Skocz do zawartości

2. Fußball-Bundesliga 2019/2020


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

4pb7alTp-zeyyswkk.png

2. Bundesliga - Kolejka 19

28.01.2020 18:30

 

BielefeldjXtrQQFG-6XlDe17l.png -nyouWtil-Ak3zFX7R.png Bochum

 

Arminia Bielefeld wygra 1,80 totolotek :t::t::t:2:0

 

Zapraszam na spotkanie dziewiętnastej kolejki niemieckiej 2 Bundesligi pomiędzy Arminią Bielefeld a VFL Bochum. Arminia dość pewnym krokiem zmierza po awans do Bundesligi. Bielefeld w poprzedniej kolejce ulegli na wyjeździe aż 3-0 drużynie St. Pauli. Bochum w tym samym czasie uległ 2-3 u siebie z Regensburgiem. Goście w tym seoznie wygrali tylko jeden mecz na wyjeździe i są jedną z najgorszych dru żyn pod tym względem. Warto też wspomnieć, że Bochum podczas trzech ostatnich wizyt poniosło tu trzy porażki, tak więc wiele wskazuje, że dziś będzie tak samo. Arminia musi takie spotkania z przeciwnikami z dołu tabeli wygrywać chcąc realnie myśleć o awansie bo ostatnimi czasy zdarzały im się wpadki i remisy, pora na przełamanie i pwrót na zwycięskie tory. Tak więc stawiam na wygraną gospodarzy. Mecz ropocznie się o godzinie 18:30.

 

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4pb7alTp-zeyyswkk.png

2. Bundesliga - Kolejka 19

29.01.2020 18:30

 

Stuttgartx0YB6veM-Gp7OHZN8.png - pEIoHCil-C63jp75i.pngHeidenheim

 

Stuttgart wygra 1,61 totolotek:t::t::t:3:0

 

Zapraszam na spotkanie dziewiętnastej kolejki niemieckiej 2 Bundesligi pomiędzy VFB Stuttgart a FC Heidenheim. Bardzo ciekawe starcie trzeciej z czwartą drużyną ligi. Minimalnym faworytem są gospodarze, jest to pierwsze spotkanie po przerwie zimowej i tak na dobrą sprawę, wszystko może się tu wydarzyć. Przed przerwą Stuttgart złapało lekką zadyszkę notując dwa remisy z rzędu w tym ostatnio 2-2 z Hannoverem. Gospodarze grając u siebie przegrali w tym seoznie tylko dwa razy, notując przy tym siedem wygranych, goście natomiast na wyjeździe odnieśli ledwie dwie wygrane, cztery remisy i dwie porażki czyli bez rewelacji.  Obie drużyny będą na pewno zdeterminowane po przerwie zacząć od wygranej, jednak w moim mniemaniu to Stuttgart jest w tej lepszej sytuacji a jak będzie przekonamy się po godzinie 18:30.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamburg- Norymbergia

1

1,6

:t:

Hamburg jest po 4 wpadkach z rzędu, jednak cały czas trzyma się w czołówce (3 miejsce) i jest jednym z faworytów do awansu. Ostatnio mieliśmy chwilę przerwy w rozgrywkach Bundesligi, HSV w tym czasie pograł towarzysko, szału nie zrobił, bowiem bilans 1-1-2. Dzisiaj jednak świetna okazja na przełamanie, bowiem przyjeżdża będąca w strefie spadkowej Norymbergia. Dlaczego uważam że gospodarze się przełamią?

1. W tych ostatnich nieudanych kolejkach, w każdym spotkaniu Hamburg miał przewagę w ilości strzałów, wykreowanych sytuacji, czy posiadaniu piłki.

2. Na jesień w drugiej kolejce, w spotkaniu wyjazdowym HSV rozbiło Norymbergie 4:0

3.W Norymberce sporo urazów, nie zagrają Sorg, Valentini, Medeiros, i Behrens, są to istotni zawodnicy bloków obrony i pomocy. HSV takich problemów nie ma, bowiem z ważnych graczy kontuzjowany jest tylko Martin Harnik. Co prawda chłop jest w bardzo dobrej formie, ale wierzę że brak jednego gracza to rzecz z którą zespół marzący o powrocie do 1 Bundesligi sobie poradzi.

