Skocz do zawartości

Tenis Stołowy (Ping-Pong) 2020


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

A co mi tam, od czasu do czasu mogę coś podać, w tym jakże niszowym (bukmachersko) sporcie. Analiz za długich pisać nie będę, bo mi się nie chce:) TT typuję ponad 9 lat, mam spore doświadczenie i dość unikalne spojrzenie więc moje analizy czy wglądy i tak mogłyby wydać się niezrozumiałe. Kursy będą z betclica, który ma regularną ofertę na jedyny obecnie turniej (serię turniejów) którą gram czyli Challenger Series (https://www.challengerseries.net).

To będą po prostu typy z value, które widzę biorąc pod uwagę całą moją wiedzę ekspercką. Żeby pobić podatek typy będę podawał w parze, czyli będę zagrywał dubla. Osobiście gram tak czasami, ale jednak dominują single. Stawka płaska, powiedzmy 1j. Yield po kilku tysiącach typów to ponad 10% więc niech każdy sobie zdecyduje ile % portfela na tą 1j chce ryzykować.

 

12:30

Qiu-Kim

Cheaib-Tran

Qiu+Cheaib; @2,53 betclic; 1j

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle oby Ci się częściej chciało.  Wiadomo że na tego typu sportach jest szansa pokonać buka jeśli ktoś faktycznie się tym interesuje. Częściej buki popełniają błędy. 

Piękny dubel i oby tak dalej. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, voy.tennis napisał:

Dyscyplina: tenis stołowy
Spotkanie: Kosowski - Vrablik
Typ: 1
Kurs: 2,25
Godz: 17:20
Bukmacher: betclic

 

Czy wklejanie tu typów podanych w temacie typer miesiąca jest dozwolone ?

Dozwolone aczkolwiek powinno zostać okraszone kilkoma zdaniami dlaczego tak a nie inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@voy.tennis dokładnie tak jak napisał @Przemo1866, jak najbardziej możesz abyś napisał chociaż ze dwa, trzy zdania, co, kto, dlaczego taki a nie inny typ, suche typy możesz podawać w https://foxbet.pl/forum/11-nasze-kupony/ załóż tam swój temat i śmiało pisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...