Skocz do zawartości

Progresja w oparciu o dokładny wynik


mkorfel

Rekomendowane odpowiedzi

Z wielką przyjemnością chciałbym ogłosić publicznie ukończenie przeze mnie prac nad systemem gry na dokładny wynik. W meczach z wyraźnym lub lekko zaakcentowanym faworytem.

Swoje założenia systemowe oparłem na analizie wyników 4137 spotkań ligowych z ostatnich 4 lat we wszystkich ligach oprócz egzotyki. Spotkania które brałem pod uwagę miały kurs na faworyta w przedziale 1.2 - 1.9 (kurs uśredniony pochodzacy z betexplorer)

Badaniami objałem 4 wyniki które najczęściej się pojawiały a więc 0:0, 1:0, 2:0 i 2:1. Na bazie częstotliwości występowania danego wyniku powstała rozpiska systemowa (o tym później)

Oto % wystepowania któregokolwiek z 4 rezulatów w zależności od przedziału kursowego:

*1.2 - 1.4 55.47%

1.4 - 1.5 58%

1.5 - 1.6 48.23%

1.6 - 1.7 54.69%

1.7 - 1.8 47.37%

1.8 - 1.9 47.95%*

Ze stasystyk wynika iż w badanych przedziałach interesujący nas wynik pojawia się co drugi mecz. Gdyby do tego odseparowac ligi overowe wynik byłby znacznie lepszy...

W oparciu o staty czestotliwości wystepowania danego wyniku powstała taka oto rozpiska dla kazdego spotkania:

progresja I

0:0 + 1:0

0:0 + 2:0

 

progresja II

1:0 + 0:0

1:0 + 2:1

 

Wszystkim zainteresowanym radze popróbowanie gry albo na sucho albo za drobne. Ja od dziś rozpoczynam progresje których będę prowadził kilkanaście jednocześnie. Z tego względu nie będzie możliwości prowadzenia zapisków online. Aczkolwiek jesli ktoś ma ochotę przeprowadzenia symulacji publicznej w opraciu o kurs 1.2 - 1.7 (gdyż te przyjąłem jako bezpieczne i nadające się) to zapraszam i udostepniam miejsce pod tematem...

 

Źródło: www.progresja-typy.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...