 

 

Edytowane przez vicmackey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4pb7alTp-zeyyswkk.png

2. Bundesliga - Kolejka 19

30.01.2020 20:30

 

Hamburger SV vy7iqCwS-Umm0PjjU.png -rNxwlyGG-YafhBXYt.png Nurnberg

 

Hamburger wygra i poniżej 3,5 gola w meczu 2,32 frotuna:n:4:1

 

Zapraszam na spotkanie dziewiętnastej kolejki niemieckiej 2 Bundesligi pomiędzy Hamburger SV a Nurnbergiem. Bedzie to starcie skrajnych srużyn ligi z jednej strony trzecie w lidze HSV a zdrugiej siedemnaste Nurnberg. Hamburger w poprzedniej kolejce zremisował 2-2 z Darmstadt co było na pewno rozczarowaniem. Z drugiej strony Nurnberg wygrał ostatnio 2-0 z Dresden, co poniekąd poprawiło nieco, ich słabą sytuację w ligowej tabeli. Norymberga nie wygrała w delegacji od czasu zwycięstwa 4-0 z Hannoverem pod koniec wrześnie ubiegłego roku, dla porównania HSv potknął się tylko raz w ostatnich ośmiu spotkaniach tutaj. Ich ostatnie dwa bezpośrednie starcia to dwie wygrane Hamburgera sądzę, że dziś powinno być podobnie, dodatkowo wątpię aby padło tu dużo bramek a wręcz przeciwnie spodziewam się niskiego wyniku coś w stylu 1-0 bądź 2-0. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:30.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4pb7alTp-zeyyswkk.png

2. Bundesliga - Kolejka 20

31.01.2020 18:30

 

Erzgebirge Aue xxzUuixS-8KLDrEjh.png- jXtrQQFG-6XlDe17l.png Arminia Bielefeld

 

Bielefeld wygra 2,00 Fortuna:n:0:0

 

Zapraszam na spotkanie dwudziestej kolejki niemieckiej 2 Bundesligi pomiędzy Erzgebirge Aue a Arminią Bielefeld. Aue w ubiegłym tyodniu przerała 1-0 na wyjeździe z Wehen mimo, że w tym spotkaniu mieli dwa razy więcej goli niżeli ich przeciwnicy jednak nie przyniosło to zamierzonego skutku, Arminia w tym samym czasie pokonała u siebie 2-0 Bochum. Arminia pewnym krokiem zmierza po awans do Bundesligi i jeżeli nie spuszczą z tonu jak najbardziej się im to uda. Co ciekawe Bielefeld grają na wyjeździe lepiej niżeli na własnym boisku do tej pory w delegacjach przegrali tylko raz, raz remisując i wygrywając aż siedem spotkań co jest całkiem dobrym prognostykiem na ten mecz. Z kolei Aue w tym sezonie grając u siebie jeszcze nie przegrało tak więc zapowiada nam się bardzo zacięta i zarzem wyrównana potyczka. Jednakże patrząc na aktualną formę to jednak Arminia w tym starciu powinna być górą.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4pb7alTp-zeyyswkk.png

2. Bundesliga - Kolejka 20

01.02.2020 13:00

 

St. Pauli QZX02wCr-4W0TfhRH.png- x0YB6veM-Gp7OHZN8.pngStuttgart

 

Stuttgart wygra 1,96 totolotek:n:1:1

 

Zapraszam na spotkanie dwudziestej kolejki niemieckiej 2 Bundesligi pomiędzy St. Pauli a Stuttgartem. W zeszłym sezonie Stuttgart spadł z Bundesligi i w tym roku mają postawiony cel aby od razu wrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej, gdziew chwili obecnej są na dobrej drodze any to osiągnąć bowiem zajmują trzecie miejsce, cztery punkty za liderem Arminią, która wczoraj się potknęła remisując, tak więc trzeba to wykorzystać. Stuttgart jest zdecydowanym faworytem i trudno się z tym nie zgodzić bowiem na osiem bezpośrednich starć z St. Pauli wygrali... aż osiem! Tak więc jest to przytłaczająca statystyka. W poprzedniej kolejce ligowej St. Pauli przegrało na wyjeździe 3-0 z ekipą Furth, Stuttgart natomiast zdominował i pokonał 3-0 u siebie ekipę Heidenheim. Co więcej goście nie zazanali goryczy porażki od czterech spotkań i nie sądzę aby miało się to zmienić dzisiaj. Stawiam zdecydowanie na wygraną Stuttgartu.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4pb7alTp-zeyyswkk.png

