Skocz do zawartości

Puchar Grecji 2019/2020


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

AEK- Asteras 

gospodarze over 1,5

1,58

:t:2:0

 

Mecz rewanżowy 1/8 pucharu Grecji.W pierwszym spotkaniu 1:1, dzisiejsi gospodarze byli jednak ekipa przeważającą w tamtym spotkaniu. AEK to jedna z lepszych druzyn w kraju, która na swoim boisku dominuje większość rywali. W lidze mimo trzeciego miejsca mają sporą stratę do Olympiakosu i PAOKu, więc krajowy puchar to dla nich jedyna okazja na tytuł w tym roku. Goście w lidze walczą o utrzymanie, i to jest dla nich cel nadrzędny. W pierwszym spotkaniu obie drużyny wymieniły mniej więcej po pół składu względem pierwszej jedenastki, dzisiaj spodziewam się podobnych zabiegów, bowiem AEK jest po ciężkim meczu z Olympiakosem, a a Asteras jak już wspominałem gra o utrzymanie. Asteras przegrał ostatnie 4 spotkania w Atenach i sądzę że dzisiaj będzie podobnie, bo o takich piłkarzach jak Livaja czy Mantalos mogą tylko pomarzyć. Myślę że Aek od początku rzuci się na rywala i wybije im z głowy marzenia o awansie. Grałbym handi, ale że spodziewam się kilku rotacji, nie chcę się martwic o obronę, wolę over gospodarzy, który był przez nich pokrywany w ostatnich 8 z 10 spotkań.

Edytowane przez vicmackey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...