 

Fukuoka S.Hawks - Chiba Lotte Marines 

 

Typ: 1        Kurs: 1.55

 

Typ: 1 (-1.5)    Kurs: 2.25 :minus:

 

STS 

 

Cóż bez zbędnego rozpisywania się.  Jest to tzw. must win dla Fukuoki. 2 mecze i 2 porażki tak więc tym razem pasuje się sprezyc. Do gry wchodzi Ischikawa który dotąd w 6 występach nie przegrał i liczę na to,ze ten trend zostanie dziś utrzymany. Rywal ze zmiennym szczęściem wiec napewno jest to na plus dla typu.

 

Wynik:

Edytowane przez Przemo1866
rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

 Kiwoom Heroes - KIA Tigers
Typ: 1(-1.5)
Kurs: 2,05  :minus:

Bukmacher: STS



Trzecie spotkanie serii i do tej pory KIA ma dwa zwycięstwa więc zwyczajowo w tego typu przypadkach należy pograć na przełamanie "słabszych". Teoretycznie gospodarze tym razem powinni sprawe ogarnąć. W tabeli są wyżej tak więc jak mówią kursy są faworytem.
Jak ktoś woli na spokojnie to niech gra czystą 1 ja natomiast próbuje handi. "Na górce" po stronie gości 20-letni debiutant którego może zjeść trema. Rywal może i nie jest jakimś dużo starszym ale już w tym sezonie 10 spotkań z których w sześciu wyszedł zwycięsko, a więc licze na kolejny dobry występ i przynajmniej dwupunktowy win ekipy Kiwoom Heroes

 

Wynik: 1:3

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...