Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Obiecane Duble:

 

# 24

BSV Rehden (17) – Hannoverscher CS (12)  FT 0-0

Rehden wygra @ 1.60

Samara – Lokomotiv Moskawa

Lokomotiw wygra lub zremisuje @ 1.27  FT 1-3

Kurs AKO: @ 2.03 ( Betclic )

Stawka : 3/5

:minus: 3

W pierwszym meczu gospodarze to piata ekipa poprzedniego sezonu, która ma pecha w pierwszych dwóch meczach ligowych. Teraz gości beniaminka ligi i powinni tym razem sięgnąć po trzy punkty. Drugi mecz raczej nie trzeba tłumaczyć mojego wyboru.

 

# 25

Bath City – Braintree  FT 2-0

Bath wygra @ 1.60

Havant & Waterlooville – Welling  FT: 1-1

Havant wygra @ 1.62

Kurs AKO: @ 2.59 ( Betclic )

Stawka: 4/5

Bath prezentował się dobrze w poprzednim sezonie i nie stracił niczego ze swojej siły. Goście to jeden z głównych faworytów do spadku w tym sezonie z tej ligi.

Podobna sytuacja w drugim wypadku. Gospodarze to kandydat do awansu i powinni w premierze zgarnąć 3 punkty.

:minus: 3

 

# 26

Wrexham – Barrow  FT 2-1

Wrexham wygra @ 1.96

Hibernian – St Mirren  FT  1-0

Hibernian wygra @ 1.48

Kurs AKO: @ 2.90 ( Betclic )

Stawka: 4/9

:plus: 7.6

Wrexham mój faworyt ligi, wiec gram go w tym dublu. W Szkocji Hibernian się wzmocnił, a goście mają kłopoty z kompletowaniem kadry i raczej nic niż walka o ocalenie w ich wydaniu.

 

 

:nara:  Dziadek spada trochę popracować.

Powodzenia.

 

TRAGEDIA !!!!

Bilans dnia: :minus: 25.94

---------------------------------------

Bilans sierpnia: :minus: 34.37

Yield: - 41.41%

Skuteczność: 30.77%

Średni kurs: @ 2.21

--------------------------------------------------------

Bilans tematu: :minus: 37.34

Edytowane przez Zbyszek.K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po wczorajszej tragedii w ligach Angielskich, dzisiaj dziadkowi się mało chce, ale coś tam zagrałem z rana wiec napisałem.

 

 

# 27

Wacker Innsbruck – Dornbirn   FT: 1-0

Innsbruck wygra @ 1.62

Heidenheim – VfB Stuttgardt  FT 2-2

Stuttgardt wygra lub zremisuje @ 1.38

Kurs AKO: @ 2.23 ( betclick )

Stawka 4/5

:plus: 4.92

 

 

Innsbruck przegrał pierwszy mecz po spadku z Bundesligi z Steyr, co mnie bardzo zdziwiło. Teraz w meczu z beniaminkiem kolejna strata punktów będzie sensacją.

Stuttgart jest tutaj znacznie silniejszą stroną i znów nie powinien mieć problemów z kontrolowaniem meczu.

 

To tyle na ten czas.

Doła mam.

 

 

Edytowane przez Zbyszek.K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Zbyszek.K napisał:

Po wczorajszej tragedii w ligach Angielskich, dzisiaj dziadkowi się mało chce

 

To tyle na ten czas.

Doła mam.

 

 

Pierwsze koty za płoty nikt nie powiedział ze będzie łatwo.  Gdybyśmy wszystko trafiali to ten biznes by długo nie pociągnął. 

Może to jest właśnie sposób mniej typów? !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dzisiaj zbyt wielkiego natchnienia do gry, jednak wygrana Innsbruc’a trochę poprawiła humor wiec jeszcze takie trzy zakłady na dzisiaj sobie wymyśliłem :)

 

 

# 28

Niemcy Regionalliga Bayern (godzina 14.00)

VfR Garchin  -  TSV Aubstadt   FT:1-5

 

Gospodarze od kilku sezonów na tym poziomie rozgrywek. Teraz maja bilans 2-0-2 ale wygrane miedzy innymi na własnym boisku z faworytem ligi Turkgucu Monachium 2-0.

Aubstadt to z kolei beniaminek ligi. Również z takim samym bilansem, ale zdecydowanie słabsi na obcych boiskach gdzie maja po dwóch meczach bilans bramkowy 1-6.

