Skocz do zawartości

GO BET Sp. z o.o.


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 years later...

  • 2 weeks later...

Strona chodzi tragicznie wolno, zawsze tam tak jest? Bo dopiero co założyłem konto ale oferta live jakieś 5 minut się ładuje, a tyle samo zajmuje przy kliknięciu w mecz i stawianiu zakładu, kompletnie niegrywalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
W dniu 24.04.2022 o 13:40, ŻYLETA napisał:

Wazne ze bez podatku i podobno szybkie wyplaty 

GRA BEZ PODATKU

Wiemy jak lubicie grę bez podatku w GO+bet i ona nigdzie się nie wybiera! Cały czas możecie zwiększać swoje wygrane.

 

Gra bez podatku dostępna jest w ramach całej oferty dostępnej na stronie (z wyłączniem gier karcianych i sportów wirtualnych).

Aby grać bez podatku należy stworzyć kupon AKO z minimum 3 zdarzeniami, gdzie każde z nich będzie mieć kurs co najmniej 1.20.

Zasady proste i jasne - korzystajcie dowoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Pierwsze wrażenie bardzo dobre - po skorzystaniu z cashbacku miałem problem z wypłatą, a że było to w nocy, zostawiłem wiadomość na livechacie. Dostałem szybką odpowiedź rano i okazało się, że to był tylko mały kłopot z moją przeglądarką.

 

Żadnych dodatkowych utrudnień i weryfikacji (jedynie standardowo wysłałem po rejestracji dwa skany dowodu), a wypłata po 30 sekundach na koncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Mikołajki w GO+bet

 

Ho, ho, ho! Co to za mikołajki bez prezentów? GObetowy Mikołaj przyszedł i odwiedził dzisiaj Wasze konta. Zapraszamy do sprawdzenia swojego profilu i zobaczenia jaki darmowy zakład wpadł dla Ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 1 year later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...