Skocz do zawartości

Turnieje Towarzyskie Kobiet i Mężczyzn 2019/2020


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 months later...

Hiszpania - Polska 35:31

Polska +8,5 1,82 :plus::plus::plus:

 

Witam, wczorajsze typy z Piłki ręcznej całkiem dobre, jedynie rozczarowała mnie Serbia z Francją gdzie Francuzi rozbili Serbów. Dziś kolejny dzień meczów towarzyskich i kolejny dzień testowania różnych taktyk. Polacy dziś podejmują dużo mocniejszy zespół czyli Hiszpanów. Wczoraj Polacy przegrali z Rosją 25:30 może wynik pokazuje, że Polacy byli bez szans nic bardziej mylnego. Do około 52 minuty mecz kręcił się wokół remisu dopiero Polacy zrobili bardzo dużo błędów pod koniec meczu i stracili 4 bramki z rzędu. Wczoraj również grali Hiszpanie z Portugalią i tam był wynik identyczny 30:25 dla Hiszpanów chociaż do przerwy był bardzo wysoki wynik bramkowy 17:17... Dziś uważam, że Hiszpania oczywiście wygra mecz ale czy aż 9 bramkami? Jeśli Hiszpanie odjadą Polakom to myślę, że mogą odpuścić w końcówce meczu.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francja - Dania 30:31

Francja/Francja (1 połowa/mecz) 1,74 :minus:

 

Witam, towarzyskie mecze piłki ręcznej całkiem dobrze wchodzą więc lecę za ciosem. Na dziś tylko 1 propozycja a mianowicie taka, że Francja wygra z Danią i będzie prowadziła już do przerwy. Francuzi i Duńczycy rozegrali po 1 spotkaniu turniej rozgrywany jest oczywiście we Francji więc Francuzi grają przed własną publicznością. W swoim pierwszym meczu Francuzi rozbili Serbów aż 40:26 natomiast Dania wygrała po wielkim trudzie z Norwegią 28:26. Francuzi pokazali się ze świetnej strony z kapitalną skutecznością, strzelić aż 40 bramek to jest sztuka. Jeśli dziś zagrają na podobnej skuteczności to nie mam wątpliwości kto zwycięży to spotkanie. Dania jeszcze nie jest w 100% gotowa a do turnieju pozostało jeszcze kilka dni.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...