Skocz do zawartości

Prva Liga (Słowenia) i niższe ligi 2019/2020


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi


4jP8gqW1-2NSzaRMS.png

Prva Liga - Kolejka 26

07.06.2020 20:30

 

Domzale CABzwlwS-IFz2Lv86.png-v9py2TeM-2kXPb85r.png Maribor

 

Maribor wygra 1,90 Betfan:t::t::t:1:2

 

Zapraszam na spotkanie dwudziestej szóstej kolejki słoweńskiej Prva Ligi, pomiędzy Domzale a Mariborem. No i wreszcie po długiej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa do gry wraca liga słoweńska. Na pierwszys rzut starcie dziewiątej z czwartą drużyną ligi. Faworytem są goście którzy nadal liczą się w walce o lige europejską i jeżeli chcą tam zagrać na jesieni takie spotkania po prostu muszą wygrywać. Ciężkmo jest określić aktualną dyspozycję jednych i drugich bowiem spotkania towarzyskie nie zawsze w pełni ukazują aktualną formę. Przed przerwą w rogrywkach obie drużyny notował serię dwóch porażek z rzędu. Jednak patrząc już na historię bezpośrednich spotkań miedzy obiema ekipami, widać ewidentną dominację Mariboru, wystarczy tam spojrzeć na pięć ostatnich meczy gdzie cztery razy górą był właśnie Maribor a raz wygrywało Domzale. To też ja też stawiam tu na wygraną gości choć zdaje sobie sprawę, że po takiej przerwie każdy wynik jest tu możliwy.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

4jP8gqW1-2NSzaRMS.png

Prva Liga - Kolejka 31

03.07.2020 20:00

 

Domzale CABzwlwS-IFz2Lv86.png-AmugcQBr-hrhh4me3.png Tabor Sezana

 

Domzale wygra 2,24 Betfan:t::t::t:2:1

 

Zapraszam na spotkanie trzydziestej pierwszej kolejki słoweńskiej Prva Ligi, pomiędzy Domzale a Taborem Sezana. Bedzie to starcie drużyn z dolnych rejonów tabeli ósmej z siódmą drużyną ligi. Obie nadal nie są w stu procentach pewni utrzymania, więc jest to dość istotny mecz dla układu w tabeli. Domzale w porpzedniej kolejce ligowej pokonało na wyjeździe 1:0 Mura, Tabor Sezana w tym samym czasie tylko bezbramkowo zremisował u siebie z Bravo. Według bukmacherów minimalnym faworytem do wygranej są gospodarze i popieram to stwierdzenie. Domzale czują na plecach już oddech Triglav, którzy tracą do nich ledwie dwa punkty i ewentualna porażka bedzie bolesna w skutkach, to też sądzę, że podejdą do tego meczu mocno skupieni. Atut własnego boiska też będzie zdecydowanie na ich korzyść, bowiem na trzy ligowe starcia tutaj wygrali wszystkie trzy, dziś będzie podobnie.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4jP8gqW1-2NSzaRMS.png

Prva Liga - Kolejka 32

08.07.2020 18:00

 

Aluminij 4KkKX3Da-pt9rELFK.png-StfW46Fa-lUHXWKyj.png Bravo

 

Aluminij wygra 2,33 Betfan :n:1:2

 

Zapraszam na spotkanie trzydziestej drugiej kolejki słoweńskiej Prva Ligi, pomiędzy Aluminij a Bravo. Obie ekipy przystapią do tego meczu w zupełnie innych nastrojach. Aluminij w poprzedniej kolejce pokonał na wyjeździe 3:1 Rudar, z kolei Bravo uległ na własnym stadionie 1:2 Celje. Aluminij wciąż ma szanse na grę w europejckich pucharach ale muszą zacząć wygrywać bez zbędnych wpadek , jak chociażby dość niedawno z Tabor Sezana. Bravo ma już zbyt dużą stratę aby dogonić pierwszą trójkę w tabeli, bardziej powinni się skupić aby nie dogoniły ich drużyny z dołu tabeli. Historia bezpośrednich starć jest bardzo krótka ale za to korzystna dla Aluminij, który na trzy spotkania wygrał dwa, jedno remisując. Nie wiem czym buki sugerują się tnąc w sposób znaczący kursy na Bravo, chyba tylko tym, że Aluminij ostatnio grał słąbo na własnym boisku. Jednak tym razem będą według mnie górą.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Alibaba zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...