2. Bundesliga - Kolejka 21

08.02.2020 13:00

 

Hamburger SV vy7iqCwS-Umm0PjjU.png-69eisaGG-nBKHsY5b.png Karlsruher

 

Hamburger SV wygra i powyżej 2,5 gola w meczu 1,67 Fortuna :n:2:0:bz:

 

Zapraszam na spotkanie dwudziestej pierwszej kolejki niemieckiej 2 Bundesligi pomiędzy Hamburgerem SV a Karlsruherem. Hamburger jest mocno zdeterminowany do awansu do Bundesligi i póki co po dwudziestu kolejkach wykonali kawał dobrej roboty obecnie zajmują drugą pzoycję w tabeli ze strartą ledwie punktu do lidera z Bielefeld, poz tym mają najlepszy atak i najlepszą obronę w lidze. Nowy rok piłkarze HSV rozpoczęli dwoma zwyciestwami najpierw 4-1 u siebie z Nurnberg a następnie na wyjeździe 3-1 z Bochum. Karlsruher w tym samym czasie poniósł dwie porażki 1-0 z Dresden i 2-0 z Kiel. Jeżeli chodzi o bezpośrednie starcia na tym stadionie to dwa z ostatnich trzech meczy wygrywał Hamburger i sądzę, że dziś też powinni spokojnie wygrać, a patrząc na ich dobrą formę strzelecką to sądż, że powinno paść conajmniej trzy bramki, tak więc over jest tu też jak najbardziej fajną opcją do gry.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4pb7alTp-zeyyswkk.png

2. Bundesliga - Kolejka 22

14.02.2020 18:30

 

St. Pauli QZX02wCr-4W0TfhRH.png-hKpC3M9r-KYTatl79.png Dresden

 

St. Pauli wygra 1,95 Fortuna :n:0;0

 

Zapraszam na spotkanie dwudziestej drugiej kolejki niemieckiej 2 Bundesligi pomiędzy St.Pauli a Dresden. Będzie to starcie drużyn z dolnych rejonów tabeli. Goście są najgorszą drużyną w lidze i jak widać pewnym krokiem zmierzają do trzeciej ligi, wprawdzie gospodarzom nie idzie dużo lepiej bo są ciut nad strefą spadkową to jednak oni będą faorytami w tym spotkaniu. St.Pauli w poprzedniej kolejce przegrał 2-1 na wyjeździe z Kiel, co było sporym zaskoczeniem bo tydzień wcześneij spisali się dobrze i zremisowali ze Stuttgartem. Dresden w tym samym czasie przegrał u siebie 2-3 z Darmstadt, po bardzo zaciętej walce. Historia bezpośrednich starć na tym stadionie jest zdecydwoanie na korzyść gospodarzy którzy do tej pory wygrywali cztery razy i notowali cztery remisy, Drezno ani razu nie potrafiło wygrać. Podsumowując stawiam na St.Pauli, które powinno być minimalnie lepsze.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Arminia Bielefeld-Osnabrück   17.05.2020 godz.13.30   1-1
typ:1
kurs:1,72
Fortuna
Po przerwie spowodowanej epidemią wraca 2 liga niemiecka
Druzyna Arminia Bielefeld,gospodarz i faworyt meczu,wysoka forma.1 miejsce w tabeli ligowej.Długa seria meczu bez porażki aż 7 .Ostatnie 4 mecze domowe wygrane
Druzyna Osnabrück,slaba forma,seria meczy bez zwyciestwa.12 miejsce w tabeli ligowej i nie widze tu innej opcji jak porażka gosci.

