Skocz do zawartości

Pozostałe ligi 2019/2020


marcio11

Rekomendowane odpowiedzi


Meksyk

Capitanes - Libertadores

Typ: 2 (2drogowo)      kurs: 4.25    fortuna  :plus:

Nie wiem czy wejdzie czy też nie ale wedlug mnie to trzeba zagrac. Capitanes w ostanie dniach bardzo napięty grafik. Od 29.10 rozegrali juz 5 spotkań i dziś przed nimi kolejne to się w końcu musi odbić na ich formie. Po takim kursie trzeba to poprostu zagrać. 

Wynik: 83:91

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Meksyk

 

Dorados - Michoacan

 

Typ: 2      kurs: 1.91    fortuna  :minus:

 

Znów wracamy do Meksyku. Tym razem kurs niższy niż zazwyczaj ale myślę że można pograć. 

Ogólnie Dorados dość niespodziewanie całkiem dobrze sobie radzi. Wczoraj wygrali zdecydowanie ale jak to w Meksyku bywa dziś gramy przeciwnie. Goście to zawsze czołówka ligi co udowodnili ostatnio z Soles. Można nawet zagrać 3drogowo za 2.06

 

Wynik: 84:74

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Meksyk

 

Capitanes - Michoacan

 

Typ: 1 z dogr.     Kurs: 1.70  :plus:  STS

 

Typ: 1(-3.5)       Kurs: 2.00   :minus:  STS

 

Wracamy do Meksyku.Tu mamy już PO tak więc gra na serio i bez oszczędzania. Pierwsze spotkania za nami i póki co goście mają win na swoim koncie  po morderczym boju gdyż o wyniku decydowały 2 dogrywki. Teraz jednak wierze w gospodarzy którzy muszą tym razem ogarnąć. W sezonie zasadniczym 2 zwycięstwa Capitanes tak więc i tym razem licze na to samo. Dla chętnych mam 2 opcje.Albo czysta 1 możecie podeprzeć dogrywką albo tak jak ja wierze w Capitanes i wchodze w zakład z handi który mam nadzieje na spokojnie gospodarze ogarną

 

e: ech 1pkt by handi siadlo

 

Wynik: 81:78

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Champions League

Antwerp Giants - Anwil Włocławek 99:87

Anwil  2,05 :minus:

 

Jest to mecz rewanżowy w grupie, Anwil mecz z Antwerp u siebie wygrali różnicą 7 punktów. Anwil ma jeszcze szanse na wyjście z grupy natomiast Antwerp już tych szans nie ma. Uważam, że mobilizacja jest po stronie gości z Włocławka i jeśli tylko zagrają na swoim poziomie to drużyna z Belgii jest do pokonania. Kurs zachęca chociaż już mocno spadł.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Meksyk

 

Soles - Michoacan

 

Typ: Soles(-1.5) w 1 kwarcie      Kurs: 1.85   :minus:  STS

 

Cóż krótko i na temat. Na ten moment  stan PO to 2:3,a więc Soles żeby nie pożegnać się z mistrzostwem muszą ten mecz wygrać.

Dlatego mecz pasuje zacząć mocno aby wybić rywalowi chęci do walki z głowy. Handi niezbyt wygórowane tak więc próbuje to pograć solo za większą stawkę natomiast jeśli ktoś potrzebuje coś do AKO to jak najbardziej win w meczu po 1,5 :plus:  można brać bo porażka będzie oznaczać koniec marzeń o mistrzostwie

 

Wynik: 21:22

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Unicaja Malaga - Real Madryt 68:95

Real 1,50 :plus:

 

Finał Pucharu Hiszpanii w Koszykówce. Faworyt jest tylko 1 jest nim Real Madryt. Przejechali się po rywalach w ćwierćfinale oraz w półfinale, pokonując Valencie, który ograła Barcelone aż 91:68. Malaga gra u siebie i jest to jedyny plus dla nich, w półfinale również rozbili swojego rywala aż 92:59 ale rywala mieli dużo słabszego bo Andorre. Real ma kadrę bardzo długą i bardzo mocną, nie ważne kto tam gra poziom się nie obniża. Real pokonał Malage 6 razy z rzędu i myślę, że przedłużą passę o przynajmniej 1 spotkanie.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meksyk

 

Soles - Fuerza Regia 

 

Typ: 2 (2drogowo)   Kurs:2.05   STS   :plus:

 

Nie wiem czy wejdzie.ale według mnie trzeba pograc. 6 mecz finałowy i mecz o być albo nie być dla gości w tym finale tak więc jeśli chcą grać dalej o "majstra" to mecz trzeba ogarnąć.  Po takim kursie trzeba spróbować. 

 

Wynik: 53:76

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Niemcy runda finałowa

Bayern-Olddnburg 14.06.2020 godz.19.00. 81-89:minus:

Typ:Bayern i powyzej 159,5 pkt(z dogrywką)

Kurs:2.17

Bukmacher:Betfan

 

Jedni i drudzy z bilansem spotkan 2-1 i walczą o drugie miejsce w grupie.Bayern gra lepiej w tym turnieju i nie powinien mieć problemow z ekipą Oldenburga i pozostaje kwestia rozmiaru wyniku .Ostarnie piec meczy obu ekip to 3 wygrane Bayernu a dwie Oldenburga.W tych pieciu meczach tylko raz obie ekipy zeszły poniżej 159.5 punkta i stawiam że dziš nie zejdą nizej niż 160 pkt a do tego typu Bayern dorzuci kolejną wygraną

Edytowane przez smika
Dodanie wyniku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hiszpania

San Pablo Burgos-MoraBanc Andorra  26.06.2020 godz.15.30. 88-86 :plus:

Typ; over 169.5 pkt.

Kurs; 1.60

Bukmacher; STS

 

Runda finałowa i pojedynek w grupie B.W ostatnich czterech meczach ligowych gospodarzy over 169.5 był trzykrotnie pokrywany a padało 184pkt,156pkt,170pkt i 178pkt.Natomiast w meczach gości over ten na cztery spotkania tylko dwa razy został trafiony .W ostatnich pięciu bezpośrednich pojedynkach trzykrotnie padało więcej niż 169.5 punkta.Obie ekipy mają taki sam bilans w lidze jeśli chodzi o rozegrane mecze po dwa zwycięstwa i dwie porażki.Ostatni ich bezpośredni pojedynek Burgos wygrał u siebie 94-88 a więc overek został tu pokryty i dziś spodziewam się tego samego

Edytowane przez smika
Dodanie wyniku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...