Skocz do zawartości

Champonship (Anglia) 2019/2020


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

pEKweI6j-4IXZGSgm.png

Championship - Kolejka 28

18.01.2020 13:30

 

QPR fyLxbkgl-E16IZRxA.png-rsvCPOh5-rwpSlbGs.png Leeds United

 

Leeds United wygra 1,78 Fortuna:n: 1:0

 

Zapraszam na spotkanie dwudziestej ósmej kolejki angielskiej Championship, pomiędzy Queens Park Rangers a Leeds United. Minimalnym faworytem na papierze są goście, choć od razu trzeba przyznac, że nowy rok zaczęli conajmniej słabo, bo remis i porażka chluby nie przynosi o punktach niewspominając. Gospodarze w tym samym czasie zanotowali jedną wygraną i jedną porażką. Patrząc na ostatnie pięć bezpośrednich starć trzy razy górą byl piłkarze Leeds a dwa razy QPR. Co ciekawe QPR wygrało tylko pięć z czternastu meczy na własnym obiekcie w tym sezonie, a Leeds przegrało tylko trzy ze swoich czternastu wyjazdowych spotkań. W związku ze słabą formą na własnych śmieciach QPR ma marne szanse na ugranie czegokolwiek z drugą drużyną ligi. Tak więc Leeds powinni kotrolować grę i odnieść kolejne zwycięstwo, gdyż ostatnie ich wyniki były, nie oszukumy się zdecydowanie poniżej oczekiwań. Stawiam na wygraną Leeds United. Mecz ropozcznie się o godzinie 13:30.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pEKweI6j-4IXZGSgm.png

Championship - Kolejka 28

18.01.2020 16:00

 

Swansea UJau1IZA-vFboEdAR.png - rJbY6hCr-SY9unYvf.png Wigan

 

Swansea wygra 2,00 Fortuna:t::t::t:2:1

 

Zapraszam na spotkanie dwudziestej ósmej kolejki angielskiej Championship, pomiędzy Swansea a Wigan. Faworytem jest oczywiście drużyna Swansea, która aspiruje do walki o awans do Premier League, w zupełnie innej sytuacji jest drużyna Wigan, która jest jednym z głównych kandydatów do spadku po tym seoznie. Gospodarze mocno rozczarowali w ostatnim spotkaniu gdzie tylko zremisowali z Dardiff a takie mecze powini wygrywać. W tym samym czasie Wigan odniósł kolejną porażkę na własnym obiekcie z ekipą Bristol City. Łabędzie są niepokonane w czterech ostatnich meczach u siebie tak więc dziś będzie podobnie. Choć wigan ostatnimi czas przerwał passę trzynastu meczy bez wygranej pokonując ekipę z Birmingham to nie sądzę aby dziś zagrali jakoś dobrze i zdobyli choćby punkt. Swansea prawodpobnie będzie grała dość zachowawczo i jeżeli strzelą pierwsi gola to w polu karnym zaprkuje autobus i będą bronić do końca wyniku, jednak trzy punkty to trzy punkty nie ważne w jaki sposób, w ostatecznym rozrachunku liczą się tak samo jak zdobyte po zaciętej walce.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pEKweI6j-4IXZGSgm.png

Championship - Kolejka 28

20.01.2020 21:00

 

West BromzDuImRwS-hUScfdXD.png - W4N0OQZA-jPU1meWN.pngStoke

 

 West Brom wygra 1,81 Fortuna:n:0:1

 

Zapraszam na spotkanie dwudziestej ósmej kolejki angielskiej Championship, pomiędzy West Brom a Stoke. Bedzie to starcie lidera rozgrywek z dwudziestą pierwszą druzyną ligi. West Brom złapał ostatnio wyrażną zadyszkę bowiem cztery remisy i porażka nie jest jakimś chlubnym osiągnięciem. Stoke w tym samym czasie mocno w kratke dwie wygrane, dwie porażki i remis. Patrząc na historię bezpośrednihc starć od razu rzucają się w oczy trzy wygrane West Brom w ostatnich starciach, co jak co dziś mogą to powtórzyć, dodatkowo powinni wrócić na zwycięską ścieżkę. West Brom nie może sobie pozwolić na kolejne wpadki jeżeli marzy o powrocie do Premier League a już przed rokiem byli bardzo blisko żeby tego dokonać. W tym roku idzie im lepiej i mimo tej zadyszki dalej prowadzą w Championship jednakże ewentualne dalsze wpadki mogłyby być bolesne w skutkach. Tak więc liczę, że dziś się przełamią a są ku temu bardzo duże szanse.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pEKweI6j-4IXZGSgm.png

