Skocz do zawartości

Nasze sylwetki


Elit Typer

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje ten temat dlatego ,ze będzie nam wszystkim łatwiej rozmawiać więcej wiedząć o innych typerach z tego Forum.

Proponuje aby kto chce i nie ma nic do ukrycia przedstawiać swoje sylwetki według poniższego schematu.

 

Miejscowość - ?????

Wiek - ????

Zainteresowania - ???

Wykształcenie jeżeli już skończył szkołe - ??

Gdzie Pracuje? - ???

Najwyższa wygrana u buków - ????

Największa wtopa - ???

Ile lat typuje - ???

------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Elit jak już dałeś taki pomysł to mogłeś go zrealizować .. no ale nic ja mogę zacząć :)

 

Miejscowość - Najbardziej Ślaskie ze Polskich miast i Najbardziej Polskie ze Śląskich czyli ..ZABRZE

Wiek - 20 lat

Zainteresowania - Sport (piłka nożna trenuje ją od 15 lat :) jak nie lepiej, oprócz tego wszystkiego po trochu..od muzyki po kuchnie :)

Wykształcenie jeżeli już skończył szkołe - obecnie student ale jeszcze nie po dyplomie więc powiem, że pół-wyższe a na razie średnie

Gdzie Pracuje? - studia to też praca :p

Najwyższa wygrana u buków - w wieku 12 lat :) postawiłem z wujkiem do picu..World Cup 98 (Francja) Brazylia-Dania 3:2 dokładny wynik za 20zł siadło coś koło 500 zł :)) zapytał ile bedzie.. mówie mu 3:2 ..na następny dzień miałem swoje pierwsze wygrane 250 zł :)

Największa wtopa - hmm chyba takiej nie było, bo małych kursów nigdy nie daje typu 1.05-1.15..pare razy w ostatniej minucie zespoły kupon przegrywały.. ale pamiętam jak jeden raz Liverpool zawalił mi kupon gdzie do wygrania było coś koło 400 zł.. grali z Basel 0:3 potem wyrównali na 3:3 ale nic to nie dało.. no i chyba jeszcze Portugalia z kimś tam po kursie 2.1 miałem wtedy 3 mecze ..Polske z Bialorusią ..dałem na Bialoruś po kursie 5.1 Brazylie 1.6 i wlaśnie Portugalie..

Ile lat typuje - 8 lat.. a systematycznie od 5 lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyższa wygrana u buków - w wieku 10 lat :) postawiłem z wujkiem do picu..World Cup 96 Brazylia-Dania 3:2 dokładny wynik za 20zł siadło coś koło 500 zł :)) zapytał ile bedzie.. mówie mu 3:2 ..na następny dzień miałem swoje pierwsze wygrane 250 zł :)

quote]

 

World Cup 96 bardzi ciekawe bardzo %-)

 

Ja jestem z wlkp, kiedyś studiowałem teraz szukam pracy, najwięcej wygrałem 300 zl, przegralem 30 zl. Gram od 4 lat. No i fajny jestem.

 

[ Komentarz dodany przez: Oskar86: 2007-03-06, 10:59 ]

hehe tez mi sie wydaje ze był w 94 :k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje ten temat dlatego ,ze będzie nam wszystkim łatwiej rozmawiać więcej wiedząć o innych typerach z tego Forum.

Proponuje aby kto chce i nie ma nic do ukrycia przedstawiać swoje sylwetki według poniższego schematu.

 

Miejscowość - ?????

Wiek - ????

Zainteresowania - ???

Wykształcenie jeżeli już skończył szkołe - ??

Gdzie Pracuje? - ???

Najwyższa wygrana u buków - ????

Największa wtopa - ???

Ile lat typuje - ???

------------------------------------------------

 

1. Rydułtowy. Górny Śląsk. Miejscowość na trasie Rybnik - Racibórz.

2. 28 lat.

3. Sport (żużel, piłka i cała reszta), akwarystyka.

4. Wyższe licencjackie. Turystyka i Rekreacja.

5. Niedawno Totomix. Obecnie zażarte poszukiwania pracy.

6. 6-7 lat temu wygrałem w STSie 214 zł w zakładzie kombinacyjnym (jakieś cudo do grania w STSie. Kto chodzi ten wie).

7. Nie gram za wielkie stawki. Największa wtopa to chyba 50 zł. Nie pamiętam żebym zagrał kiedykolwiek za więcej kasy. Serce by mi pękło.

8. Hohoho albo jeszcze dłużej. Gdy nie miałem możliwości grania w zakładach, namietnie grałem Totoligę i Totogola w Totalizatorze. Potem oczywiście przerzutka do naziemnych.

 

Pozdrówka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

World Cup 96 bardzi ciekawe bardzo %-)

 

Ja jestem z wlkp, kiedyś studiowałem teraz szukam pracy, najwięcej wygrałem 300 zl, przegralem 30 zl. Gram od 4 lat. No i fajny jestem.

 

[ Komentarz dodany przez: Oskar86: 2007-03-06, 10:59 ]

hehe tez mi sie wydaje ze był w 94 :k:

 

:k: Chodziło mi o 98 rok.. :D ..patrzcie o której to pisałem :) każdemu się może rok machnać .. :p ..France 1998

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejscowość - Święte moje ukochane miasto Częstochowa

Wiek - 49 (Boże sam w to nie wierze>> jeszcze nie dawno pukałem mlode laski>> jak ten czas leci!!

Zainteresowania - Sport ogolnie, najbardziej żużel, w końcu było się jeszcze niedawno hools CKM Włókniarz

Wykształcenie jeżeli już skończył szkołe - średnie ogólnomechaniczne

Gdzie Pracuje? - Własna firma od 12lat

Najwyższa wygrana u buków - z jednego kupony 3674,20, dniówka 13416,00

Największa wtopa - I tak nie uwierzycie

Ile lat typuje - 12

Inne - Najbardziej wyluzowany Zgred jakiego znam. Moi kumple mają od 19 -28lat

Ze starszymi nie gadam bo to stare zgredy i nie ma o czym.

Sukcesy sportowe i nie tylko: Brązowy medal na Mistrzostwach Poldski w Boksie (Bydgoszcz), śmieszny kolor paska w kyokushinkai. Udział w" Szansie na Sukces"

Ratownik wodny, Instruktor LA. Maraton poniżej 3 godzin (2,59,16),

Dawno temu:

60m 7,8sek

100m 12,3sek

400m 54,20se

800m 2,16,sek

1000m 2,43,8sek

10000 - 36,14min

w dal 6,36

wzwyż 1,65

-------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...