 

1-1 .Arminia remisuje na własne życzenie tracąc gola w 94 minucie

 

Edytowane przez smika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

4pb7alTp-zeyyswkk.png

2. Bundesliga - Kolejka 28

26.05.2020 18:30

 

Greuther Fuerth b17q7fAr-4dnK4mIO.png-v59bz2Fa-4jmDWoNf.png VFL Osnabruck

 

Greuther Fuerth wygra 2,15 Fortuna:n:0:2

 

Zapraszam na spotkanie dwudziestej ósmej kolejki niemieckiej 2 Bundesligi pomiędzy Greuther Fuerth a VFL Osnabruck. Furth pomimo strzelenia 39 bramek w 26 spotkaniach, stracili ich aż 35. Z pewnością spowoduje to spory ból głowy dla Stefana Leitla mając na uwadze grę w obronie jego zespołu, ale mimo to nadal będą faworytami do wygrania w starciu z Osnabruck. Greuther Fuerth jest niepokonany w ostatnich czterech meczach, gdzie zanotowali trzy remisy i wygraną. Z dotychczasowych dziesięciu zwycięstw Fuerth w sezonie, aż siedem z nich padło na własnym boisku. Ponadto gospodarze przegrali tylko cztery z trzynastu meczy u siebie. Osnabruck nie wygrał w poprzednich dziewięciu spotkaniach, notując pięć porażek i cztery remisy. Tak słaba dyspozycja gości jest idealnie na rękę dla gospodarzy, którzy będą w pełni zdeterminowani do zdobycia trzech oczek. Jak dla mnie nie widzę tu innej możliwości niżeli wygrana gospodarzy.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

4pb7alTp-zeyyswkk.png

2. Bundesliga - Kolejka 26

03.06.2020 18:30

 

Hannover IXGhyAcM-pU0JrdFp.png-hKpC3M9r-KYTatl79.png Dresden

 

Hannover wygra 1,73 Fortuna:t::t::t:3:0

 

Zapraszam na zaległe spotkanie dwudziestej szóstej kolejki niemieckiej 2 Bundesligi pomiędzy Hannoverem a Dresden. Hannover spadł z bundesligi w poprzednim sezonie i zapewne bardz chcieli jak najszybciej wrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej w niemczech, jednak na tą chwilę nie widzę najmniejszych szans aby miało się im to udać. Hannnover w poprzedniej kolejce dość nieoczekiwanie przegrał na wyjeździe aż 3:1 z Sandhausen. Dresden w tym samym czasie uległo u siebie 0:2 ze Stuttgartem. Ostatnie starcie obu ekip w październiku tego roku zakończyło się wygraną 2:0 dla Hannoveru. Na dzień dzisiejszy również stawiam na gospodarzy, którzy przewyższają swoim doświadczeniem Dresden, bo jakby nie ptrzył przed rokiem grali w bundeslidze a Drezno tuła się w druiej lidze od dobrych paru lat, co więcej Dresden mają najgorszy atak w lidze, gdzie strzelili ledwie dwadzieścia pięć bramek, co poniekąd przyczyniło się, iż zajmują ostatnie miejsce w lidze i są faworytem do spadku. Mało tego Dresden od kwietnia 2019 roku wygrał na wyjeździe tylko dwa razy co tym bardziej skłania mnie do gry w stronę gospodarzy.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bochum -St.Pauli 05.06.2020 godz.18.00 2-0:n:

Typ; obie strzelą 

Kurs;1.61

Bukmacher;Fortuna

 

Pojedynek drużyn 10 z 13 w tabeli.Bochum od pięciu meczy nie zaznał porażki a ekipa gości tylko jedna porażka w ostatnich pięciu meczach.Każda z ekip rozgrywając swoje ostatnie 5 meczy to czterokrotnie strzelała gole a ostatni bezpośredni pojedynek zakonczył się też bramkami dla obu drużyn i był wynik 1-1.Dodając jeszcze że Bochum grając u siebie ostatnie pięć meczy czterokrotnie strzelał gole i taki sam bilans ma drużyna gości na wyjezdzie co skłania mnie jeszcze bardziej na typ że obie strzelą

Edytowane przez smika
Dodanie wyniku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4pb7alTp-zeyyswkk.png

2. Bundesliga - Kolejka 30

07.06.2020 13:30

 

Stuttgart x0YB6veM-Gp7OHZN8.png-v59bz2Fa-4jmDWoNf.png Osnabruck

 