Championship - Kolejka 29

22.01.2020 20:45

 

Charton ba3RUOf5-4Op0YLXc.pngnaaAVOzB-fcuGVCfD.png Fulham

 

 Fulham wygra 1,82 Fortuna:n:0:0

 

Zapraszam na spotkanie dwudziestej dziewiątej kolejki angielskiej Championship, pomiędzy Charltonem a Fulhamem. Fulham czyli spadkowicz z Premier League nie powinien dziś mieć najmniejszych problemów z pokonaniem beniaminka Charlton z League One. Charlton w poprzedniej kolejce na wyjeździe uległ 2-1 ekipie Preston, mimo to, że prowadzili już od piątej minuty dali się jednak wypunktować. Fulham w tym samym czasie pokonał 1-0 u siebie ekipę Middlesbourgh. Goście są w formie w tym roku wygrali trzy z czterech rozegranych meczy, Charlton z kolei przegrał trzy z czterech rozgranych spotkań więc są na zupełnie innym biegunie jeżeli chodzi o formę. Fulham wygrał dziewięć z dwunastu bezpośrednich potyczek i dziś zapewne dołożą kolejną wygraną. Co więcej Charlton wygrało z nimi ostatni raz aż szesnaście lat temu. Dodatkowym aspektem przeważającym za Fulhamem jest plaga kontuzji w Charlton, gdzie nie wystąpią Bonne, Leko i zapewne Amos, Aneke, Cullen, Field, Lapslie, Page oraz Taylor, wprawdzie u gości nie zobaczymy Mitrovica co jest jakimś osłabieniem ale poza nim nie ma już większych osłabień. Goscie mocno aspirują do powrotu do Premier League, więc takie spotkania muszą wygrywać i każdy inny wynik będzie dziś niewątpliwie niespodzianką.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pEKweI6j-4IXZGSgm.png

Championship - Kolejka 29

25.01.2020 116:00

 

StokeW4N0OQZA-jPU1meWN.png - UJau1IZA-vFboEdAR.pngSwansea

 

Stoke wygra 1 2,06 Fortuna:t::t::t:2:0

 

Zapraszam na spotkanie dwudziestej dziewiątej kolejki angielskiej Championship, pomiędzy Stoke a Swansea. Stoke notuję delikatny progres czego efektem jest, że nie donzali porażki w ostatnich czterech meczach u siebie. Swansea ostatni raz na tym stadionie wygrała w 2001 roku czyli dziewiętnaście lat temu nie sądzę aby miało się to dziś zmienić. Stoke w ostatniej kolejce pokonało 1-0 na wyjeździe West Brom więc przystąpią do dzisiejszego meczu w dobrych nastrojach. Z drugiej strony Swansea również wygrała swój mecz 2-1 z Wigan na własnym obiekcie. Co ciekawe gospodarze strzelali tu dwie lub więcej bramek w czterech z  pięciu ostatnich meczach tutaj. Biorąc pod uwagę ten fakt możemy się spodziewać, że padnie tu over 2,5, więc też taki typ jest warty uwagi. Ja osobiście jednak stawiam na wygraną Stoke, gdzie bardzo potrzeba im punktów a u siebie grają znacznie lepiej.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pEKweI6j-4IXZGSgm.png

Championship - Kolejka 29

28.01.2020 20:45

 

Leeds United rsvCPOh5-rwpSlbGs.png- C8aMqcXg-Ey1P2xOD.png Millwall

 

Leeds United wygra 1,53 Fortuna:t::t::t:3:2

 

Zapraszam na spotkanie dwudziestej dziewiątej kolejki angielskiej Championship, pomiędzy Leeds United a Millwall. Minimalnym faworytem tego starcia są gospodarze którzy obecnie zajmują drugą lokatę w lidze, goście są na ósmej pozycji i tracą do nich osiem punktów. Leeds jest ostatnio w lekkim kryzysie bowiem poniosło dwie porażki z rzędu w lidze najpierw 0-2 z Scheffield Wed u siebie, by w ostatniej kolejce przegrać 1-0 na wyjeździe z QPR. Millwall w tym samym czasie bezbramkowo zremisowało na wyjeździe ze Stoke oraz pokonało u siebie 2-0 Reading. Leeds u siebie przegrał tylko dwa mecze w tym sezonie Championship, z kolei Millwall wygrało tylko trzy na wyjeździe. Wiele wskazuje właśnie na to, że Leeds przełamie tą swoją gorszą passę i odniesie zwycięstwo bo kiedy jak nie u siebie przy wsparciu własnych kibiców. Choć zdaję sobie sprawę, że nie będzie to łatwe zadanie. Mimo to stawiam na wygraną gospodarzy. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:45.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pEKweI6j-4IXZGSgm.png

