Skocz do zawartości

Włochy - Serie A1 2019/2020


marcio11

Rekomendowane odpowiedzi


 Cucine Lube Civitanova - Leo Shoes Modena 1:3
 powyżej 179,5 1,70 :plus:

Witam, mecz już za kilka minut ale postanowiłem napisać szybką i krótką analizę spotkania.
Przede wszystkim zacznę od tego, że każda z 4 ekip, która gra w półfinale o Superpuchar Włoch może go wygrać.
Potencjał kadrowy wszystkich 4 drużyn jest zbliżony.
Civitanova gra u siebie jest to duży atut grając we własnej hali.
Jeśli mamy ocenić formę obu drużyn przez pryzmat 2-3 kolejek to nie da się za bardzo, chociaż Modena pokazuje się także z bardzo dobrej strony, póki co 2 mecze i 2 wygrane 3:0.
Nowy nabytek Modeny M. Anderson nie gra jeszcze swojej najlepszej siatkówki ale jest to taki siatkarz, że z dnia na dzień może imponować jeśli dziś zagra na swoim wysokim poziomie to Modena wcale nie musi tego meczu przegrać.
Stawiam na over meczowy gdyż wydaje mi się to najrozsądniejsze.
Pozdrawiam

Edytowane przez zibi16
By bigbraine777,

25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Perugia - Modena 3:0
powyżej 179,5 1,84 :minus:

Przed nami półfinały Pucharu Włoch, moim zdaniem dużo ciekawsze spotkanie od tego 1-ego gdzie Lube Civitanova podejmuje Trentino.
Szczerze, kursy na Perugie są moim zdaniem mocno przesadzone, są faworytem ale aż takim? Na Modene można złapać spokojnie 3,00 co jest moim zdaniem warte ryzyka. Nie ma aż takiej przewagi (o ile wgl jest) jak to pokazują kursy a teraz do rzeczy.
Oczywiście w Perugii jest niekwestionowany lider przyjęcia W. Leon i to On robi przewagę ale już 2gim przyjmującym jest Lanza powiedzmy sobie do czołówki nie należy, zastąpić go może R. Taht, który jest solidnym przyjmującym nic więcej. W ataku jest Serb Atanasijevic, który jak ma dzień wali młotki ale potrafi też mieć gorszy i niestety jest czasem do zmiany.
Modena ma piekielnie mocną 3ójkę atakujących są nimi B. Bednorz, który ma sezon życia w Modenie i w takiej formie byłby w każdym zespole podstawowym przyjmującym, kolejny jest Anderson i Zaytsev, który również faluje z formą. Na rozegraniu jest Christenson i na środku Holt - 2aj Amerykanie, którzy się znają i grają kapitalnie ze sobą.
Uważam, że ten mecz nie zakończy się w 3 setach a dość niski over jaki nam proponują zostanie dość łatwo zaksięgowany...

Oczywiście również spróbuję
Modena 2,99 :minus:
Modena +1,5 2,00 :minus:

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Alibaba zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...