Typ: Garchin wygra

Kurs: @ 2.14 ( Betclic )

Stawka: 3/5

:minus: 3

 

# 29

Niemcy 2 Bundesliga ( godzina 15.30)

FC Erzbebirge Aue – SV Wehen Wiesbaden  FT : 3-2

 

Aue bardzo pozytywnie rozpoczęło nowy sezon ligowy od wygranej z Furth na wyjeździe 2-0. W lecie sporo zmian w zespole, który marzy o włączeniu się do walki o promocję. Wśród mocnych stron trenera Daniela Meyera w otwierającym sezon zwycięstwie Aue szczególną rola przypadła parze nowych zawodników Soren Gonther ( Dynamo Drezno) i Marko Mihojevic (PAOK Saloniki).

Trener Wehen, Rudiger Rehm wykorzystał dziesięciu zawodników zeszłorocznej drużyny, która awansowała do 2. Bundesligi w spotkaniu z drugim beniaminkiem Karlsruher S.C. i nie przyniosło to rezultatu, a było przyczynkiem do krytyki. Teraz już delikatna presja na gości, co nie jest dobrym prognostykiem tutaj.

Typ: Aue wygra

Kurs: @ 2.23

Stawka: 3/5

:plus: 3,69

 

Duble:

 

# 30

Vejle – Nykobing  FT 2-4

Typ: Vejle wygra @ 1.62

Young Boys – Lugano   FT: 2-0

Typ: Young Boys wygra @ 1.56

Kurs AKO: @ 2.53

Stawka: 3/5

:minus: 3

 

Vejle dodałem dzisiaj do konkursu ‘typer miesiąca”. Po prostu wydaje się, że Velje ma najsilniejszy zespół w lidze, a Nykobing na wyjazdach nie czuło się dobrze, a jeszcze dzisiaj mają dwóch ważnych zawodników kontuzjowanych. W drugim wypadku mistrz kraju po nieudanym pierwszym meczu sezonu będzie chciał dzisiaj wsiąść odwet

 

Powodzenia.

Edytowane przez Zbyszek.K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszytko dzisiaj trochę optymizmu :)

 

Bilans dnia:  :plus: 2.61

------------------------------------------------------

Bilans sierpnia: :minus: 31,76

Yield: - 33,08 %

Skuteczność: 33,33%

Średni kurs: @ 2.22

--------------------------------------------------------

Bilans tematu: :minus: 34.73

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę wcześniej, ale spodziewam się spadku kursów jutro na ten mecz, wiec już dzisiaj propozycja z tenisowych kortów.

 

# 31

WTA Toronto  hard, (godzina 16.00)

Ross Collins ( 33 ) - Katerina Siniakowa ( 41 )

 

Chociaż Siniakova zazwyczaj poprawia swoją grę na większe wydarzenia, po prostu muszę się jej tutaj przeciwstawić po tym, co zrobiła w dwóch ostatnich meczach, przegrywając zarówno z Pegulą, jak i niziutko sklasyfikowaną Kalininą.  Collins jest konsekwentna w tym roku. Nie byłbym zaskoczeniem, że Siniakova przegra to 0-2, ale na razie jedynie prosta wygrana Amerykanki

Typ: Collins wygra

Kurs: @ 1.72

Stawka: 4/10

Zakład przeniesiony do tematu na 06.08.2019 :juve1:

Edytowane przez Zbyszek.K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzisiaj będzie bardzo oszczędnie. Tenis już od wczoraj wisi w temacie, a dzisiaj jedynie dodaje dwa zakłady.

 

# 32

Rosja, Premier League (godzina 19.00)

Akhmat Grozny (14) – Orenburg (16)  FT 2-1

 

Akhmar w poprzednim sezonie zajął dość solidne ósme miejsce, tuż za dzisiejszym rywalem. W lecie czterech nowych zawodników, którzy wzmocnili przede wszystkim ofensywę zespołu. Mieli strzelać więcej bramek, jednak jakoś im to nie wychodzi, bo do tej pory zaledwie jedna bramka w ligowej premierze na własnym boisku z Krasnodarem.

Orenburg drugi sezon po awansie na tym poziomie. W letnim okienku transferowym jak na razie jedynie sprzedają zawodników, bo sytuacja organizacyjna nie jest zbyt ciekawa.

Do Kazania oddali dwóch ważnych zawodników Sutormin’a i Begic’a. Do Zurich, Popovic’a, a jeszcze odeszli E.Frolov’a i Ade do Tambov. W drugą stronę przyszedł jedynie J. Fameyef.