Stuttgart wygra 1,47 Betfan :n:0:0 tyle sytuacji :fp:

 

Zapraszam na spotkanie trzydziestej kolejki niemieckiej 2 Bundesligi pomiędzy VFB Stuttgart a VFL Osnabruck. Stuttgart zmarnował doskonałą szansę na awans na pierwszą lokatę w lidze poprzez swoje dwie porażki w poprzednich kolejkach. Mimo tej chwilowej słabości wrócili na zwycięskie tory i są obecnie w serii dwóch wygranych z rzędu. Na pewno będą w pełni skoncetrowani na wygraną aby tym samym wywierać presję na liderującą obecnie Arminię Bielefeld. Osnabruck w chwili obecnej jest tuż nad strefą spadkową, gdzie dzielą ich ledwie cztery punkty przewagi. Historia ich bezpośrednich stać jest bardzo krótka bowiem mieżyli się tylko raz na początku sezonu, gdzie dość nieoczekiwanie na własnym boisku 1:0 wygrali piłkarze VFL Osnabruck. Jednakże na dzień dziejszy to Stuttgart jest faworytem i nie ma co się temu dziwić bo prezentują się znacznie lepiej niż Osnabruck, tak więc stawiam na wygraną gospodarzy.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4pb7alTp-zeyyswkk.png

2. Bundesliga - Kolejka 31

14.06.2020 13:30

 

Darmstadt lzTyrOAr-G2G8LNSj.png-IXGhyAcM-pU0JrdFp.png Hannover

 

Hannover wygra 2,55 STS:n:3:2 wygrywać 1:2 i przegrać:fp:

 

Zapraszam na spotkanie trzydziestej pierwszej kolejki niemieckiej 2 Bundesligi pomiędzy Darmstadt a Hannover 96. Będzie to starcie piątej z ósmą drużyną ligi minimalnym faworytem są goście. Darmstadt w dwóch poprzednich kolejkach wypadł dość blado najpierw remis 1:1 u siebie z Furth a w ostatniej kolejce porażka na wyjeździe aż 3:0 z Regensburgiem, widać jest jakiś kryzys formy. Zgoła inaczej wygląda forma Hannoveru którzy wygrali dwa poprzednie mecze w lidze najpierw pokonując u siebie 3:0 Dresden, by następnie również u siebie wygrać 2:1 z Heidenheim. Historia bezpośrednich starć jest mocno niekorzystna dla gości którzy dotychczas wygrywali tylko raz z Darmstadt. Mimo tego patrząc na aktualną formę to jednak ciut lepiej w tej chwili wyglądają piłkarze Hannoveru to też i na nich stawiam.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4pb7alTp-zeyyswkk.png

2. Bundesliga - Kolejka 32

16.06.2020 18:30

 

Furth b17q7fAr-4dnK4mIO.png-pEIoHCil-C63jp75i.png Heidenheim

 

Heidenheim wygra 2,20 totolotek:n:0:0

 

Zapraszam na spotkanie trzydziestej drugiej kolejki niemieckiej 2 Bundesligi pomiędzy Furth a Heidenheim. Gospodarze zajmują obecnie siódme miejsce w tabeli. Ostatnia wygrana z Nurnbergiem była ich pierwszą wiktorią od sześciu kolejek. Nie można ich lekceważyć gdyż są w stanie wyrgywać nawet z lepszymmi drużynami od siebie jak to miało miejsce w lutym tego roku w meczu z Stuttgartem. Heidenheim dość szybko zbliża się do Stuttgartu na trzecim miejscu, dzieli ich już tylko jeden punkt. Dzisiejszy mecz będzie doskonałą okazją do dalszego wywierania presji prze Heidenheim na top3. Historia bezpośrednich starć jest ciut bardziej na korzyść Heidenheim którzy wygyrwali częściej. Gospodarze lepiej spisują się na wyjazdach niż w domu. Na swoim boisku mają siedem wygranych i sześć porażek w piętnastu meczach. Piłkarze Heidenheim są niepokonani w ostatnich czterech bezpośrednich pojedynkach z Furth. Jak dla mnie każdy inny wynik niż wygrana gospodarzy będzie sporą niespodzianką.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamburger SV-Osnabruck 16.06.2020 godz.18.30. 6 rzutow rożnych:minus:

Typ; over 8.5 rzutu rożnego

Kurs;1.47

Bukmacher;Betfan

 

Pojedynek drugiej drużyny w tabeli z czternastą.Jedni walczą o Bundeslige a drudzy o utrzymanie.