Championship - Kolejka 30

01.02.2020 16:00

 

Fulham naaAVOzB-fcuGVCfD.png- 6eaU1ug5-prCa8Kcn.pngHuddersfield

 

Fulham wygra 1,70 Fortuna:t::t::t:3:2

 

Zapraszam na spotkanie trzydziestej kolejki angielskiej Championship, pomiędzy Fulhamem a Huddersfield. Fulham w porzedniej kolejce bezbramkwo zremisował z drużyną Charlton, tym samym przerywając serię trzech wygranych z rzędu. Huddersfield w tym samym czasie ledwo wygrał 2-1 z Hull City strzelając bramkę w 95 minucie. Fulham wygrał sześć z ośmiu poprzednich meczy na własnym boisku. Gospodarze walczą o awans do Premier League i takie mecze po prostu muszą wygrywać. Z drugiej strony Huddersfield tylko nieznacznie jest na d strefą spadkową, także punkty dla nich też są bardzo cenne. Historia bezpośrednich starć obu drużyn na tym stadionie jest zdecydowanie na korzyść Fulhamu którzy wygrali pięć z sześciu spotkań, jedno remisując. Podsumowując stawiam na wygraną gospodarzy.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pEKweI6j-4IXZGSgm.png

Championship - Kolejka 31

07.02.2020 20:45

 

Bristol City MkAAqpGG-QaK75SYK.png - KSNoT4h5-h6QdLSu6.pngBirmingham

 

Bristol City wygra 2,30 STS:n:1:3

 

Zapraszam na spotkanie trzydziestej pierwszej kolejki angielskiej Championship, pomiędzy Bristol City a Birmingham. Bristol City w poprzedniej kolejce ligowej pokonał 1-0 na wyjeździe drużynę QPR, notując tym samym już trzecią wygraną z rzędu. Birmingham w tym samym czasie pokonało u siebie 2-1 ekipę Nottigham. Dzięki tej wygranej zakończyli oni serię trzech remisów z rzędu. Birmingham w tym sezonie na wyjeździe gra fatalnie do tej pory udało im się wygrać tylko cztery razy co nie wróży im też nic dobrego na dzisiaj. Bristol natomiast jest ostatnio w gazie i pewnie już realnie patrzą na możliwość nawet bezpośredniego awansu, gdzie do pierwszej dwójki tracą tylko pięć punktów. Jedynym minusem na niekorzyść dla gospodarzy jest historia bezpośrednich starć gdzie Bristol wygrał tylko jedno spotkanie, jedno zremisował i aż sześć przegrał. Jednakże tym razem to gospodarze powinni być górą a są ku temu spore szanse.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pEKweI6j-4IXZGSgm.png

Championship - Kolejka 32

11.02.2020 20:45

 

BlackburnvRmKVWEa-fcuGVCfD.png -jL2Nk4Fa-GbQnOewR.png Hull City

 

Poniżej 2,5 gola w meczu 1,90 STS:n:3:0

 

Zapraszam na spotkanie trzydziestej drugiej kolejki angielskiej Championship, pomiędzy Blackburn Rovers a Hull City. Mało kto przypuszczał przed rozpoczęciem seoznu, że Blackburn będzie bliżej gry o awans niżeli bronieniem się przed spadkiem, dziś mierza się z Hull kolejnym zespołem ze środka tabeli. Buki faworyzują gospodarzy co nie może dziwić bowiem u siebie przegrali oni w tym sezonie tylko trzy mecze, sześć remisując i siedem wygrywając. Tygrysy notują obecnie serię sześciu meczy bez wygranej we wszystkich rozgrywkach, do tego stracili aż dwanaście bramek przy ledwie czterech strzelonych co jest niewątpliwie fatalnym wynikiem. Blackburn w tym samym czasie zanotował dwie wygrane, dwa remisy i dwie porażki więc też bez rewelacji ale jednak znacznie lepiej niżeli ich przeciwnicy. W Blackburn ostatnio dobrą formą strzelaecką popisuje się Adam Armstrong który zdobył trzy gole w ostatnich pięciu meczach. Jeżeli chodzi o bezpośrednie starcia to na pięć ostatnich meczy trzy razy wygrywał Blackburn i dwa razy górą było Hull. Według mnie ten mecz mocno zalatuje mimo wszystko remisem, jednak osobiście stawiam, że zbyt wielu goli tu nie ujrzymy.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pEKweI6j-4IXZGSgm.png