Typ: Akhmat wygra

Typ: @ 2.05 (fortuna)

Stawka: 3/5

:plus: 3.15

 

Dubel:

 

# 33

BFC Daugavpils (8) – FK RFS (2)  FT 0-1

Typ:  RFS wygra @ 1.45

Fram Larvick (4) – Odd 2 (12)  FT: 1-3

Typ: Fram wygra @ 1.79

Kurs AKO: @ 2.59 (betclic)

Stawka: 3/5

:minus: 3

 

W pierwszym meczu mamy spotkanie jednej z najsilniejszych ekip na Łotwie w składzie, której jest 12 reprezentantów z ekipą która bronić się będzie do samego końca od spadku. Drugi mecz w Norweskiej division 2 to pojedynek zespołu, który ma w swym CV mistrzostwo kraju i wielką ochotę na powrót na wyższy poziom rozgrywek z rezerwami Odd. Co prawda czasem w takich meczach uczestniczy kilku zawodników z pierwszej kadry, ale rzadko to się zdarza w meczach wyjazdowych. To też mój mecz dnia dodany do konkursu „typer miesiąca”

 

Na dzisiaj to wszystko. :ups:

Powodzenia.

Edytowane przez Zbyszek.K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przeniesiony zakład z poniedziałku na 06.08.2019.

 

# 31

WTA Toronto  hard, (godzina 16.00)

Ross Collins ( 33 ) - Katerina Siniakowa ( 41 )   FT 1-2

 

Chociaż Siniakova zazwyczaj poprawia swoją grę na większe wydarzenia, po prostu muszę się jej tutaj przeciwstawić po tym, co zrobiła w dwóch ostatnich meczach, przegrywając zarówno z Pegulą, jak i niziutko sklasyfikowaną Kalininą.  Collins jest konsekwentna w tym roku. Nie byłbym zaskoczeniem, że Siniakova przegra to 0-2, ale na razie jedynie prosta wygrana Amerykanki

Typ: Collins wygra

Kurs: @ 1.72

Stawka: 4/10

:minus: 4

==============================================

 

Wtorek, a jeżeli wtorek to grają w niższych ligach Angielskich. Wcześniej już dodaje te zakłady bo pewnie kilka kursów poleci w dół, a po za tym idę dzisiaj do pracy, wiec nie wiem czy będzie czas na napisanie czegoś sensownego.

Mimo, ze jestem rozczarowany otwarciem sezonu to nie znaczy, że sobie odpuszczę te ligi.

I na wtorkowy wieczór mam takie zakłady z National League

 

# 34

Anglia, National League  (godzina 20.45)

Solihull Moors - Torquay  FT 3-0

 

Torquay co prawda wygrało swój premierowy mecz 2-1 z Boreham Wood, ale przez większość meczu (30 minuta ) grała w przewadze jednego zawodnika co na pewno trochę ułatwiło im sprawę. Obie bramki strzelili w drugiej połowie. Teraz będzie im trudniej, bo grają z 2 ekipą poprzedniego sezonu. Solihull zremisował w premierze na wyjeździe z Horrogate 2-2 na wyjeździe po doskonałym meczu. W poprzednim sezonie zazwyczaj prezentowali się dobrze na własnym boisku wiec myślę, ze teraz może być podobnie

Typ: Solihull wygra

Kurs: @ 2.22 ( Fortuna )

Stawka: 3/5

:plus: 3.66

 

# 35

Woking – Aldershot  FT 0-1

Tutaj może zaskoczę, ale wygrana Woking nad Dagenham & Redbrige 2-0 raczej nie zrobiła na mnie wielkiego wrażenia. Dagenham jest w totalnej przebudowie i jeszcze trochę potrwa, aby móc mieć do nich zaufanie. Aldershot również przegrał w premierze i to na własnym boisku, ale w spotkaniu z wielkim faworytem AFC Fylde. Był to doskonały mecz z ich strony i teraz na pewno będą mieli spore zaufanie do własnych możliwości. Jakoś nie widzę aby tutaj łatwo sprzedali swoją skórę.

Typ: Aldershots (DNB) wygra

Kurs: @ 2.50 ( Betclic )

Stawka: 3/5

:plus: 4.5

 

# 36

Yeovil – Eastleigh   FT 1-0

Yeovill przegrał, co prawda z Barnet po rzucie karnym ale trzeba pamiętać, że ta ekipa w zasadzie była tworzona do ostatniego dnia przed startem ligi, a to może skutkować szczególnie w pierwszym okresie czasu bardzo nierówną formą. Eastleigh jest solidną drużyną z kilkoma doświadczonymi zawodnikami, którzy z nie jednego pieca jedli chleb. Porządne podwaliny organizacyjne plus wygrana z Notts County w pierwszym meczu daje podstawy do popierania ich i tym razem

Typ: Easleigh (DNB) wygra

Kurs: @ 2.10 ( betclic)

Stawka : 3/5

:minus: 3

 

# 37

Anglia. National League South ( godzina 20.45)

Eastbourne Boro – Tonbridge  FT 2-0

 

Myślę, że Eastbourne wygląda najlepiej w tej kolejce. Co prawda przegrali z Billerecay na własnym boisku, ale zagrali bardzo dobre spotkanie, a jak pamiętacie napisałem w mojej zapowiedzi, że Billerecay to faworyt ligi. Z kolei Tonbridge poległ z Dulwich, co trochę mnie zaskoczyło. Teraz nie daje im już takiego wielkiego zaufania.