Nie będzie to łatwe przetarcie dla gospodarzy bowiem goście walczą o utrzymanie się w lidze . Pójdę tutaj w stronę rzutów rożnych. Obie ekipy są overowe w tym elemencie co potwierdzają ostatnie ich mecze gdzie HSV w ostatnich pięciu swoich meczach nie schodził poniżej 9 rzutów rożnych a goście tylko dwa razy schodzili poniżej 9 rożnych.Ostatnie ich bezpośrednie starcie zakonczyło się trzynastoma rzutami rożnymi i dziś myśle że granica 8.5 rzutu rożnego zostanie przekroczona

 

 

 

 

Edytowane przez smika
Dodanie wyniku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regensburg-Karlsruher 17.06.2020 godz.18.30. 2-1:plus:

Typ; obie strzelą 

Kurs; 1.63

Bukmacher; Totolotek

 

Spotkanie drużyn w tabeli 12 z 16 . Goście  mają aż trzy punkty straty do bezpiecznego miejsca i głównie po nich powinniśmy spodziewać się bardziej odważnej gry.  W bezpośrednich starciach widzimy, że często padają bramki z obu stron, na cztery ostatnie bezpośrednie pojedynki to wszystkie cztery to gole z obu stron.W meczach z innymi ekipami na cztery ostatnie gospodarze zawsze strzelali a Karlsruher tylko w jednym meczu z czterech ostatnich nie strzelił.

Edytowane przez smika
Dodanie wyniku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4pb7alTp-zeyyswkk.png

2. Bundesliga - Kolejka 32

17.06.2020 18:30

 

Hannover IXGhyAcM-pU0JrdFp.png-QZX02wCr-4W0TfhRH.png St. Pauli

 

Hannover wygra 2,02 totolotek:t::t::t:4:0

 

Zapraszam na spotkanie trzydziestej drugiej kolejki niemieckiej 2 Bundesligi pomiędzy Hannoverem a St. Pauli. Hannover jest jedną z niewielu drużyn, które nie zostały pokonane w 2020 roku. Wygrali oni dwa ostatnie mecze z rzedu na własnym obiekcie,gdzie przeciwnikiem było chociażby czawrte w tabeli Heidenheim. W chwili obecnej są na ósmej pozycji w tabeli bez szans na top3. Goście natomiast zajmują obecnie trzynaste miejsce w tabeli z zaledwie czterema punktami nad strefą spadkową. Dlatego też dalej muszą grać mocno skupieni aby nie spaść z ligi. Historia bezposrednich starć obu drużyn jest minimalnie korzystniejsza dla Hannoveru. Hannover wygrał trzy z ostatnich pięciu starć, co więcej St Pauli udało się wygrać ostatni raz w 2010 roku przeszło dziesięć lat temu. Nie sądzę aby byli oni skłonni zmienić tą sytuacje tym bardziej, że na wyjeździe nie wygrali od lutego 2020. Stawiam więc na wygraną gospodarzy.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiel-Dresden 18.06.2020 godz.18.30. Dresden 4 żołte kartki i jedna czerwona :plus:

Typ; Dresden over 1.5 żółtej kartki

Kurs; 1.48

Bukmacher; Betfan

 

Spotkanie drużyn w tabeli 12 z 18.Gospodarze praktycznie ligowy byt mają zapewniony a goście muszą walczyć o utrzymanie choć szanse są znikome. W ostatnim czasie goście regularnie otrzymują minimum dwie żółte kartki co potwierdzają ostatnie pięć meczy rozegranych w lidze gdzie zawsze łapali najmniej 2 kartki a w ostatnim meczu z Arminią aż cztery kartoniki ujrzeli gracze Dresden i dziś over 1.5 żółtej kartki jak najbardziej prawdopodobny

Edytowane przez smika
Dodanie wyniku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4pb7alTp-zeyyswkk.png

2. Bundesliga - Kolejka 32

18.06.2020 20:30

 

