Skocz do zawartości

Adblast Zarabiaj 125% zainwestowanych pieniędzy + bonus od sponsora!


Kaamils07

Rekomendowane odpowiedzi

Czym jest AdBlast?

AdPack jest to usługa , dzięki której ustawiona przez nas strona www, zostanie wyświetlona przez określoną liczbę unikatowych osób, z różnych adresów IP – co pozwala w bardzo skuteczny sposób rozreklamować swój biznes stacjonarny lub internetowy. Możesz zareklamować tutaj stronę swojej firmy / swojego bloga itd.

Firma oferuje sprzedaż 3 rodzajów AdPacków: za 10$, 50$ i 100$, ale ponieważ AdPack za 100$ oferuje dużo więcej możliwości, skupimy się głownie na nim.

Kupując pakiet reklamowy AdPack o wartości 100$ – otrzymujesz 1800 wyświetleń swojej strony www. Jeżeli nie posiadasz żadnej strony, którą chciałbyś rozreklamować – możesz zostawić wyświetlenia „na później”. Dodatkowo każdy AdPack uprawnia Cię do udziału w zyskach firmy i daje Ci możliwość otrzymywania, aktualnie ponad ~1% dziennie od wielkości depozytu przeznaczonego na AdPack. Co daje na ten moment ~25% zysku w 110 dni.

Aby otrzymywać podział zysku wystarczy posiadać AdPacki i raz dziennie obejrzeć 10 reklam ustawionych przez innych użytkowników.

Im więcej usług reklamowych AdPack posiadamy, tym większy podział zysku otrzymujemy (wyższy depozyt).

Jedna reklama trwa 10-30 sekund, więc na zobaczenie 10 reklam potrzebujemy zaledwie 5 minut dziennie. Możemy to robić zarówno na komputerze, tablecie lub telefonie.

Za każdego zakupionego AdPacka o wartości 100$, otrzymuje codziennie ~1,14$ przez ~110 dni. Więc po 110 dniach otrzymuje 125$ (125% zwrotu). AdPacków możemy posiadać nawet 1000 sztuk, więc zarówno ilość wyświetleń jak i podział zysku może być dużo wyższy.

Świetną sprawą jest fakt, że naliczenia otrzymujemy co 30 minut – 48 razy dziennie. Co oznacza, że w każdej chwili po zebraniu 50$, możemy wypłacić tę kwotę m.in. na konto bankowe, bitcoinem, na portfel płatniczy lub kupić za nie kolejną paczkę reklamową, dzięki czemu zadziała tzw. procent składany i możemy zyskać jeszcze więcej co jest dużo korzystniejszą opcją.

 

Przykład nr 1:

Mając np. 20 AdPacków po 100$ (czyli łączny depozyt 2000$) codziennie otrzymujemy naliczenia na poziomie ~22.73$. Czyli po 110 dniach otrzymujemy kwotę 2500$ (co daje 500$ zysku).

Weź jednak pod uwagę to, o czym pisaliśmy wcześniej:
Dzięki temu, że naliczenia otrzymujemy każdego dnia, nie musisz czekać 110 dni aby wypłacić pierwsze pieniądze. W przypadku posiadania 2000$ depozytu, pierwsze 50$ możesz wypłacić już po 3 dniach, natomiast korzystniejszym rozwiązaniem jest reinwestowanie naliczonych środków, czyli dokupowanie za nie kolejnych AdPacków, dzięki którym zarabiasz więcej.

Co daje dokupowanie kolejnych AdPacków?

Uruchamia się wtedy tzw. procent składany, dzięki czemu możemy pomnożyć wpłacony kapitał.

Z każdym kolejnym AdPackiem twój przychód dzienny wzrasta o ~1,14$

Przykład nr 2:

Kupiłeś 20 AdPacków (czyli otrzymujesz ~22.73$ dziennie), po 3 dniach masz naliczone 68.19$ i możesz wykupić kolejnego AdPacka, więc twój dzienny przychód to już nie ~22.73$ a 23.87$.

Po kolejnych 2 dniach masz na koncie znowu powyżej 50$ (~65.93$) więc dokupujesz kolejny AdPack i zarabiasz już 25$ dziennie i tak z dnia na dzień coraz więcej.

Reinwestując na bieżąco przez 8 miesięcy jesteś w stanie nawet podwoić swój wkład (bez polecenia i bez sprzedaży).

5% z naszych naliczeń trafia do specjalnej puli, z której pieniądze można przeznaczyć tylko na zakup zwykłej reklamy lub na opłatę abonamentu, który nie jest obowiązkowy. O abonamencie dowiesz się za chwilę. Kolejne 5% jest pobierane podczas wypłaty, które przeznaczane jest na zakup matrycy w AlterNet, która wykupuje się automatycznie po uzbieraniu odpowiedniej kwoty.

 

 

Dołącz do mojego zespołu i odbieraj darmowe $ przy zakupie paczek:

https://adblast.alternet.com/r/kaamils07 

Oto link przez który należy się zalogować aby otrzymać ode mnie pomoc i cenne wskazówki

 

Edytowane przez Kaamils07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...