Typ: Eastbourne wygra

Kurs: @ 1.82 ( Betclic )

Stawka: 5/5

:plus: 4.1

 

# 38

Dorking - Hemel Hempstead  FT 3-1

Hemel był bardzo imponujący w sobotę i zapewne wykonał najbardziej imponujący występ w lidze pokonując Hungerford 4-1. Maja wielkie zaufanie do swojej gry i trudno będzie ich teraz pokonać. Sammy Moore ma dobrą drużynę i będą się liczyć w czołówce. Dorking brakuje w tej chwili kilku kluczowych graczy, co może okazać się kluczowe w meczu. Co prawda Slough wygrał po  kontrowersyjnej bramce po tym, jak sędzia liniowy podniósł swoją chorągiewkę na spalonego, aby chwilę potem ją opuścić i obrona Slough stanęła. Ogólnie nic ciekawego nie pokazali w tym meczu.

Typ: Hemel wygra

Kurs: @ 2.71

Stawka: 3/5

:minus: 3

 

# 39

Concord – Chelmsford  FT: 2-1

Pomyliłem się w sobotę, co do Concord. Spokojnie wygrali z Oxford 3-0 i zaimponowali mi ale to nie znaczy, zę zaczynam im ufać, tym bardziej, że Oxford zagrał straszny mecz i powinien dziękować, że zakończyło się na trzech golach. Chelmsford z pewnością są znacznie lepsze niż Oxford i jestem gotów je tutaj poprzeć, a tym bardziej kiedy nagle są tutaj tak bardzo nie doceniani przez rynek

Typ: Chemsford wygra

Kurs: @ 2.60 ( Betclic )

Stawka: 2,5/5

:minus: 2,5

 

# 40

Anglia, National League North ( godzina 20.45)

Bradford Park Avenue – Guiseley  FT: 0-5

 

Brandford PA w miarę porządny poprzedni sezon, ale jeśli przegrywasz z Curzonem 5-0, to sugeruje, że nie jesteś zbyt dobry na tą ligę i nawet teraz na własnym boisku będziesz się oglądał za plecy, czy wszystko jest w porządku w defensywie. Guiseley byli imponujący, pokonując Kings Lynn 3-0 i mając taki występ, będą pełni zaufania do swoich możliwości. Dwie przeciwstawne postrzeganie tego meczu przez te zespoły i idę tutaj po wygraną gości

Typ: Guiseley wygra

Kurs: @ 2.53 ( Betclic )

Stawka: 3/5

:plus: 4.59

-----------------------------------------------------------------------

To moje propozycję na wtorkowy wieczór.

Jak widzicie nie idę na łatwiznę w tych ligach, wiec nim coś pobierzecie ode mnie do gry to dobrze się zastanówcie, żeby potem nie było, że dziadek jest winny Waszym przegranym.

Czasem już tak miałem  :)

Powodzenia.

Edytowane przez Zbyszek.K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Po tygodniu pobytu w szpitala trochę się wypościłem od typowania i  może czasem za dużo tych zakładów z National League,ale kiedy gra 56 pary w tych ligach to osiem zakładów jak tutaj raczej nie wygląda na zbyt wiele.

 

Anglia, National League ( godzina 20.45 )

Eastleigh – Sutton  FT  1-1

Sutton jest niepokonany w pierwszych 3 meczach i chociaż teoretycznie remis u Chorleya nie był świetny rozwiązaniem dla nich to jednak myślę, że są tego zadowoleni, biorąc pod uwagę warunki pogodowe.  Eastleigh do tej pory nie robiło wrażenia. Pokonali, co prawda Notts County w pierwszej kolejce, ale jak napisałem w zapowiedzi tej ligi to przynajmniej na początku nie jest trudne. Potem mieli dwie porażki w Yeovil i Barrow. Myślę, że Eastleigh zostało wycenione tutaj jeszcze, jako półfinalista poprzednich play-offów, a nie w obecnej sytuacji, która jest nieco słabsza. 