Championship - Kolejka 32

12.02.2020 20:45

 

Millwall C8aMqcXg-Ey1P2xOD.png-naaAVOzB-fcuGVCfD.png Fulham

 

Fulham wygra 2,48 Fortuna:n:1:1

 

Zapraszam na spotkanie trzydziestej drugiej kolejki angielskiej Championship, pomiędzy Millwall a Fulham. Millwall w poprzedniej kolejce przegrał u siebie 2-0 z West Brom, był to już czwarty z rzędu ich mecz bez wygranej. Jak widać dopasł ich lekki kryzys, można się spodziewać, że dziśc też będą mieli spore problemy. W tym samym czasie Fulham pokonał 1-0 na wyjeżdzie Blackburn, była to już ich druga wygrana z rzędu. Jeżeli Fulham dalej utrzyma dobrą dyspozycję to bez problemu powinien znaleźć się na conajmniej drugiej pozycji na koniec sezonu, czyli wywalczyć bezpośredni awans do Premier League. Co od histroi bezpośrednihc starć to na osiem meczy Fulham wygrał sześć raz zreisował i raz górą było Millwall. Tak więc widać kto tu ma decydowaną przewagę i jest moim faworytem do wygranej. Podusmowując stawiam na wygraną Fulham, którzy na chwilę obecną są w znacznie lepszej formie niżeli ich przeciwnicy.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pEKweI6j-4IXZGSgm.png

Championship - Kolejka 33

14.02.2020 20:45

 

Hull City jL2Nk4Fa-GbQnOewR.png-UJau1IZA-vFboEdAR.png Swansea City

 

Hull City wygra (zakład bez remisu) 2,33 totolotek 4:4 :zwrot:

 

Zapraszam na spotkanie trzydziestej trzeciej kolejki angielskiej Championship, pomiędzy Hull City a Swansea City. Hull City notuje spory spadek formy, można by nawet rzec, że grają fatalnie a wysatrczy spojrzeć, iż nie wygrali od sześciu spotkań. W poprzedniej kolejce przegrali na wyjeździe 3-0 z Blackburn. Swansea też gra w kratkę przeplatając lepsze mecze ze słabszymi, w poprzedniej kolejce bezbramkowo zremisowali z QPR. Historia bezpośrednich starć na tym stadionie jest zdecydwoanie na korzyść gospodarzy, gdzie wsytarczy przytoczyć, iż wygrali ostatnie cztery mecze z rzędu ze Swansea. Po bardzo słabych występach mało kto oczekuje wygranej od Hull City ja jednak mam wrażenie, że przełamią się w tym spotkaniu. Jednak chyba bym nie zaryzykował na zdecydowaną wygraną, poszedłbym bardziej zachowawczo typem na nich bez remisu, gdzie w razie co mamy zwrot.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

pEKweI6j-4IXZGSgm.png

Championship - Kolejka 36

02.03.2020 20:45

 

Middlesbrough Ongu1qAr-rBodzytr.png-QkRJwBZA-QNQA5JZi.png Nottingham

 

Poniżej 2,5 gola w meczu 1,70 Fortuna:n:2:2

 

Zapraszam na spotkanie trzydziestej szóstej kolejki angielskiej Championship, pomiędzy Middlesbrugh a Nottingham Forrest. Middlesbourgh w poprzedniej kolejce przegrał na własnym stadionie 0-1 z Leeds United, po bramce Mateusza Klicha. Gospodarze grają na początku roku bardzo słabo, wystarczy tylko odnotować, że w tym czasie ywgrali tylko jedno spotkanie. Drużyna gospodarzy, mając trzydzieści siedem punktów, jest na skraju strefy spadkowej i nie znajduje się w niej, tylko dzięki różnicy bramek. Z drugiej strony Nottingham w poprzedniej kolejce pokonał na wyjeździe 1-0 Cardiff City. Nottingham jest na dobrej drodze w walce o awans do Premier League w tej chwili znajdują się na czwartej pozycji ze stratą ledwie dziewięciu punktów do drugiego miejsca, więc jak najbardziej dalej liczą się w walce. Na dzień dzisiejszy mimo wszystko ciężko jest tu wskazać kto wygra to spotkanie, dlatego też skupiam się tu na tym, iż nie padnie więcej niż dwie bramki a są ku temu duże szanse bo ich ostatnie mecze w lidze były raczej underowe.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

