Skocz do zawartości

Allsvenskan (Szwecja) i niższe ligi 2020


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Alibaba changed the title to Allsvenskan (Szwecja) i niższe ligi 2020
  • 3 months later...

Dywizja 1-Norra

Orebro Syr-Taby 14.06.2020 godz.13.00. 1-0:n:

Typ:over 2.5 gola

Kurs:1.41

Bukmacher :Betclic

Rusza liga szwedzka .Ja wybrałem ten mecz i over 2.5 gola ponieważ obie ekipy lubią postrzelać gole.Gospodarze w ostatnich pieciu meczach u siebie  to cztery wygrane i jedna porażka i we wszystkich tych pieciu meczach padał over 2.5 gola a wyniki były 4-0,2-1,3-2,2-1 i porażka 1-2.Taby z kolei ostatnie dwa mecze wyjazdowe ligowe to wygrane 3-1 i 4-2.Mozna też sprobować zagrac over 3.5 gola lub czystą 1 na gospodarzy ale z racji tego že to pierwsza kolejka ja przystaje przy over 2.5 gola

Edytowane przez smika
Dodanie wyniku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fwHXZv97-OWTlzbPb.png

Allsvenskan - Kolejka 2

18.06.2020 19:00

 

Varbergs fPReo8Ca-6RF6Mj9m.png-WzUHAuCr-hMpgErXM.png Göteborg

 

Varbergs wygra 2,92 totolotek:n:1:2

 

Zapraszam na spotkanie drugiej kolejki szwedzkiej Allsvenskan, pomiędzy Varbergs a Göteborg. Będzie to starcie beniaminka z siódmą drużyną poprzedniego sezonu. Według buków to goście są właśnie faworytem tegoż spotkania i tu srogo mogą się przeliczyć. Varbergs w poprzedniej kolejce grając na wyjeździe pokonał aż 3:0 Helsigborg, co było niewątpliwie sporym zaskoczeniem, dlatego też nie lekceażyłbym ich. Goteborg w tym samym czasie przegrał u siebie 1:0 z Elfsborgiem, czym na pewno zawiedli swoich fanów. Obie drużyny w meczu o stawkę mierzyły się tylko raz w 2018 roku w pucharze Szwecji gdzie na stadionie Goteborgu górą byli gospodarze wygrywając róznicą jednej bramki. Na dzień dzisiejszy jednak forma gości jest zgoła daleka od oczekiwań, to też ja tu stawiam na kolejną niespodziankę i wygraną Varbergs, którzy pójdą za ciosem z pierwszej kolejki tym razem pokonując Goteborg.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norrkoping-Djurgarden 21.06.2020 godz.14.30. 3-0:minus:

Typ: obie strzelą

Kurs: 1.73

Bukmacher: Fortuna 

 

To dopiero trzecia kolejka ligi szwedzkiej.Gospodarze ten sezon zaczeli bardzo dobrze ,od dwoch wygranych u siebie z Kalmar 2-1 i na wyjezdzie z AIK Stockmol 4-1.Goscie natomiast jedna porażka u siebie 1-2 i wygrana na wyjezdzie 2-0.Patrząc na ich cztery ostatnie bezpośrednie pojedynki i obecną forme strzelecką śmialo można dać typ że obie strzelą a nawet zaryzykować remis w tym meczu ponieważ ich bezpośrednie mecze to wyniki 2-2,1-1,1-1,1-1. Ja jednak postanowiłem ostrożniej i ide w strone że obie strzelą

Edytowane przez smika
Dodanie wyniku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

KWdJ6CiD-nBOWCcze.png

Superettan - Kolejka 5

08.07.2020 19:00

 

Östers MPSeq4FG-CCKGtkg1.png-GKupH1dM-tzHYMPGi.png Orgryte

 

Orgryte wygra 3,02 totolotek:n:2:0

 

Zapraszam na spotkanie piątej kolejki szwedzkiej Superettan, pomiędzy Östers a Orgryte. Osters w poprzedniej kolejce ligowej zremisował 0:0 z Umeą, było to już ich drugie spotkanie bez wygranej. Orgryte w tym samym czasie wygrał u siebie 2:1 z AFC Eskilstuną. Na początku obecnego sezonu znacznie lepiej radzą sobie dzisiejsi gospodarze, którzy nie zaznali jeszcze porażki w porównaniu do dwóch przegranych gości. To też buki minimalnie faworyzują gospodarzy. Ja jednak osobiście pokuszę się tu o niespodziankę i wygraną gości.  Czemu sądzę, że tak może się stać a no już tłumacze, wystarczy spojrzeć na historię bezpośrednich starć na tym stadionie, widać tam wyraźnie zdecydowaną wyższość Orgryte które wygrał cztery z pięciu ostatnich meczy tutaj, jedno spotkanie remisując. Myślę, że warto jest tu spróbować pograć na nich mimo słabego poczatku sezonu w ich wykonaniu.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Elfsborg-Sirius 03.08.2020 godz.19.00  3-3:plus:

Typ; obie strzelą

Kurs; 1.62

Bukmacher; Betfan

 

Spotkanie 12 kolejki ligi szwedzkiej czwartej drużyny w tabeli z siódmą. Obie ekipy są na ogół bardzo skuteczne w ataku i dość często tracą bramki. Jestem zdania, że zaowocuje to otwartym widowiskiem ze sporą liczbą sytuacji podbramkowych co przełoży się na gole z obu stron.Gospodarze jeszcze nie przegrali u siebie notując bilans 2-3-0 a bramki 8-6 .Natomiast goście zanotowali do tej pory tylko jedną porażkę na wyjezdzie a bilans spotkan wyjazdowych to 2-2-1 w bramkach 5-3.Jedni i drudzy w ostatnich trzech meczach ligowych strzelali gole a ich ostatnie trzy bezpośrednie pojedynki to też bts na który dziś też liczę

Edytowane przez smika
dodanie wyniku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Norrkoping-Hacken 24.08.2020 godz.19.00  0-1:minus::minus:

Typ: over 2.5 gola

Kurs:1.63

Bukmacher: Betclic

 

Spotkanie czwartej drużyny w tabeli z szostą .Ekipa gosci traci zaledwie 1 pkt do Norrkopig.

Obie ekipy prezentują się w ostatnim czasie bardzo dobrze w ofensywie i w spotkaniach z ich udziałem pada wiele bramek.Typem będzie over 2.5 goli, który bardzo często pokrywany jest w meczach Norrkoping oraz Hacken. Ich ostatni bezpośredni pojedynek też zakonczył sie overem 2.5 gola i Hacken wygrał 2-1. Od pięciu sezonów przyjezdni u gospodarzy pokonali przynajmniej raz bramkarza rywali, ale za to druga strona odpowiadała przynajmniej dwukrotnie. Licze dziś na dobre widowisko w ktorym zobaczymy minimum trzy bramki

Edytowane przez smika
dodanie wyniku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...