Typ: Sutton (DNB) wygra

Kurs: @ 2.30 ( Betclic )

Stawka: 3/5

:arrow:

 

Ebbsfleet – Yeovil  FT 1-3

Teoretycznie wspieranie Ebbsfleet, którzy przegrali wszystkie swoje gry, wygląda na ryzykowne, zwłaszcza, że byli bezradni w pierwszych dwóch meczach, ale w sobotę znacznie się poprawili przeciwko Fylde. Fylde co prawda wygrało ale dzięki rzutowi karnemu, co raczej było szczęśliwym rozwiązaniem niż problemem Ebbsfleet 

Yeovila, wciąż mnie nie przekonuje. W sobotę zdobyli kolejny punkt przeciwko Stockport, ale Stockport miał wiele szans i naprawdę powinien był wygrać.

Typ: Ebbsfleet wygra

Kurs: @ 2.40 ( Betclic )

Stawka: 3/5

:minus: 3

 

Harrogate - Notts County   FT 0-2

Harrogate miał pecha ostatnio ponieważ bramka Woking była ogromnie kontrowersyjna, a potem już na boisku istnieli tylko oni. Po za tym muszą być zadowoleni ze sposobu, w jaki rozpoczęli sezon. W tej chwili Notts County wygląda na milion mil od bycia pretendentami do tytułu i z trudem, mimo ostatniej wygranej widzę, jak odwracają tutaj swoją formę.

Typ: Horrogate wygra

Kurs: @ 2.02 ( betclik )

Stawka: 4/5

:minus: 4

 

Anglia, National League North ( godzina 20.45 )

Brackley - Kings Lynn  FT 1-1

Brackley nie wygląda tak silnie jak w ostatnich kilku sezonach. Teraz pokonali tylko Alfretona w dniu otwarcia, potem przegrali kolejne dwa mecze, choć jeden był przeciwko York w sobotę. Kings Lynn byłby rozczarowany, kiedy w dniu otwarcia został pokonany przez Guiseleya, ale wygrali następnie dwa mecze z Ketteringiem i Herefordem i wyglądali przyzwoicie. Nie sądzę, że istnieje znaczna różnice miedzy tymi dwiema ekipami wiec idę w drugą stronę niż rynek.

Typ: Kings Lynn (DNB) wygra

Kurs: @ 3.10

Stawka: 3/5

:arrow:

 

Guiseley – Spennymoor   FT 3-1

Guiseley miał dwa dobre mecze na początku sezonu, ale z pewnością pokonanie Bradford 5-0 nie było takie trudne, biorąc pod uwagę, jak bardzo jest zła ta drużyna w obecnym stanie.. Zostali sprowadzeni na ziemię w sobotę, kiedy stracili 3-0 w Southport.  Spennymoor zagrali tylko jedną grę, bo ich boisko jeszcze jest remontowane. To musi być zaletą o tej porze sezonu, ponieważ Guiseley ma już 3 mecze w 10 dni, a Spennymoor jest świeższy. Spennymoor dla mnie są potencjalnymi pretendentami do tytułu i jeśli to prawda, muszą wygrywać takie gry.

Typ: Spennymoor wygra

Kurs: @ 2.16

Stawka: 5/5

:minus: 5

 

Hereford - AFC Telford  FT 1-0

Początkowo myślałem, że Hereford może sobie poradzić tutaj.  Zagrali dobrze przeciwko Spennymoorowi remisując 2- 2, ale od tamtej pory nie byli zbyt przekonujący w dwóch spotkaniach wyjazdowych. W zeszłym tygodniu pokonali 9-cio osobowego Gloucestera, chociaż mieli dużo szczęście, kiedy jeszcze 10 mężczyzn, Gloucester wyglądał lepiej. Prawda, że dziwna jest wyjazdowa forma Telford, zresztą była również słaba w poprzednim sezonie ale chyba jest za wcześnie, aby powiedzieć, że będzie to problem i w tym sezonie. Byli solidni w swoich dwóch meczach u siebie, pokonując Kidderminster i remisując z Gateshead. 

Typ: AFC Telford wygra

Kurs: @ 2.97

Stawka: 3/3

:minus: 3

 

Kettering – Chester  FT 1-1

Byłem przeciwko Kettering pierwszego dnia, a oni ostatecznie pokonali Telford, ale potem przegrali następne dwa mecze i byli bardzo źli w sobotę, kiedy przegrali 3-0 z Darlington. Nadal nie jestem pewien, czy Chester poradzi sobie tak dobrze, ale nadal są niepokonani, remisując z Boston i Altrincham.  Nadal uważam, że Kettering będzie walczył o utrzymanie, a Chester jest po prostu dla nich za dużym wyzwaniem.

