Skocz do zawartości

Pozostałe Ligi Mężczyzn i Kobiet 2019/2020


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 months later...

Dania panie

Kopenhaga - Nyk
Typ : Kopenhaga(-1.5)
Kurs : 1.70  :minus:
STS

N
owy rok więc próbujemy coś zatypować. Obrałem kierunek na piłkę ręczną pań w Danii gdyż wydaje mi się ta liga dosyć przewidywalną ale do rzeczy.
Mecz 2 ekipy z 8,a więc faworyt jeśli chodzi o tabele gołym okiem widoczny.Dość powiedzieć,że obie ekipy w lidze ostatnie mecze miały zwycięskie tak więc forma napewno dopisuje. Problem jest tego typu,że lige ostatnio grały przed miesiącem. Nyk w tym czasie odpoczywało natomiast gospodynie rozegrały 2 nieudane mecze w Pucharze Danii ale biorąc pod uwage z kim przegrywały zakładam,że skład mógł w tych meczach być lekko rezerwowy tak więc jutro licze na podstawy.
Kieruje się tu tabelą i licze,że gospodynie staną na wysokości zadania i pokonają rywalki. Jako,że kurs na czystą 1 ciut niski to próbuje delikatne handi i oby pierwszy typ w nowym 2020 roku okazał się trafny.

 

e: niewiele brakło 

Wynik: 31:30

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka ręczna kobiet Dania
Godzina : 20:00
Spotkanie : Esbjerg - Odense
Typ : Esbjerg(-1.5)
Kurs : 1.95  :minus:
Bukmacher: STS

Zacząłem od porażki(choć trochę pechowej) ale próbuje dalej.
Tym razem krótko. Gramy lidera tabeli który na 13 spotkań odniósł 13 zwycięstw więc .... tak wiem każda passa się kiedyś kończy i zapewne jest na to szansa gdyż rywalki są aktualnie na 3 miejscu ale ja jednak zaufam liderkom.
Dodaje typ z handi z racji ciut lepszego kursu.Mam nadzieje,że tym razem nie będzie żadnego rozprężenia w końcówce spotkania i oby na :plus:

 

Wynik: 25:27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...