pEKweI6j-4IXZGSgm.png

Championship - Kolejka 38

20.06.2020 13:30

 

Fulham naaAVOzB-fcuGVCfD.png-bBj3NWfM-lA7FdEU9.png Brentford

 

Fulham wygra 3,00 LV BET:n:0:2

 

Zapraszam na spotkanie trzydziestej szóstej kolejki angielskiej Championship, pomiędzy Fulhamem a Brentford. Kolejne rozgrywki wracają do życia, na pierwszy rzut starcie trzeciej z czwartą drużyną ligi. Oba zespoły ostro walczą o awans do Premier League, w chwili obecnej to Fulham jest ciut bliżej drugiego miejsca w lidze premiowanego bezposrednim awansem bez konieczności rozgrywania baraży. Ciężko jest stwierdzić w jakiej formie będą jedno i drudzy, przed pandemią Fulham zremisował na wyjeździe 1:1 z Bristolem City, natomiast Brentford pokonał u siebie aż 5:0 Sheffield Wed, jednak miejmy na uwadze, że było to przeszło trzy miesiące temu. Historia bezpośrednich starć jest bardziej korzystna dla gości, to też widać wyraźnie po ruchach buków, którzy mocno jadą w dół z kursami na nich. Niemniej jednak w moim odczuciu to Fulham okaże się w tym starciu minimalnie lepszy, mocnym atutem dla nich jest gra właśnie u sibie, gdzie w chwili obecnej mają najlepszy bilans w lidze. Wiadomo Championship rządzi się swoimi prawami, więc tak na dobrą sprawę każdy wynik jest tu mozliwy.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Brentford-Wigan 04.07.2020 godz.16.00  3-0:minus:

Typ: obie strzelą

Kurs: 2.03

Bukmacher: Fortuna

 

Spotkanie trzeciej drużyny z czternastą .Gospodarze to faworyt tego spotkania a takze kandydat do awansu do Premier League ale narazie traci piec punktow do miejsca premiowanego awansem lub ostatecznie potyczka w play-off.Obie ekipy w ostatnich meczach imponują formą bowiem obie w ostatnich meczach zaliczyly cztery wygrane i jeden remis (Brentford wliczając puchar Angli) i z taką formą stać obie że dziś strzelą bramki

Edytowane przez smika
Dodanie wyniku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

pEKweI6j-4IXZGSgm.png

Championship - Kolejka 45

17.07.2020 18:30

 

Huddersfield 6eaU1ug5-prCa8Kcn.png-zDuImRwS-hUScfdXD.png West Brom

 

West Brom wygra 1,72 Betclic :n: 2:1

 

Zapraszam na spotkanie czterdziestej piątej kolejki angielskiej Championship, pomiędzy Huddersfield a West Brom. Huddersfield obecni zajmuje dzudzieste miesjce w tabeli i ma minimalną trzypunktową przewagę nad strefą spadkową. West Brom Stoi przed realną szansą na powrót do Premier League w chiwili obecnej są na drugim miejscu ze stratą pięciu punktów do Leeds oraz minimalną przewagą jednego punktu nad trzecim w tabeli Brentford, które notuje już serię pięciu wygranych z rzędu więc West Brom nie może sobie pozwolić na jakąkolwiek stratę punktową, bo może się ona okazać bolesna w skutkach. Oba zespoły w poprzedniej kolejce ligowej podzieliły się punktami, Huddersfield zremisował bezbramkowo na wyjeździe z Sheffield Wed, natomiast West Brom również bezbramkowo  na własnym stadionie podzielił się punktami z Fulhamem. Historia ostatnich bezpośrednich starć obu ekip jest wyrównana na pięć potyczek dwa razy wygrali gospodarze, dwa razy goście i raz padł remis. Stawiam tu na wygraną West Brom choć na pewno Huddersfield łatwo nie odpuści.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...