Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

:yo: W temacie będę podawał typy na przełamanie tzw. łamaki. Trochę poczytałem i trzeba to sprawdzić bo jest tego masa. W grafice wyniki tylko z wczoraj, udało się upolować 2 mecze.  Na początek dnia będę podawał mecze którym będę się przyglądał. Jeżeli w meczu wydarzy się coś interesującego wtedy w połowie meczu podam bet który zagram. Czasami najszybciej mogę podać na czacie forum także polecam zaglądać.  Jeżeli ktoś jest sceptyczny niech zobaczy bramki jakie wpadły w pucharze Azji. 

 

Tutaj Chiny  - Kirgistan do przerwy 0-1 wynik końcowy 2-1  

 

 

 

Screenshot_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj jednak zostało :plus: 58,71 bo Braga nie chciała. Oglądałem 2 sety mieli :fp: 

 

zacznijmy lekko 

 

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=ODk5MDI5NDExNDMxMzcwMDpGGP4wZMI%2FdfPCU9g%3D&kind=LIVE

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj bardzo ciekawa sprawa. Wiadomo jak ostatnio Australia łamie, a tu drużyna która na 5 ostatnich meczy 3 razy łamała. Gospodarze 0 wygranych 2 remisy więc jakoś $$ trzeba robić XD.  

Screenshot_2.png.6cb485cb9ae211de2c1e963e6bc3a202.png

 

Gram 50 na zwycięstwo gości po 4.70 i hendi -1.0 za 10. :gl: 

 

Screenshot_1.thumb.png.d65b0292fc9e46fd9c47a980f015bba7.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. W przypadku podejrzenia łamańca  warto zagrać na over 1,5 w drugiej połowie. I tak się to w sumie skończyło w przypadku meczu CCM-MC ;) 

Obczaj sobie mecz z Kostaryki  Deportiva Alajuelense  vs Universidad de Costa Rica

17 stycznia o godzinie 3.05 naszego czasu. Słabszej drużynie udaje się strzelić gola do przerwy. Zdarzają się albo typowe łamańce, albo to, że goście strzelą pierwsi i przegrają. Spadają kursy na BTTS na pierwszą połowę. forBET ma kurs 4,2 na gole obu drużyn w pierwszej połowie. Można próbować ;) 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O godzinie 14.00 naszego czasu rozegra się mecz Czeskiej Ligi Zimowej. Presov vs Ostrava. Kursy szaleją, część buków wycofuje mecz z oferty. Oglądałem już parę meczów zimowych i wiem, że  bramkarze czasami sami strzelają sobie gole. ;) Można więc poobserwować  to spotkanie na live i bić na dużą liczbę goli. Można też zagrać BTTS na pierwszą połowę po kursie 4,50. Oferta z Forbet 

Nie podejrzewam, że zakręcą tu łamaka. Ostrava jest zbyt silna.

Fajnie mogą też wyglądać dzisiejsze mecze Zagłębia Sosnowiec ( możliwy łamak w obie strony) oraz mecz Darmstandt  ze Szwajcarami. Niemcy zrobili ostatnio łamaka, szwajcarskie zespoły też lubią łamać. Być może Niemcy wyjdą na pierwszą połowę z rezerwowym składzie. Kurs na Rapperswil pierwsza połowa 7.00. Kurs z forBET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...