Typ: Chester wygra

Kurs: @ 2.23

Stawka: 4/5

:minus: 4

 

Kidderminster - Gloucester City  FT 2-3

Kidderminster wygrał w sobotę, ale gospodarze nie wyglądali aż tak wspaniale w pierwszych dwóch meczach i na pewno nie użyłbym wygranej 3-0 z Bradford Park Avenue jako dowodu na to, że właśnie odbijają się od dna. Gloucester miał dość solidny początek sezonu w National League North, pokonawszy Blyth, a potem nawet porażka z Hereford miała swoje dobre chwile w meczu, a odkąd Mike Cook przyszedł na stanowisko menedżera, bardzo zmienili swoje oblicze.

Typ: Gloucester (DNB) wygra

Kurs: @ 3.50

Stawka: 3/5

:plus::plus: 7,5

 

To na razie tyle, ale nie obiecuję, ze to już wszytko na jutro. No cóż, sztuką również jest sztuka wybory i używania własnych szarych komórek  :)

 

Edytowane przez Zbyszek.K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jeśli można zapytać o mecz Wrexham - Halifax

 

Wszystkie gwiazdy na niebie mówią ze warto iść w stronę gości.  X2 dość wysoko wyceniane i właśnie o co chodzi z tymi kursami, że ciągle rosną? !

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Przemo1866 napisał:

Witam! Jeśli można zapytać o mecz Wrexham - Halifax

 

Wszystkie gwiazdy na niebie mówią ze warto iść w stronę gości.  X2 dość wysoko wyceniane i właśnie o co chodzi z tymi kursami, że ciągle rosną? !

Moim skromnym zdaniem ten trend wynika ze słabej gry obrony Wrexham w pierwszych meczach. Sprzedali Kennedy'ego, a zawodnik sprowadzony na jego miejsce ma kontuzję. Jest też dzisiaj osłabienie w środku pola, bo nie zagra Grant  ze względu na jego zawieszenie i ma on dwie z 5 bramek strzelonych przez Wrexham. Ja Halifax umieściłem jako jednego z faworytów do spadku i mimo zaskakującego początku zdania nie zmienię. Jasne można spróbować x2 ale mimo wszytko bym zagrał na gospodarzy lub zupełnie odpuścił ten mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka meczy na dzisiejszy wieczór.

 

Dagenham & Redbrige - Boreham Wood  FT 0-3
Gospodarze cho mają na swoim koncie trzy punkty nie wygrali jeszcze meczu na własnym boisku w tym sezonie cho z drugiej strony to był mecz premierowy przegrany z Woking. Boreham Wood opuściło latem kilku zawodników i widać to dobitnie na początku nowego sezonu, kiedy w trzech meczach ligowych w tym dwóch na własnym boisku jeszcze nie odnieśli zwycięstwa, a stracili już sześc goli.

Typ: Dagenham wygra

Kurs: @ 2.10  ( Betclic )

Stawka: 4/5

:minus: 4

 

Wrexham  - Halifax Town  FT 1-0
Bardzo zaskakujący obraz w ligowej tabeli tym bardziej, ze dla mnie Halifax to kandydat do spadku. Ich trzy kolejne wygrane trochę szokują, ale również twierdze, ze coraz bliżej są pierwszej porażki w sezonie, a że dzisiaj zagrają z jednym z faworytów (moim zdaniem) do awansu to jeszcze bardziej to uprawdopodabnia Wrexham ma trochę problemów w zespole, szczególnie w obronie i środku pola związanych z nieobecnościami, ale i tak wyglądają bardziej solidniej od gości. Kwestią czasu jest kiedy ta drużyna po prostu odpali i będzie wygrywać seryjnie

Typ: Wrexham (ah-0,75) wygra

Kurs: @ 2.10 ( Unibet )

Stawka: 5/5

:plus: 2.75 ( połowa wygranej )

 

Torquay  - Maidenhead  FT 0-2
Gospodarze to na pewno jeden z kandydatów do co najmniej playoff w tym sezonie ligowym. Co prawda początek ligowy trochę wygląda w kratkę, ale przeciwnicy na prawdę z górnej półki, co trochę ich usprawiedliwia. Maidenhead moim zdaniem to ekipa, która będzie walczyła o utrzymanie się w lidze. Jak na razie mają tyle samo punktów, co dzisiejszy rywal ale zdecydowanie łatwiejsi rywale.

Typ: Torquay (ah-1) wygra

Kurs: @ 2.35 ( unibet)

Stawka: 5/5

:minus: 5

 

Gateshead  - Bradford Park Aveniu  FT 1-1
Gateshead jeszcze nie wygrało swojego meczu ligowego, ale również nie przegrali. Trzy remisy w tym dwa wyjazdowe jakiejś wielkiej tragedii im nie czynią. teraz przed własną publicznością będą mogli jakoś się przełamać, bo przyjeżdża zespół, który po prostu w swoich trzech meczach nie istniał, o czym świadczy ich bilans bramkowy 0-13.

