Skocz do zawartości

Fantasy Premier League


kalodop

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

Pisałem w styczniu, żeby wypier***ć dyscyplinarnie %-) Po czym aktualizujemy tabelę ostateczną i @kalodop zwycięzcą bezapelacyjnie :piwo: Brawo , ładny wynik, równa forma przez cały sezon i magiczna setka zdobyta :klask: ja po przerwie tyfusowej nie mogłem się wstrzelić. 

 

Graliśmy o symboliczny flakon, więc spóźnione bo spóźnione, ale zrealizować transakcję należy. Już piszę do deklarujących się na nagrodę dla wygranego i @kalodop może na czyściochę z czerwoną kartką wystarczy %-) Gdyby jednak to jaki trunek preferujesz ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wygrał ten Nu pagadi ale możliwe, że się do nas tylko zapisał bo byliśmy w zestawieniach różnych lig fantasy.
Jeśli się nie ujawni to chętnie flaszeczkę Wyborowej przyjmę. Żeby kosztów wysyłkowych nie robić, to mogę przed meczem jakoś, z Żyletą przy Ł3 skonsumować %-)
Ale generalnie bez ciśnienia, wiele osób nie deklarowało gry o coś, także kiedyś przy okazji się też można się będzie napić :5:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SEZON 2020/2021

 

https://fantasy.premierleague.com/

 

Nazwa ligi: foxbet.pl

Kod ligi: cesu0o

 

Można też dołączyć bezpośrednio z linka:
https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/cesu0o

 

 

obraz.thumb.png.fa7c43d171704b72ff51827fefe07228.png

 

 

 

Edytowane przez kalodop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Widzę @kalodop , że i Ciebie szał na ASM dopadł i masz go w składzie %-) Ja wariantów już rozpisanych miałem kilka, ale właśnie siadam i trzeba coś konkretnego sklecić, chociaż znając życie i tak jutro koło 12 jeszcze dojdą zmiany na ostatnią chwilę, standard :) Ile osób w lidze mamy? bo jeszcze nie jestem zapisany %-) 

 

Co do rozliczenia z poprzedniego sezonu, czas najwyższy, dłużej czekać nie wypada. Pisałem do wszystkich deklarujących się: ja, @ŻYLETA, @chmielu, @yaras, @Tonny.  Tonny nie odczytał do tej pory, z pozostałych tylko Żyleta się odezwał i cokolwiek proponował, więc kalodop prosta sprawa, ja od siebie i z Żyletą wysyłam na flachę, skromnie będzie bo skromnie, ale na start rozgrywek Premier League idealnie :piwo:  Więc jeszcze raz gratulacje i zamykając ten wątek, zapinamy pasy i emocjonujemy się już tylko nowym rozdaniem :piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś zapodać jakiegoś screena lub jakieś info gdzie wpisać ten kod ligi bo coś nie moge tej strony ogarnąć?W jednym miejscu wpisuje to wyskakuje invalid code

 

 

Edit: Ok chyba już jestem zapisany

Edytowane przez smika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

JAN BEDNAREK PRZYCZYNIŁ SIĘ DO REKORDU FANTASY PREMIER LEAGUE

Jan-Bednarek-760x507.jpg

Jan Bednarek nie zaliczy poprzedniego ligowego meczu do udanych. Piłkarz z pewnością zawiódł wszystkich miłośników Fantasy Premier League, gdyż zanotował minusową – i to wyraźnie – liczbę punktów.

 

Wysoka porażka zespołu Jana Bednarka

 

Meczu z Manchesterem United reprezentant Polski bez wątpienia nie zaliczy do udanych. Reprezentant Polski spędził na boisku 85 minut, przez które dokonał wszystkiego, za co mógł otrzymać ujemne punkty w Fantasy Premier League. Tym bardziej, że jego Southampton przegrał z utytułowanym rywalem aż 0:9.

