Skocz do zawartości

WTA Tour 2020


Tenisman24

Rekomendowane odpowiedzi

Fluhvirtova/Vidmanova - Lister/Voracova

 

Typ: DW 0:2     Kurs: 2.00   STS :plus:

 

Wczorajszy mecz dziś będzie konczony a tymczasem takie coś na dzis. Fluhvirtova ma wcześniej singla do zagrania poza tym wraz ze swoją partnerka to są jednak młodziutki dziewczyny które starają się robić kroki w dorosły tenis. Rywalki bardziej ogarnę i doswiadcżonę i w tym upatruje szanse powodzenia typu. Voracova typowa deblistka wiec sądzę że młode Czeski raczej bez szans w tym spotkaniu

 

Wynik: 0:2

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
By Gruby,

+50pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Halep S - Frech M

 

Typ: DW 2:0    Kurs: 1.67  STS 

 

Biorę taki kurs z pocałowaniem ręki.  Jak najbardziej uznania dla naszej rodaczki ale jednak Simona to dla niej zbyt wysokie progi. Nie widzę tu możliwości na inny wynik. Mam nadzieje ze Magda powalczy ślę na choćby seta chyba jej nie stać. 

 

Wynik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Przemo czy śledzisz ten turniej w Pradze ale Halep to gra na pół gwizdka, nie warto dawać 2:0 po takim kursie lepiej w over iść. Słabiutko wyglądała w poprzednich meczach, masa df'ów i niewymuszonych błędów, a Magda ma spokojny styl gry, przebija tylko na drugą stronę, rzadko kiedy gra bardziej agresywnie, tu będą długie wymiany i Halep sama się może wykończyć. Taki turniej to nie jest dla niej priorytet i kurs uważam za nie wart ryzyka, zwykła rozgrzewka przed poważniejszą częścią sezonu na mączce.

over 19.5 @1.98 :minus: Jednak bez szans z tym przebijaniem nawet na słabą Halep czyli ch**a się znam :afro: 

Edytowane przez Metakwalon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

French Open

 Krejcikova B - Pironkova T
Typ : 2
Kurs : 1.90  :minus:
Bukmacher : STS
Analiza :


Tak się zastanawiam skąd buki wytrzasnęły taki kurs na Bułgarkę no ale skoro dają to trzeba brać.
Tsvetana świetnie pokazała się po kontuzji na US Open. Myślę,że nie tylko ja przecierałem oczy jak grała zwłaszcza w meczu z Cornet gdy wygrała go grając praktycznie większą część meczu z odnowioną kontuzją. Czeszka myślę jest jednak dosyć anonimową zawodniczką i z Pironkovą w tak dobrej dyspozycji raczej nie powinna mieć szans. Kursy myśle wystawione dosyć przeszacowane dlatego pobieram bo do meczu powinny jednak iść w dół

 

Wynik: 2:1

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...