Skocz do zawartości

Dart (Lotki) 2019


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 months later...

Van Gerwen - White

Typ: 1 (-4.5)    Kurs: 2.08   STS  :minus:

Fachowcem w temacie nie jestem ale lubię popatrzeć i po dzisiejszej lekturze cwiercfinalow stwierdzam że szykuje się nam pogrom. Nie wiem co jest przyczyną tak słabej gry Whitea ale w starciu z O'Connorem wyglądał naprawdę słabo.  Ledwo się mu udało ślizga w tym pojedynku i jeśli van Gerwen zagra na swoim dobrym poziomie to półfinał powinien być krociutki. Gramy do 11 zwycięstw a więc 11:6 i ksiegujemy , a jak będzie? ! Cóż zabawa zacznie się po godzinie 21

 

e: jednak Holendrowi dużo brakuje z tego co jeszcze było w latach ubiegłych gdy ogrywal wszystkich

Wynik: 11:8

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
By bigbraine777,

15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam. Jestem tu nowy i od czasu do czasu podzielę się typami z innymi. Jakby jakiś moderator mógł założyć temat Dart 2020 i przenieść ten post to byłbym wdzięczny.

Prosiłbym o wyrozumiałość, gdyż jestem tu nowy

 

Pierwszy dzień zmagań w tych słabszych mistrzostwach świata czyli BDO

 

 

Jim Williams (-1,5 seta) vs Gary Stone   @1,52 forbet  :minus:  Williams kompromitacja. Rywal pomagał jak mógł. Ogólnie poziom meczu niższy niż u kobiet

 

Gary Stone typowy średniak, który pewnego poziomu nie przeskoczy. Tutaj ciężki rywal na start. Williams po odejściu Duranta do PDC wyrasta na jednego z kilku głównych faworytów i powinien rozjechać starszego i mniej utalentowanego rywala. Nawet przy podobnej średniej na dablach zdecydowanie powinno być widać różnice. Typ bezpieczny, bo moim skromnym zdaniem zobaczymy tutaj szybkie 3:0

 

 

Beau Graves vs Tori Kewish  Dokładny wynik 2:0  @1,93 iforbet  :plus:Tutaj bardzo łatwo. Pełna kontrola młodej brytyjki. Połowę mężczyzn z tego BDO by zamiotła

 

u kobiet wielka nadzieja brytyjskiego Darta debiutuje w mistrzostwach seniorów. Rocznik 2004. Lekko przy kości mega młoda brytyjka powinna tutaj wygrać w cuglach. Jedyne co może stanąć na przeszkodzie to presja związane z taką imprezą. Rywalka również młoda (ale nie aż tak) utalentowana australijka, która głównie grywa w soft darta. Tutaj wskoczyła do drabinki po wycofaniu się pani Gulliver. Młoda Graves ma już w tym roku na rozkładnie chociażby Fallon Sherock (która z powodzeniem startowała z facetami w PDC) czy Lise Ashton i ekspeci wróżą jej dominację na długie długie lata w kobiecym darcie. Jeśli nie pojawi się presja tłumu powinniśmy zobaczyć egzekucje i szybkie 2:0

Edytowane przez Darter180
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...