 

Rekord Fantasy Premier League

 

Tym samym Jan Bednarek zanotował prawdziwy rekord Fantasy. Ze względu na to, że jego zespół stracił dziewięć goli, piłkarz otrzymał cztery punkty ujemne. Następne dwa przyznano mu za samobójczą bramkę, a kolejne trzy za czerwoną kartkę. Małą rekompensatą dla zawodnika Southampton są dwa punkty za występ w obu połowach.

 

Bez względu na kontrowersyjne okoliczności, w których piłkarz otrzymał czerwoną kartkę, siedem punktów na minusie to powód do wstydu dla użytkowników Fantasy. Co więcej – jeden z internautów ustawił reprezentanta Polski jako potrójnego kapitana, czyli dodatkową opcję, którą można wykorzystać raz w sezonie. Bez wątpienia dla tej osoby miniona kolejka nie będzie zbyt udana, choć na pewno historyczna. 21 punktów ujemnych to bowiem absolutny rekord gry pod względem pojedynczego piłkarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Fantasy Premier League. Polak Kazimierz Konieczka pierwszy w klasyfikacji generalnej!

 

Ponad 8 milionów drużyn rywalizuje w tym sezonie Fantasy Premier League. Po 28. kolejkach liderem jest Polak, Kazimierz Konieczka.

 

Fantasy Premier League to najpopularniejsza tego typu zabawa w menedżera piłkarskiego. Każdy gracz tworzy drużynę (maksymalnie trzech piłkarzy z jednego klubu), dysponując ograniczonym budżetem. Zdobywają oni punkty zgodnie z dokonaniami na realnych boiskach - m.in. za występy, gole, asysty i czyste konta. Wydaje się proste, żeby osiągnąć dobry wynik, trzeba się jednak mocno napocić. I mieć trochę szczęścia.

 

W poprzednim sezonie fantastycznie szło szachowemu mistrzowi świata Magnusowi Carlsenowi. Norweg był liderem klasyfikacji generalnej, ostatecznie zakończył zabawę na 10 miejscu na świecie, wyprzedzając ponad 7 milionów graczy.

W bieżących rozgrywkach również warto śledzić czołówkę rankingu, jednak nie z uwagi na słynnego szachistę, ale Polaka. "KazGazTeam" Kazimierza Konieczki od tygodni jest w czołowej 10 "generalki". Po 28. kolejce nasz rodak wskoczył na pierwsze miejsce w stawce 8 131 160 graczy. Uzbierał 2045 punktów, o dwa więcej od wicelidera. Finisz sezonu zapowiada się emocjonująco!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

SEZON 2021/2022

 

https://fantasy.premierleague.com/

 

Nazwa ligi: foxbet.pl

Kod ligi: tr8f55

 

Można też dołączyć bezpośrednio z linka:

lub z linka: https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/tr8f55

 

Późno trochę, ale bawimy się: @ŻYLETA @poozon @smika @Tonny @chmielu @Sebigi @yaras @Technik84 @Przemo1866 i kto tam jeszcze ma ochotę :piwo:

Flakon rudej na myszach ode mnie dla zwycięzcy ligi :5:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
  • 1 month later...
W dniu 8.07.2022 o 17:59, Przemo1866 napisał:

@kalodop będzie w tym sezonie liga forumowa bo powoli zagłębiam się w FPL więc mogę dołączyć o ile ogarnę temat

będzie, będzie

sezon rusza 5 sierpnia, więc prawie miesiąc jeszcze, zaraz wrzuca linki jakby ktoś wcześniej chciał :okok:

Edytowane przez kalodop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SEZON 2022/2023

 

https://fantasy.premierleague.com/

 

Nazwa ligi: foxbet.pl

Kod ligi: yaz1za

 

Można też dołączyć bezpośrednio z linka:

lub z linka: https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/yaz1za

 

image.thumb.png.2737b206a55c45b180339beaf23f7d0d.png

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...