Skocz do zawartości

Wielka Gra od Betclic


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

Header.jpg

 

1. Poniższe Warunki korzystania z usługi należy czytać w połączeniu z Ogólnymi Warunkami.

2. Promocja obowiązuje w Betclic od 20.01.2020 r. 10:00 CEST do 2 lutego 2020 r. 23:59 CEST.

3. Gracze muszą dołączyć do promocji. Gracze mają prawo tylko do jednego bonusu podczas trwania promocji.

4. Kupon kwalifikujący się musi być kuponem wielokrotnym (AKO) lub pojedynczym przedmeczowym lub na żywo z minimalnym kursem 2.00 za zakład i minimalną stawką 1 zł za zakład, postawionym na dowolne wydarzenie dostępne w Betclic w okresie promocyjnym.

5. Następujące kupony nie liczą się do tej promocji: kupony postawione za pomocą środków bonusowych, zakłady powtarzające się, kupony wypłacone za pomocą Cashout.

6. Klienci otrzymują punkty zgodnie z zakwalifikowanymi kuponami ("Punkty"). Wygrane kuponów zostaną przeliczone na punkty. Jeśli kwalifikujący się kupon jest zwycięskim kuponem pojedynczym, za każde wygrane 1 zł na tym zakładzie Gracz zdobywa 1 punkt. Jeśli kwalifikujący się kupon jest kuponem wielokrotnym (AKO), za każde wygrane 1 zł na tym zakładzie Gracz zdobywa 5 punktów.

7. Uczestniczący klienci zostaną sklasyfikowani na tablicy wyników. Ranking jest aktualizowany automatycznie raz dziennie.

8. Nagrody zostaną przyznane zgodnie z tabelą przedstawioną w opisie promocji. Bonusy kumulują się - po rozliczeniu akcji Klient może otrzymać maksymalnie 4740 zł.

9. Nagrody zostaną wypłacone osobno po zakończeniu każdego z etapów promocji (1 etap - 27 stycznia 2020 r, 2 etap - 3 lutego 2020 roku).

10. Bonusy muszą zostać obrócone 6 razy przy minimalnym kursie 2.00 w ciągu 7 dni od daty przyznania.

11. W przypadku zajęcia tej samej pozycji w rankingu gracz, który postawił większą liczbę kwalifikujących się kuponów podczas wyzwania, zostanie sklasyfikowany na wyższej pozycji.

12. Biorąc udział w konkursie, zwycięzcy wyrażają zgodę na wykorzystanie ich imion i zdjęć w materiałach promocyjnych i PR.

13. Decyzja Betclic.pl jest ostateczna i wiążąca dla wszystkich stron.

 

Szczegóły i zapisy na stronie -> Betclic

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...