Skocz do zawartości

Liga Tenisa (14dni) + zrzutka


Endefis

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w lidze tenisa. Irytują mnie te "psie kursy" i wycieczki do "bukmacherów dla debili". Tak się czuję będąc tam...i mam nadzieję że Ty też tak się czujesz! (prawidłowa reakcja). Myślę że warto zorganizować 14 dniowe turnieje tenisa i robić je regularnie. Wystarczy nawet aby 5-10 osób brało udział w każdym turnieju i będzie "super". Oczywiście ja żadnej zbiórki nie przeprowadzam, a musi zrobić to ktoś godny zaufania i sprawdzony z forum. Formuła rywalizacji oczywista, sumujemy zdobyte jednostki przy płaskiej stawce, 1-2 pojedyncze typy max dziennie i kurs maksymalny 3.50. Pula podzielona zawsze na 1-3 miejsca, reszta szczegółów później dopracowana będzie. Zrzuta na początek 50-100, a później może regularnie 100-200. Wydając około 100-200 pln miesięcznie będzie można mieć szansę na wygraną 1.000-2.000 miesięcznie, ponosząc stosunkowo małe koszty, a rywalizacja jest sprawiedliwa oraz daje duże możliwości i szansę, większe zdecydowanie od pseudo standardowych gierek...

W takim turnieju liczą się jednostki na + i -, więc można przegrywać, a u buka przegrany kupon to zawsze strata środków! To kolejny + takiej rywalizacji i to ma większy sens, a dla mnie tylko taka rywalizacja ma sens!

Może ten user co przeprowadzi zbiórkę dostanie 5-10% z całej puli za swoją funkcję (powinno tak być) i to kogoś zachęci zaufanego z forum?

 

Odzywajcie się w tu temacie i mam nadzieję że ktoś doświadczony się tu odezwie!

 

Pozdrawiam 

 

PS można też zrobić wszystkie dyscypliny, mi to obojętne, ale aby turniej był cykliczny i trwał zawsze 14dni, to priorytet! Kursy byśmy podawali tylko z Pinnacle, Bet365 i Unibet.

Edytowane przez Endefis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podkreślam iż to jest tylko mój pomysł, propozycja, ale to ma dużą wartość. Mam nadzieję że jakiś "renomowany user" się tu odezwie i to pociągnie dalej. Zapewne kolejne zainteresowane osoby z mobilizują innych do aktywności, więc...!

 

Można by było wystartować od początku turnieju tenisa Indian Wells. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A to raczej Ty pokazałeś swój życiowy los. Twój los to zapewne w realu plucie na drzwi sąsiada i podkladanie nogi "koledze". Tyle możesz w swoim życiu zapewne co pokazujesz tutaj

 

Mądrość i Miłość to dwie najważniejsze wartości i tego należy się trzymać w życiu 

 

Nie spamuj tutaj wredna istoto i nikt z Tobą nie ma ochoty grać... idź do "budki"!

Edytowane przez Endefis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Name- zwrot używany do osoby która w życiu realnym nie potrafi podnieść głowy do góry, nie wspominając o jakiejs konfrontacji, starciu słownym z inną osobą, zawsze się podda i schowa. Owy osoobnik próbuje dokopać komuś w internecie i czerpać z tego przyjemność. Ciężko aby miało to wartość, ale rasowy przegryw tyle tylko może. Wysyp takich osobników mamy powyżej w tym temacie. Ludzie bez tożsamości, realnej tożsamości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ten żyleta ma w sobie jadu...w innym temacie uświadomiłem mu kim, a raczej czym jest i nic, jedyne co może robić to próbować niszczyć innych w internecie. Rób tak dalej ale odemnie z daleka! Nie spamuj a twoje domysły nikogo nie interesują. Gdzie jest administracja @Gruby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tonny zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...