Skocz do zawartości

Coupe de la Ligue - Puchar Ligi Francuskiej 2019/2020


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

G8ZfmFV1-EcSwnlo8.png

Puchar Ligi - Półfinał

21.01.2020 21:10

 

Lyon rytJfXyS-IRbzmzRB.png - Y91hQAzS-ruXbFOed.png Lille

 

Lyon wygra 2,00 Fortuna:n:2:2 wygrali dopiero po dogrywce, a bramkę wyrównyjącą stracili w 93 minucie :bz:

 

Zapraszam na spotkanie półfinałowe Pucharu Ligi francuskiej, pomiędzy Lyonem a Lille. Lyon jest ledwie jeden krok od ponownego zdobycia pucaru ligi, ostatni ra udało się im to w 2014 roku. Lyon w nowym roku jest póki co w fenomenalnej formie cztery mecze = cztery wygrane, w pucharze francji 7-0 z Bourg en Bresse i ostatnie 4-3 z Nantes, 3-1 w pucharze ligi z Brest oraz 2-1 w lidze z Bordeaux. Lille zanotowało w tym samym czasie trzy wygrane w pucharach i porażkę 1-0 w lidze z Dijon. Na chwilę obecną ja nie widzę innej opcji niż wygrana gospodarzy, którzy prezentują się wręcz wyśmienicie i nawet to, że nie wygrali z Lille od czterech lat czyli 2016 roku, nie zmieni mojego zdania. Jako, że ostatnie mecze Lyonu kończyły się overowo także i tego wieczoru możemy się spodziewać conajmniej 3 goli, więc typ na to jest jak najbardziej uwagi. Każdy inny wynik niż wygrana gospodarzy będzie dla mnie sporą niespodzianką. Warto brać póki kursy jeszcze nie poleciały ostro w dół.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olimpique Lyon - Lille 1:1

obie strzelą 1,91 :plus:

 

Półfinał Pucharu ligi. Lion podejmuje Lille. Stawiam, że obie drużyny strzelą przynajmniej po golu. Lyon ostatnio nie potrafi grać u siebie z Lille, nie wygrali bodajże 4 albo 5 spotkań z rzędu. Myślę, że w obu drużynach mogą być lekkie zmiany, myślę, że taki typ jest chyba najlepszym rozwiązaniem na mecz o taką stawkę.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G8ZfmFV1-EcSwnlo8.png

Puchar Ligi - Półfinał

22.01.2020 21:00

 

Reims zBBrdgYg-ppsUnwTt.pngEskJufg5-lIDJVsTo.png PSG

 

PSG wygra i powyżej 2,5 gola w meczu 1,79 Fortuna:t::t::t:0:3

 

Zapraszam na spotkanie półfinałowe Pucharu Ligi francuskiej, pomiędzy Reims a PSG. Podopieczni Thomasa Tuchela mają rachunki do wyrównania z Reims, gdyż w zeszłym roku dwa razy musieli uznać ich wyższość, w tym we wrześniu na własnym obiekcie tak więc czas się zrewanżować. A ewidentnie PSG jest w tym sezonie mega dominatorem czy to w lidze czy w pucharach. Sam fakt, że od jedenstaego listopada gdzie ulegli 2-1 Dijon, odnieśli aż trzynaście zwycięstw i dwa remisy zarówno w lidze, jak i pucharach pokazuje dobitnie w jak fenomenalnej dyspozycji są. Nie widzę innej opcji jak ich wygrana także dzisiaj. Tym bardziej, że Reims na początku roku mocno dołuje, bowiem porażka z Nimes czy remis z Amiens chluby nie przynoszą. W lidze PSG ma dzwudziesto puntową przewagę nad zajmującą ósmą lokatę druzyną Reims. Dodatkowym sapektem przemawiającym za gośćmi jest fakt, że w pięciu ostatnich meczach strzelili aż dwadzieścia bramek, tak więc siła w ataku jest ogormna, tak więc i dzisiejsze spotkanie powinno zakończyć się co najmniej z trzema bramkami.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Alibaba locked i unlocked this temat
  • Alibaba zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...