Skocz do zawartości

Letnie Grand Prix W Skokach Narciarskich 2019


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...

Cytat

Już tylko nieco ponad miesiąc pozostał do inauguracji nowego sezonu Letniego Grand Prix w skokach narciarskich. Po raz pierwszy wszystkie konkursy mężczyzn tego cyklu pokaże Telewizja Polska. Zawody na igelicie z udziałem najlepszych skoczków świata będą transmitowane w ogólnodostępnych kanałach naziemnych - TVP1 oraz TVP Sport.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Letniego Grand Prix na skoczni w Hinterzarten (HS108)

 

27.07.2019 18:20

 

Markus Eisenbichler wygra 3,50 Fortuna :n: tragiczne skoki :fp:

Ziga Jelar TOP3 3,25 Betclic :n:ech tylko 5:/

Już za nieco ponad godzinę rozpocznie się pierwszy konkurs w niemieckim Hinterzarten. Większość reprezentacji wystartuje z mocno rezerwowymi składami, jedynie Niemcy wystawili dość solidny skład a mianowicie Geigera, Freitaga, Leyhe, Eisenbichlera oraz Schmida. Co jak co jak dla mnie zwycięzcą w dzisiejszym konkursie powinien być właśnie zawodnik gospodarzy oczywiście nie ujmując nic pierwszej trójce z kwali czyli Jelarowi, Schlierenzauerowi i Peierowi, którzy spisali się tu całkiem dobrze. Ja jednak tka jak wspominałem idę tu w stronę gospodarzy a konkretniej Markusa Eisenbichlera który już w Wiśle pokazał, że będzie się liczył w walce o letnie GP w skokach i gdzie nie jak u siebie ma udowodnić swoją dobrą dyspozycję w sezonie letnim. Całkiem fajnym typem na te zawody wydaje się też top3 dla zwycięzcy z kwalifikacji czyli Słoweńca Ziga Jelara. No a jak to wszystko się potoczy dowiemy się już po godzinie 18:20 na, którą planowane jest rozpoczęcie zawodów, polecam oglądać gdyż transmisja będzie na tvp sport.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...