Skocz do zawartości

E-Sport 2019


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...

Od razu mówię że fachowcem nie jestem ale mam kumpla z którym konsultacje sprawę i przyznam że ostatnio fajnie to wychodzi a więc na jutro:

 

Furia - Spirit

 

Typ: Spirit     kurs: 1.8 :plus:

 

Nie będę tu rzucał na sile fachowym nazwami ale w tym pojedynku buków podobno lekko poniosło ale to w sumie lepiej dla nas. Różnica poziomów jest ponoć znaczna i Spirit powinno tu wygrać na luzie. Ja w to wchodze

 

E: może nie na luzie ale siedzi. Mati jesteś Wielki. DZIEKI

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuujemy

 

Vexed - AGO

 

Typ: AGO    kurs: 2.40 :plus:

 

No cóż .... znów powinno się udać z tego co mówi mój mistrz. Vexed z żadnej strony nie ma podjazdu do rywala. Kurs fajny więc gramy

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny typ zapożyczony od kumpla

 

Tricked - DreamEaters

 

Typ: over 2.5 mapy    Kurs: 1.95 :minus:

 

Jak widać po kursach dosyć wyrównany pojedynek się szykuje.

Wiadomo wszystko zależy od wybranych map ale wiele wskazuje na to,że szykuje się nam długi i wyrównany pojedynek

Jak to kolega stwierdził: mapool jest pół na pół(o ile dobrze to nadrukowałem)

W każdym razie próbuje

 

e: nie tym razem

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chaos -Vitality  :minus:

 

Typ: over 25.5 mapy    kurs: 1.94    STS

 

Ogólnie rzecz biorac to faworytem jest Vitality ale ze grają na Ovp to może być wyrównany pojedynek. Obie ekipy wysoki procent zwycięstw na tej mapie tak więc wszyski wskazuje na wyrównana walkę a jak będzie okaze się koło 20

 

e: ojk 2 wtopa zrzedu. Kolega się zbyt pewnie poczul 

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dałem kumplowi troche wytchnienia po ostatnich wtopach i dziś znów próbuje z nim pograc

 

LOL LEC

 

Misfits - Vitality

 

Typ: 1      kurs: 1.95 :minus:

 

STS

 

Przed zawodami Misfits było podobno jednym z faworytów ale realia ułożył się inaczej. Początek mieli słaby ale ogarneli się i ten pojedynek powinni zgarnąć przynajmniej tsk twierdzi mój informator. Pojedynek o 22 do obejrzenia na Polsat Games. Napewno zerkne czy tym razem Mati dobrze typuje

 

Wynik: 0:1

 

e: znów lipa. Trzeba sobie to darowac

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Pół roku przerwy od typowania esportu.

Tym razem próbuje 

 

Jutro startuje StartLadder Major.Podobno prestiżowe zawody więc próbujemy wałków nie powinno być(podobno nawet w esporcie się zdarzają)

 

godz 12:00

 

ENCE - AVANGAR

 

Typ: 2    Kurs: 2.59    STS :minus:

 

Jak wskazują kursy faworytem jest napewno ENCE ale gramy tylko 1 mapę a więc może zdarzyć się wszystko.

Mappool jak najbardziej po stronie ENCE . Jeśli chodzi o H2H również na plus dla faworyta więc dlaczego gram doga?

Z tego co czytam to po stronie ENCE są jakieś zawirowania jeśli chodzi o skład. Możliwe,że w szeregi wkradło się troche fermentu a więc napewno będzie to na korzyść AVANGARD stąd próba gry w ich strone.Jak będzie okaże się już jutro ok godziny 13

 

Wynik: 16:5

 

 

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...