Typ: Gateshead (ah-1,25) wygra

Kurs: @ 2.23 ( Unibet )

Stawka: 4/5

:minus: 4

 

Billerecay  – Welling   FT 2-1

Ja napisałem w zapowiedzi National League Billerecay jest dla mnie największym kandydatek do awansu wiec jako taki po porażce na wyjeździe takie mecze na własnym boisku po prostu powinien wygrywać.

Typ: Billerecay wygra

Kurs: @ 1.87 ( Betclic )

Stawka: 5/5

:plus: 4,35

 

Salisbury - Gosport   FT 1-0
Trudno po jednej kolejce ligowej coś powiedzie o formie drużyn a już na pewno nie powinno się ustawia takich kursów zważywszy ze gospodarze dla mnie są jednym z kandydatów do wygrania ligi. Owszem przegrali pierwszy mecz na wyjeździe 0-2 ale to jeszcze bardziej powinno ich mobilizować tutaj do dobrej gry. 

Typ: Salisbury wygra

Kurs: @ 2.35 ( Unibet )

Stawka: 4/5

:plus: 

 

To dzisiaj jest 13  :)  tak mi się teraz przypomniało.

No ale już zagrałem, napisałem wiec nie ma powrotu. 

 

Edytowane przez Zbyszek.K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nim podliczę jutrzejszą porażkę, jeden zakład na dzisiaj.

I jeszcze jedna rzecz. Rozumiem frustrację, bo każdy chce wygrać tu i teraz. Tylko widzicie (to do młodszych adeptów), czasem tak jest, ze nie idzie, wszystko pod górkę, nawet przez dłuższy czas wiec, jeżeli chcecie się wzbogacić za jednym strzałem to nie tutaj. Ja mogę sobie na to pozwolić i mimo złego okresu będę obstawiał niższe ligi w Anglii, Niemczech, Rosji, bo je lubię i trochę je znam. Wiem też , że za pół roku (jak jeszcze będę żył, bo towarzysz kraczący w tył nie odpuszcza, jak wiecie o czym mówię) będę na plusie.

Bukmacherka to nie „biznes” na już.

To inwestycja w systematyczność.

To tak dla tych, którzy się teraz ze mnie śmieją..

 

Anglia, National League South (godzina 20.45)

 

Havant & Waterlooville  - Dorking  FT 6-0

Gospodarze spadli z National League w poprzednim sezonie, bo w ostatnich ośmiu meczach ligowych zdobyli 2 punkty. Powód? Nagle właścicielowi zabrakło motywacji i pieniędzy. Teraz mają nowego szefa, nowego dobrego trenera Paul'a Doswell'a, który sprowadził do zespołu kilku zawodników z doświadczeniem z poziomu League One i Two , a także z poprzedniego swojego klubu i wygląda, ze szybko chcą wrócić co najmniej na poziom 5 ligi, a grali nie tak dawno i wyżej.

Goście to taki wczorajszy Halifax w meczu z Wrexham.

Wygrywają jak na razie wszystko ale ich poziom to… Moim zdaniem gdzieś koło walki o utrzymanie.

Wchodzę w ten mecz ale to ja robię. Was nikt nie zwalnia od myśłenia.

Typ: Havant & Waterlooville  wygra

Kurs: @ 1.71 ( Betclic )

Stawka : 5/5

:plus: 3.55

Edytowane przez Zbyszek.K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po nie zbyt udanym poprzednim tygodniu czas na kilka propozycji z mojej strony.

Zacznę od piątkowych meczy.

Mam tutaj jeden mecz z 1 ligi Rosjii i trzy z niższych lig europejskich.

 

Rosja, Premier League ( godzina 17.00 )

Orenburg – PFC Sochi

Lubię wchodzić w takie zakłady jak tutaj, tym bardziej, kiedy gospodarze nie wygrali jeszcze swojego meczu ligowego. Jeszcze bardziej przekonuje mnie tutaj zakład na gospodarzy, kiedy zobaczę, z kim zagrał zespół Orenburga w tych pięciu meczach ( Petersburg, CSKA, Rostov, Grozny) Ostatnio zremisowali z Tambow na własnym boisku 2-2, wiec teraz czekam na wygraną, bo piłkarsko na pewno na wyższym poziomie od gości, którzy nie potrafili jeszcze strzelić nawet gola, choć z drugiej strony rywale też groźni.