Bielefeld jXtrQQFG-6XlDe17l.png-lzTyrOAr-G2G8LNSj.png Darmstadt

 

Arminia Bielefeld wygra 2,29 Betfan:t::t::t: 1:0

 

Zapraszam na spotkanie trzydziestej drugiej kolejki niemieckiej 2 Bundesligi pomiędzy Bielefeld a Darmstadt. Arminia już wywalczyła awans do Bundesligi więc na pewno podejdą do tego spotkania totalnie na luzie. Darmstadt wciąż ma matematyczne szanse na trzecie miejsce jednak na ich miejscu zbytnio bym się nie łudził bo strata jest już zbyt duża aby ich przeciwnicy mieli się potknąć tyle razy z rzędu. Arminia zdeklasowała w poprzedniej kolejce gromiąc aż 4:0 Dresden, tym samym udowadniając kto był najlepszym zespołem w 2 Bundeslidze w tym sezonie. Myślę, że przy takiej dyspozycji nie powinni dziś mieć większych problemów z wygraniem tego spotkania. Darmstadt w poprzedniej kolejce pokonał u siebie 3:2 Hannover, choć trzeba przyznać, że mieli sporego farta gdyż bramka padła w 90 minucie spotkania, a przez większość meczu to hanowerczycy przeważali. Historia bezpośrednich starć również jest na korzyść Bielefeld, którzy znacznie częścniej wygrywali. Na dzień dzisiejszy nie mam wątpliwości, że górą będzie Arminia.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4pb7alTp-zeyyswkk.png

2. Bundesliga - Kolejka 33

21.06.2020 15:30

 

Heidenheim pEIoHCil-C63jp75i.png-vy7iqCwS-Umm0PjjU.png Hamburger SV

 

Heidenheim wygra 3,21 totolotek:t::t::t: 2:1

 

Zapraszam na spotkanie trzydziestej drugiej kolejki niemieckiej 2 Bundesligi pomiędzy Bielefeld a Darmstadt. Przed nami bardzo ciekawe starcie czwartej z trzecią drużyną ligi, wynik tego meczu może sporo namieszać przed ostatnią kolejką ligową. Heidenheim traci w chwili obecnej dwa punkty do Hamburgera czyli disiejszego rywala oraz trzy punkty do drugiego w tabeli Stuttgartu, gdzie przy dobrych układach Heidenheim może nawet wywalczyć bezposredni awans nawet z durgiego miejsca. Oba zespoły w poprzedniej kolejce zanotowały remisy Heidenheim zremisował na wyjeździe 0:0 z Furth, Hamburger natomiast nie potrafił pokonać u siebie bardzo słabego Osnabruck notując wynik 1:1, gdzie prowadzili już w pierwszej połowie i przez większość spotkania przeważali. Co do histori bezpośrednich starć to nie jest ona długa bo do tej pory mierzyli się ledwie trzy razy i padł każdy możliwy wynik czyli wygrana Heidenheim, wygrana Hamburgera i remis. Jednakże moim faworytem będą gospodarze, którzy w obecnym sezonie na własnym boisku grają bardzo dobrze, wystarczy spojrzeć, że nie przegrali tu od października zeszłego roku gdzie musieli uznać wyższość Bochum.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandhausen-Dresden 21.06.2020 godz.15.30 Aż 9 żołtych kartek i po jednej czerwonej dla obu ekip:plus:

Typ: over 3.5 żołtej kartki

Kurs:1.51

Bukmacher:Betfan

 

Spotkanie 12 z 18 drużyną w tabeli.Goście regularnie otrzymują minimum dwie żółte kartki co potwierdza ostatnie szesc meczy w lidze gdzie zawsze łapali najmniej dwie kartki a w ostatnim spotkaniu zobaczyli ich aż cztery i jedną czerwoną.Bezpośrednie ich pojedynki też obfitowały w żołte kartki i dziś Betfan wystawiając over 3.5 kartki po kursie 1.51 to jak dla mnie to promocja a można nawet sie pokusić o over 4.5 żołtej kartki po kursie 2.20 u tego bukmachera ale typ na over 3.5 kartki to dla mnie pewny typ

Edytowane przez smika
Dodanie wyniku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...