Typ: Orenburg wygra

Kurs: @ 2.36 ( Betclic )

Stawka: 4/5

 

Niemcy, 2 Bundesliga ( godzina 18.30 )

Sandhausen – Norymberga

Sandhausen poniosło kolejne straty. Tym razem 0-1 u siebie w lidze z beniaminkiem z Osnabruck, a potem z Moenchengladbach w Pucharze Niemiec. Nie wygląda to dobrze na początku sezonu. Najgorsze w tym wszystkim jest jednak to, ze oni zupełnie nie kreują sobie sytuacji. Norymberga, jako spadkowicz z ligi oczywiście jest jednym z faworytów ligi, ale początek również nie zbyt udany choć przegrana 0-4 z Hamburgiem jeszcze mogę sobie jakoś usprawiedliwić chęcią zaistnienia w DFB Pokale gdzie awansowali po wygranej nad Ingolstadt. Teraz musza udowodnić sobie, że walka o automatyczny powrót to nie mrzonka.

Typ: Norymberga wygra

Kurs: @ 2.73 ( Betclic )

Stawka: 3/5

 

Dania, 1-st Division (godzina 19.00 )

Koge – Kolding

Koge to solidny ligowiec. Może nie z aspiracjami do awansu z tej ligi, ale na pewno nie na 1 punkt w trzech meczach ligowych. Zagrali dwa mecze na wyjeździe i to z Viborg (4) (kandydat do awansu po spadku), Frederica (1), Nykobing (3), wiec nie robiłbym z tym wielkiego problemu.

Kolding to taki Dorking z mojego ostatniego zakładu z National League. Trzy wygrane beniaminka, które mogą trochę zmylić, bo kiedy przypatrzeć się, z kim to wychodzi ze z trzema zespołami w samego dołu tabeli. Dla mnie to chyba najlepszy wybór na dzisiejszy wieczór.

Typ: Koge wygra

Kurs: @ 2.05 ( Fortuna )

Stawka: 4/5

 

Niemcy, Regionalliga Nordost ( godzina 19.00 )

FC RW Erfurt – Auerbach

Będę konsekwentny I tutaj. Erfurt jest o wiele lepszym zespołem niż jego miejsce w tabeli po trzech meczach sezonu. Po prostu ich kalendarz ligowy to Cottbus, Lokomotiv i Victoria Koln, co jest dla mnie wystarczającym powodem aby usprawiedliwić stan posiadania tej ekipy. Goście wyglądają tragicznie w defensywie. 10 straconych goli w trzech meczach i to z zespołami z miejsc 4, 9 i 12 nie wróży nic ciekawego tutaj.

Typ: Erfurt wygra

Kurs: @ 1.80 ( Fortuna )

Stawka : 5/5

 

To podstawowe zakłady na jutro dla mnie, a z rana może jeszcze z dwa duble dodam w temacie.

Pozdrawiam :pl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze dwa duble na dzisiaj, które są uzupełnieniem wczorajszego wieczornego postu z moimi propozycjami na dzisiejsze granie u bukmachera.

 

Hamburgers SV – Bochum (2 bundesliga)

Hamburger wygra @ 1.57

Helsingor – Avatar  (Dania 2-nd Division grupa 1)

Helsingor wygra @ 1.32

AKO: @ 2.07  ( Unibet )

Stawka: 4/5

W obu przypadkach gospodarze są faworytami meczów.  Hamburger ostatnio popis siły i wygrana na wyjeździe z Norymbergą, choć dogrywka w pucharze może trochę działać na ich nie korzyść.

W Danii spadkowicz ma ochotę na szybki powrót, a goście, co prawda mieli jeszcze w poprzednim sezonie serię kilku wygranych z rzędu tyle tylko, ze w grupie spadkowej 2-nd Division.

 

Fremad Amager – FC Nykobing ( Dania 1-st Division)

Amager 1 lub X @ 1.30

Huddersfield – Fulham ( Championship)

Huddersfield 1 lub X @ 1.56

AKO: @ 2.02  ( Betclic )

Stawka: 4/5

Fremad wygląda na prawdę na silny zespół w tym sezonie. Grali już z Skive, Viborg i Vendsyssel i nie przegrali. Goście również silni, ale tutaj muszą grać na sztucznej nawierzchni, co jest atutem gospodarzy. Huddersfield jest spadkowiczem i choć początek nie najlepszy to jednak te miliony funtów zarobione w PL muszą owocować z taki zespołami jak Fulham. Będę zdziwiony jak przegrają swój mecz.

 

Tyle ode mnie na dzisiejsze mecze piłkarskie. Teraz już lektura tego, co się dzieje w National League i oczywiście porcja moich propozycji, ale to jeszcze nie teraz.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...